Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba Arkadaşlar,
    New York da bir Community Collegedan kabul alıp 3-5 ders aldım sonrasında Türkiye ye dönmek durumunda kalıp iş hayatına lise mezunu olarak atıldım ve bu süreç zarfında Açıköğretim Uluslarası ilişkiler bölümünden anca bu sene mezun olabildim ve bir firmada İhracat Müd yapmaktayım bir kobi şirketi.

Birinci sorum Amerikada NY veya başka yerlerde Açıköğretimin üzerine master yapabilen var mı ? Özellikle Int Business alanında ...

İkinci sorum Türkiyede ihracat sorumlusu olarak çalışan arkadaşların USA de iş bulma olasılığı green card çıktığı takdirde alınabilecek maaşlar ve iş titleları nelerdir?

Özellikle export import alanında çalışan arkadaşlar var mı ya da fikri olan?

İngilizcem önceden epey iyidi ama çok köreldi.Nyc de toplamda 5 sene kaldım.

Benzer Başlıklar

• 34
  • 470
  • 18
  • 13
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |