Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar ben 10 yil abde de yasal olmadan kaldim 8 yil once kendi istegimle turkiye ye dondum simdi oglumla bana green kart alma hakki cikti sormak istedigim oglum turkiyeye geldiginde 12 yasindaydi acaba waiver dan etkileniyormu ?

• Muslu Law Firm

@nazli, içinde söyledi: Wiaver

Merhabalar ben 10 yil abde de yasal olmadan kaldim 8 yil once kendi istegimle turkiye ye dondum simdi oglumla bana green kart alma hakki cikti sormak istedigim oglum turkiyeye geldiginde 12 yasindaydi acaba waiver dan etkileniyormu ?

@nazli, içinde söyledi: Wiaver

Merhabalar ben 10 yil abde de yasal olmadan kaldim 8 yil once kendi istegimle turkiye ye dondum simdi oglumla bana green kart alma hakki cikti sormak istedigim oglum turkiyeye geldiginde 12 yasindaydi acaba waiver dan etkileniyormu ?

Sayın @nazli,
    18 yaşından küçükler ABD’de hukuka aykırı zaman biriktiremediği için oğlunuz 12 yaşından önce ABD’den çıkmış ise onun waiver yapmasına gerek yoktur. Ancak sizin için waiver gerekli olacaktır.
    Teşekkürler.

• Tesekkur ederim fakat 7 ocakda mulakatimiz vardi oglum ve benim dosyamiz bir oldugunda malesef oglumda da ban dan etkilendi bu durumda ne yapmamiz gerekli bize yardimci olursaniz cok seviniriz .

• 2022 subat 4 ten sonra gelip visa nizi alabilirsinz dedilr fakar oglum 20 yasinda subat 2022 de yasini gecmis oluyormu yada yasi sabitmi sayilacak bilmiyorz

Benzer Başlıklar

• 3
  • 5
  • 2
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |