Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, Mart 2020 tarihinde los angeles havalimanından çıkış yaparken kaçak çalıstığımı söylemek zorunda kaldım ve bu nedenle ülkeyi terk ederken deport edildim. turist vizem de iptal edildi. bunu değiştirebilmenin bir şansı var mıdır?
    çok teşekkürler şimdiden

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sevo82 isterseniz biraz daha acik sorun sorunuzu. neyi degistirmek istiyorsunuz tam olarak? Muslu Hukuk Burosu ona gore cevap versin.

eger vizeniz icin soruyorsaniz, vizeniz artik iptal oldu, fakat yeni bir vize almaniz mumkun.

• @crazycells 5 yıl giriş yasağı yemiş ayrıca. Sanırım soru bunu kaldırtmakla ilgili.

• Evet kaldırabilmemin herhangi bir yolu varmıdır

• Muslu Law Firm

@sevo82, içinde söyledi: Deport edilmek

Merhaba, Mart 2020 tarihinde los angeles havalimanından çıkış yaparken kaçak çalıstığımı söylemek zorunda kaldım ve bu nedenle ülkeyi terk ederken deport edildim. turist vizem de iptal edildi. bunu değiştirebilmenin bir şansı var mıdır?
    çok teşekkürler şimdiden

Sayın @sevo82,
    Detaylı durumunuza bakmadan kaldırma başvurusunu tavsiye etmek mümkün değildir. Ancak genelde kacak çalışmadan dolayı çıkarıldı iseniz ABD’ye bir takım giriş yasaklarına tabii olursunuz, bu yasaklar 5 yıl, 10 yıl, 20 yıl ve hatta bazı durumlarda (birden fazla ayni sucun islenmesi gibi) daimi bile olabilir. Eğer şartlarınız uygun ise bu yasakları kaldırmak için I-212 prosedürüne başvurabilirsiniz. Başka bir takım feragat nedenleri de olabilir. Ancak olayın çok yeni olmuş olması, sizin kack çalışmayı kabul etmiş olmanız, olumsuz faktorlerdie. Bu çalışmaya neden mecbur olduğunuzu açıklayacak gerekçeleriniz var ise ve ABD’de yakın akrabalarınız var ise yapılabilecek birtakım çalışmalar vardır.
    Teşekkürler.

• Öncelikle bilgilendirme için çok teşekkür ederim evet 5 sene olarak verdiler bu sucu işleyişim ilk defa ve çok pişmanım acaba para yoluna cevirebilirmiyim vergileri ödesem yada orada calıstıgım süre zarfının ücretini onlara diye düşünüyordum

• Muslu Law Firm

@sevo82, içinde söyledi: Deport edilmek

Öncelikle bilgilendirme için çok teşekkür ederim evet 5 sene olarak verdiler bu sucu işleyişim ilk defa ve çok pişmanım acaba para yoluna cevirebilirmiyim vergileri ödesem yada orada calıstıgım süre zarfının ücretini onlara diye düşünüyordum

Sayın @sevo82,
    Lütfen Sorularınızı sormadan önce okumalısınız! başlığını okuyun ve sorduğunuz sorulardan sonra aldığınız cevabı teyit etmek amaçlı kişisel durumunuza doğru evrilen yeni sorular yöneltmeyin. Bu aşamada yeteri kadar detaylı yanıt verildiğini düşünüyor ve konuyu kilitliyorum.
    İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler.

Benzer Başlıklar

• 4
  • 2
  • 4
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

57

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |