Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

California'da uygun fiyatli Dil Okulu'na gelmek isteyenleri bekliyoruz!

• Merhabalar,

Ben Selin Ozer, California College of Communications Dil Okulunun Pazarlamasindan sorumluyum.

Okulumuz Santa Clara'da yerlesik, ACCET tarafindan akredite, 28 yillik bir dil okulu olup su an tum programlarimiz ONLINE olarak devam ediyor.

US sinirlari icinde olup, dil okulunu degistirmek isteyen F-1 vizeli tum ogrenciler icin baslattigimiz Transfer Kampanyasi sayesinde cok uygun fiyata online dil egitimi almak mumkun!

Sizin de esiniz, dostunuz veya tanidiginiz F-1 vizeli dil okulu ogrencileri varsa ya da kendiniz icin boyle bir degisiklige ihtiyac duyuyorsaniz bekliyoruz!

Ayrica hali hazirda turist vizesiyle gelen kisiler icin de burada Change of Status ile F-1 ogrenci vizesine gecis sureci islemlerine destek verebiliyoruz.

Herhangi bir sorunuz olursa [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

instagram-post.png

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@selin-özer Selin Hanim, benzer sorulari olanlar vardir o nedenle simdiden ben sorayim... Saniyorum ki ABD disindan F1 vizeleri, dil okullari sinif egitimine veya sinif+online hibrit egitime gectiginde alinabilecek, dogru mudur? Bu konuda dil okulunun bir calismasi var mi acaba?

• @crazycells Ali Cihan Bey konsolosluklar acilana kadar F-1 vizesi alinamiyor ancak okulumuz hibrit (online +sinif ici) egitim icin tum hazirligini tamamladi, Santa Clara County Health Department'dan onay bekliyoruz. Yuksek ihtimalle Konsoloslugun acilmasiyla bizim onayimiz ayni zamana denk gelecektir. Boylece gelmek isteyenler online basladiklari programlara vizelerini alip burada devam edebilecekler.

• Merhaba,

Bilgi edinmek adına soruyorum. Fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim?

• @cafer-mokar, içinde söyledi: California'da uygun fiyatli Dil Okulu'na gelmek isteyenleri bekliyoruz!

Merhaba,

Bilgi edinmek adına soruyorum. Fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim?

Merhaba,

Normalde aylik ucret Academic ESL ve Professional ESL programlari icin $895/ay iken su an tum dersler online oldugu icin $720/ay ucret aliyoruz.

Baska bir sorunuz olursa buradayim.

• Merhabalar, ICE in almis oldugu karara istinaden sonbahar doneminde tamamen ONLINE ders veren egitim kurumlarindaki yabanci ogrenciler icin ulkelere donus zorunlulugu getirildi. Bu karar nedeniyle neredeyse ulkenin tum universiteleri, dil okullari ve mesleki egitim kurumlari hizla aksiyon almaya calisiyor.
    Biz de California College of Communications (CalCC) olarak, yerel ve federal hukumetin verecegi yonergelere istinaden 31 Agustos 2020 tarihinde okulumuzu acmayi planliyoruz. Hali hazirda okulunun ONLINE egitime devam edecegini bildiginiz zor durumda kalmis ogrenci tanidiklariniz varsa bize yonlendirebilirsiniz.
    [email protected] adresinden email ile bana ulasabilirsiniz.
    Ayrica Amerika'daki baska okullardan bize transfer olan ogrenciler icin 3 al 2 ode kampanyasi devam ediyor. Boylece ogrenciler ilk 3 aylik egitimleri icin sadece 2 ay ucreti odeyecekler, 1 ay bedava olacak. Ayrica transfer yapan ogrencilerden Ekim ayi sonuna kadar kayit ucreti de almiyoruz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@selin-özer bilgilendirme icin tesekkurler. Okullarin bu konuda calisma yapmasi sevindirici. Umarim kisa surede pek cok okul adapte olur da magdur kisi sayisi azalir.

Benzer Başlıklar

• 12
  • 4
  • 1
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |