Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 87654321

• İlan için teşekkürler ama hani belki en azından hangi şehirde eyalette olduğunu paylaşsanız daha yararlı olabilir.

• @Richmond, içinde söyledi: Brooklyn/NY- E2 Vizesine Uygun Satilik Restaurant-$149K

İlan için teşekkürler ama hani belki en azından hangi şehirde eyalette olduğunu paylaşsanız daha yararlı olabilir.

Brooklyn/NY- E2 Vizesine Uygun Satilik Restaurant-$149K başlık bu bilgiyi veriyor newyork brooklyn de.

• @jinglebells aslında ilk başta 149 bin ucuz gibi geldi 50-60 k satışı duyunca ama sade ciro.maliyetleri dusundum.149bin normal belkide pahalı olabilir.is planı ıyı ıncelenmelı.e2 vizesi iş devam ettiği surece var.8yıl sonra kontrat bitince yenilenemezse vize iptal olur.ben alıcak olsaydım restaurantın bina sahibinden yatırım yapmadan once 8 yıl sonunda istersem 10 yıl daha uzatmak ıcın opsıyon sozlesmesı yapmasını ısterdim.8yıl goz açıp kapayıncaya kadar gecer.ilk adım için uygun olabilir.2.adımı hesaplamadan ilk adımı atmak riskli olabilir.kanaatim greencard içermeyen herturlu yatırım için dikkatli olunmalı ve e5 gibi vize turlerine nasıl gecileceğini iyi hesaplanmalı.e5 vizesi için yatırım miktarının 1milyon dolara cıkarma soylentıleri var.şuan gelismekte olan bolgelerdeki 500bin dolar limiti kalkıcak. tabi abd de evlenırseniz baska.

edit:brooklyn newyorkta manhattan gibi 1sınıf bir bolge olmasada az gelismiş bir yer değil.boyle bir lokasyonda 500bin dolarlada e5 vizesi yanı greencardta alınamayabılr.1milyon dolar yatırım zorunlu olabılır.

• 87654321

• 87654321

Benzer Başlıklar

• 1
  • 2
  • 7
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

144

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |