Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar k 1 nisanlilik vizesi icin mulakatta adli sicil kaydimda cikan sabikam nedeni icin detayli mahkeme kayitlari istendi tercümeleriyle beraber gonderdim iki hafta sonra pasaportumu geri gonderdiler dosyamin idari birimde oldugunu gosteren bi belgeyle sabikam ise kacak oldugunu bilmedigim bi yakiti calistirdigim tirda kullanmam sizce nolur cvp bekliyorum tesekkurler

• ⭐⭐

• Muslu Law Firm

@Hasan33, içinde söyledi: K1 vizesi 221 g reddi ap sureci

Merhabalar k 1 nisanlilik vizesi icin mulakatta adli sicil kaydimda cikan sabikam nedeni icin detayli mahkeme kayitlari istendi tercümeleriyle beraber gonderdim iki hafta sonra pasaportumu geri gonderdiler dosyamin idari birimde oldugunu gosteren bi belgeyle sabikam ise kacak oldugunu bilmedigim bi yakiti calistirdigim tirda kullanmam sizce nolur cvp bekliyorum tesekkurler

Sayin @Hasan33,
    İdari işlemlerin sonuçlanması uzun zaman alabilir. Genelde 1-6 ay arasında çözümlenir. Sabıka kaydınızın mahkeme tasdikli kopyası ile ne olduğunu bilmek gerekir. Hangi kanun maddelerini ihlal ettiniz, bu sucun en az ve en çok cezası nedir, siz ne kadar cezaya çarptırıldınız, hafifletici nedenler var miydi gibi konular sonucu olumlu veya olumsuz etkileyecektir. Ayrıca Amerikan kanunlarına göre göçmen olarak ABD’ye girebilmek için “crimes against moral turpitude” denilen birtakım suçları islememiş olmak gerekir. Sizin islediğiniz sucun bunlardan biri olmaması gerekir veya öyle ise bile bunun istisnalarından birine girmesi gerekir.
    Teşekkürler.

• 2014 yilinda sahibi oldugum tirin deposunda bulunan akaryakittan dolayi 5607sa 3/11 sayili kanundan 1 yil 8 ay tecilli cezam var hapise girmedim ve uzerinden 5 yil gecti

• Muslu Law Firm

Sayın @Hasan33,
    Sorularınız ve ilginiz için teşekkür ediyorum. Bu aşamada gerekli ve yeterli cevaplar verildiği için konuyu kilitliyorum.
    Teşekkürler.

Benzer Başlıklar

• 2
  • 3
  • 4
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |