Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• selamlar.ağustos ayında aldığım ilk pasaport ile eylül sonunda b1b2 vize başvurusunda bulundum ve 214b ile red yedim.6 yıldır aynı şirkette çalışıyorum ve görüşmede yanımda götürdüğüm belgelere bile bakılmadan standart sorular sonrası red verildi. pasaportumun yeni ve daha önce hiç yurt dışı çıkışım olmamasının sebep olabileceğini düşünerek schengen vizesi alıp Almanya'ya gidip geldim.Şimdi tekrar başvurmak istiyorum.ayrıca tavsiye ve görüşü olanları dinlemek isterim.

• ⭐⭐ Yasaklı

bende almanyadan red aldım 6 ay oyaladılar abd den şak dıye aldım şans işi gibi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mustafahakan, içinde söyledi: 214b ile red sonrası yeniden başvuru

selamlar.ağustos ayında aldığım ilk pasaport ile eylül sonunda b1b2 vize başvurusunda bulundum ve 214b ile red yedim.6 yıldır aynı şirkette çalışıyorum ve görüşmede yanımda götürdüğüm belgelere bile bakılmadan standart sorular sonrası red verildi. pasaportumun yeni ve daha önce hiç yurt dışı çıkışım olmamasının sebep olabileceğini düşünerek schengen vizesi alıp Almanya'ya gidip geldim.Şimdi tekrar başvurmak istiyorum.ayrıca tavsiye ve görüşü olanları dinlemek isterim.

Su konudaki bilgiler hala sizin icin gecerli:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/95/b1-b2-ziyaretçi-vizeleri-i̇ş-turi̇zm-tibbi̇-tedavi̇

Yurtdisi seyahatinizi kesinlikle DS-160'a yazmayi unutmayin, cunku eski durumunuzdan ne kadar farkli oldugunuzu ozellikle gormek isteyebilirler. Bol bol sanslar dileriz! Turkiye ile olan baglarinizin da guclu oldugunu gosterebilirseniz, bu sefer vizeyi alabilirsiniz 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |