Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yekta ben aldım visa yı seninde sıra gelir current olur numaran mutlaka. Ağustosta gidiyorum inşallah. Geldiğinde bi kahvemi içersin :))

• @maranty hadi inş ya umarim agustos da vizeyi alirsam eylül basında orda olurum 🙂 nj de iş sıkıntısı yok . Tek sorun ev kiralamak . Arkadaşımdan 1 senelik sözleşme yaparak 1 kira depozit 4 aylık da kirayı peşin almışlar ve o 4 aylık kira son 4 ayı kapsiyor .

• @yekta new york a kıyasla daha iyi. İş sıkıntı değil ama güzel işlerde yapmak lazım gittiğimize değsin. Herşey gönlünce olsun inşallah gelirsen beklerim

• Ev kiraları ne durumda nj de ben 1200 den aşağı göremedim internetten

• @Kürşat Doğru kiralar en az o kadar bende biliyorum dostum .

• Amerida iş sorunu yok yasalsan heryerde iş ilanı görürsün 1 -3 yıla durumuz güzelleşir arkdaşlar merak etmeyın GC olan bir kişi bunu sorun etmesin bence. Başarılar.

• Çalışmak isteyen insan için iş her zaman vardır.

• @maranty Kesinlikle iş var 8-10-12-15 -20 dolar işe göre mesleğe göre ama en az yine 10-15 dolar olur yada serbet çalışmak kendi işini yapmak . gibi

• Ben de nj düşünüyorum.

• Bizde ailecek temmuzda nj ye taşınmaya karar verdik uzun zaman önce. Yakın akrabam var ev araba çocukların okulu yasal statü vs yol yordam gösterecek birazda birikmiş var inşallah umduğumuzun çok üstünde bir yaşam buluruz. Vizelerimiz turist vizesi. E2/f vizeleriyle yasal statüye geçmeye çalışacagız.

• @Bahadır-Kaplan Nasıl olacak o iş hocam ??!!

• @serkanist herkes gibi genel ve özel sebeplerden ötürü turist vizesiyle temmuz ayında gidecegim bu arada tek gitme kararı aldım 2 ay boyunca statü değişikliklerini araştıracagım gerekli görüşmeleri yapacagım bir miktar birikmişimizde var. 2 çocugum var okula başlayacaklar okulda önemli okul başlamadan önce onlarda gelecek hayatımızı amerikada devam ettirecegiz özeti bu açıkçası

• Yasaklı

@bahadır-kaplan bahadır bey, ne iş yapıyorsunuz, turist vizesini aldınız mı? "turist olarak geldiniz baska statüye gecmeye calısıyorsunuz" deyip, engel cıkarmasınlar sonra?

• @başkan ailecek b1/b2 vizelerimiz mevcut gidince uzun yıllar dönmeyide düşünmüyoruz. Türkiyede ticaretle ugrasıyprum işleri ortaklara devredecegim. Ordada ticaretle ugraşmak istiyorum sıfırdan başlamak gibi olacak.

• Yasaklı

@bahadır-kaplan,bahadır bey. ortak restourant acmak istesek ya da dusunurseniz,bir faydası olur mu acaba ikimiz icin,masraflar konusunda bilgim yok ama! bu arada atilla kaplan diye birini tanıyor musunuz acaba,antalya da oturuyor inşaat mühendisi?

• @başkan tanımıyorum restoran şuan düşünmüyorum temmuzda gidince daha net olur herşey restoran işleten arkadaşlarım var seattle da onlarlada görüşecegim.

• merhaba nj ye gidecek arkadaşlar kalacak yeri nasıl ayarladı acaba? Önümüzdeki hafta ben de gitmek istiyorum,1 sene kalmayı planlıyorum tanıdık var ama işimi kendim görmeyi seviyorum,bu sebeple yardımcı olursanız sevinirim 🙂

• @aliarmgn Bey ne iş yapacaksınız mesleğiniz nedir gc lımısınız ve aile varmı bir yer onerebilirim duruma göre ama kısa süreli kalmaya uygun bir yer 1-3 arası bir zaman için. Teşekkür Ederim.

• @serkanist bekarim pasta ekmekcilik egitimi aldim o alanda is bakiyorum gc var onerilerinize acigim hocam duruma gore airbnb den bir yer bakicam ilk ay icin.

• @aliarmgn tamm hocam , kısa süreli kalacak yer onerebilirim nj edgewaterda konuk evi kısa süreli kalmalarda güzel temız nezih bir yer , [email protected] mail atın fiyat alabilirsiniz ben orada kaldım, durumunuz anlatın , fiyatalr otele göre daha makul , teşekkür ederim. 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |