Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Her geçen ömürden geçen bir gün daha dün gibi hatırlıyorum mahallede misket oynamayı , yakar top ,cüzzam , torpil mantar patlamayı , çelik çomak oynamayı, pazar gecelerinin vazgeçilmezi parlıement sinema kulübü filmleri , ve pazar gecesi banyoları ama banyo derken,de odunla yakılan kazan 🙂 sıcacık olurdu banyo birde kafaya maşrafa yemeside çabasıydı 🙂 düşünüyorumda aslında bizim zamanımızda telefon , bilgisayar vs yoktu ama mutluyduk komşuluk ilişkileri daha biz güzeldi insanlar birbirlerine saygılı hoşgörülü ve yardımcıydı. istedimki aynı kuşağın çocukları yaşları ilerlesede içlerinde hep bir çocukluk kalmıştır hadi gelin paylaşın anılarınızı yaşadıklarınızı unutamadıklarınızı kısacası her şeyi. 1980 / 81 / 82 / 83 / 84 / 85 / 86 / 87 doğumlular. bu arada bende 14 / şubat / 1980 doğumluyum 🙂 vakit buldukça o dönemim çizgi film , filmler ,resimler paylaşıcam.

• Kara şimşek

• ⭐⭐⭐

çocukluğumuzun vazgeçilmez karakterlerinden birisiydi özellikle orko çok hoşuma giderdi 🙂 bazen elime sopa alır gölgelerin gücü adına güç bende der sözde o karakterin yerine kendimi koyardım çocuk aklı işte 🙂
    https://i.imgyukle.com/2019/11/11/EweCcj.jpg

• ⭐⭐⭐

@mehmet-JS evet bende çok sever ve sıkılmadan izlerdim tek televizyon dönemi ayrıca bana göre harikaydı seçeneğin yoktu ama güzeldi 🙂

• 83 doğumlu olarak bende aynı kuşaktanım. Susam sokağı vazgeçilmezimdi 🙂 Birde pazar günleri trt de eğlence proğramı vardı proğramın ismi her sene yıla göre değişirdi 89 yılıysa pazar 89, 90 yılı ise pazar 90 diye sunucusu Mustafa yolaşandı şuan aklıma bu geldi yazmak istedim 🙂

• ⭐⭐⭐

voltran
    alt metni

• Geçen kara şimşek serisini tekrar izledim. Aman tanrım ne kadar basit geldi bana. Halbuki o yıllarda ağzımız açık izlerdik.

• ⭐⭐⭐

@optimistic 🙂 evet susam sokağıda ayrı bir güzellikte mesela onun bir şarkısı vardı
    AYDINLI GÜNEŞLİ BİR HAVA ŞAŞIRDIM YOLUMU KARANLIKTA BANA SÖYLERMİSİNİZ NASIL GİDİLİR ÇOCUK PARKINA kaç sene geçti hala unutmadım 🙂

• ⭐⭐⭐

@mehmet-JS o zaman gözlerimiz açılmamıştı saftık ama bu saflık tatlı bir saflıktı 🙂 birde geceleri trt1 de oynayan film vardı ZİYARETÇİLER insan kılığına girmiş kertenkeleler 🙂 çok korksakta izlerdik 🙂
    alt metni

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: 80 lerde Çocuk olmak 90 larda Genç olmak

Her geçen ömürden geçen bir gün daha dün gibi hatırlıyorum mahallede misket oynamayı , yakar top ,cüzzam , torpil mantar patlamayı , çelik çomak oynamayı, pazar gecelerinin vazgeçilmezi parlıement sinema kulübü filmleri , ve pazar gecesi banyoları ama banyo derken,de odunla yakılan kazan 🙂 sıcacık olurdu banyo birde kafaya maşrafa yemeside çabasıydı 🙂 düşünüyorumda aslında bizim zamanımızda telefon , bilgisayar vs yoktu ama mutluyduk komşuluk ilişkileri daha biz güzeldi insanlar birbirlerine saygılı hoşgörülü ve yardımcıydı. istedimki aynı kuşağın çocukları yaşları ilerlesede içlerinde hep bir çocukluk kalmıştır hadi gelin paylaşın anılarınızı yaşadıklarınızı unutamadıklarınızı kısacası her şeyi. 1980 / 81 / 82 / 83 / 84 / 85 / 86 / 87 doğumlular. bu arada bende 14 / şubat / 1980 doğumluyum 🙂 vakit buldukça o dönemim çizgi film , filmler ,resimler paylaşıcam.

Sokakta top oynarken kalemizi bozan topumuzu alip catiya diken yas grubu 80-82 arasidir. Bu grup kardan adamimizi da yikardi. 87liyim 😀

• ⭐⭐⭐

@goodluck, içinde söyledi: 80 lerde Çocuk olmak 90 larda Genç olmak

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: 80 lerde Çocuk olmak 90 larda Genç olmak

Sokakta top oynarken kalemizi bozan topumuzu alip catiya diken yas grubu 80-82 arasidir. Bu grup kardan adamimizi da yikardi. 87liyim 😀

inanırım bizde su savaşlarında 80 liler olarak çok değildik ama 85 üstü olanlar baya bir vardı. 🙂

• ........

• ........

• ⭐⭐⭐

@gokcell Türk,ün gücünü göstermiş oldun ve inatçılığını 🙂 voltran karakteri ve çizgi filmi gerçekten benim içinde çok önemli. biz o zamanlar en ufak bir şeyle mutlu oluyorduk seviniyorduk hatta yatağımızda bile o eşya ile yatıyorduk.

• @Oktay-İbiş o esmer kadının hayvanları tatlı tatlı yemesini hiç unutamam, fareler serçeler Allah ımm😂😂

• ⭐⭐⭐

@gokcell kara şimşeğin müziğide kendisi kadar güzel. teşekkürler paylaşım için.

• @Oktay-İbiş voltran voltran voltran dedim görünce 😁😁 bayılırdım ya👍🏻 oğlum fotoğrafı görünce aaa transformers dedi, yok dedim oğlum bunlar voltranı oluşturuyorlar 😂😂 ah zamane çocukları 😎

• ⭐⭐⭐

@aysegul arada bir bazen izlerim ziyaretçileri. çok korkmamıza rağmen inatla ısrarla izlerdik 🙂 nostalji olsun

• ⭐⭐⭐

@aysegul inanki o yıllardaki sadelik güzellik içtenlik yok artık yada biz denk gelmiyoruz
    buyrun voltran nostalji

• ⭐⭐⭐

bunuda unutmamak lazım bir alışveriş bi fiş

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

44

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |