Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Radamel Falcao Galatasarayda! Bir Galatasaraylı olarak sevincimi paylaşmak istedim. 😀Şimdiden geçmiş olsun tüm rakiplerimize. 🥳

• O zaman şampiyon cimbom. Amerikada da cimbom biliniyor. Yunan bir amerikalı türkiye denince aklına bir kaç bişeyin yanına Galatasaray’ı biliyordu bir kaç Meksikalı Galatasaray’ı biliyordu Brezilyalı vardı bilen lyft yaparken konuştuklarım futbolla ilgili ise gs’yi biliyorlar. Forum özüne uygun yorum olsun 🙂 amerika bağlantılı.

• ⭐⭐

cim bomlu olarak sevindim hadi hayırlısı 3 de 3 yaparız inşallah

• Ama harcanan paraya yazik. Bu yastaki bi adama bu paralarin sacilmasi cok kotu. Hayor bir de bilmem kac bin kisi karsilamaya gitti, stadyumda tanitimlar fln.Futboldan sirf bu yuzden sogudum iyice.

• @Ercan-Tekoglan çok haklı olmakla birlikte, malesef Türkiye liglerinin olayı bu.. ve alt yapıya önem verilmedikçe de böyle olmaya devam edecek.. evet dünya yıldızlarını izlemeye devam edeceğiz fakat kariyerlerinin son yıllarında ve sakatlanmamaları için dua ederek.. 🤷🏼♂

Benzer Başlıklar

• 14
  • 8
  • 1
  • 16
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |