Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

halil 07/02/2018, 22:27
    slm ben turkıye mardin mıdyattan halil american vatandası olmaıstıyorum. google da gezerken gördüğüm yorum 😃 ben güldüm sizde gülün istedim 😃

• ⭐⭐⭐⭐

agent x 08/13/2018, 16:45
    hemen gel kardeşim ben konuştum trumpla oda gelsin dedi bekliyoruz seni. buda gelen cevaplardan biri 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rhonster tabii bunun gectigi ortami da bilmek gerekir 🙂

maalesef her seyi isteyerek elde edemiyorsunuz. Isin aci tarafi, bazen forumda da bu sekilde bilincsizce sorulmus sorular gorebiliyoruz 🙂 forumdaki tek bir baslik ya da satiri okumadan soru soran arkadaslar var...

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells ya bide o şive ile okudum gece gece ondan ekstra koptum 😃 ama evet acı tarafı bizim forumda da oluyor lakin onlar müdavimler değil anlık google a yazılan yesilkart yazısını sonucu buraya gelip milletin anlattığı işte şöyle gidilir böyle gidilir diyenlere inanıp kulaktan dolma bilgilerle gelen ve aceleci sabırsız kişiler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |