Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba bu konuyu başkası adına açıyorum kişi bana sordu ve ben de araştıracağımı söyledim.

*Merhaba ben şu an evliyim ancak bazı sebeplerden dolayı eşimle 3 yıldır ayrı yaşıyoruz.
    Görüştüğüm bir kadın Greencard talihlisi ve benimle evlenmek istiyor. 18 yaşında bir oğlum var. Şimdi sorulara gelelim.

1- Görüşmüş olduğum bayan DS260 formunu doldurmadan önce greencard talihlisi bayan ile evlenirsem vize görüşmesinde sıkıntı çıkar mı?

2- 18 yaşındaki oğlum bu durumdan yararlanabilir mi? Yararlanabilirse prosedür nasıl işler

3- Adli sicil kaydımın olması vize görüşmesinde engel yaratır mı?

Teşekkürler *

• güncel+++

• @krygkmn Greencard ve evlilik hakkında içinde söyledi:

güncel+++

@crazycells konuyu gördü zaten ustad güncellemene gerek yok gerekli cevabı yazmak üzeredir hiç bir konuyu boş geçmiyor emin olabilirsin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@krygkmn Greencard ve evlilik hakkında içinde söyledi:

Merhaba bu konuyu başkası adına açıyorum kişi bana sordu ve ben de araştıracağımı söyledim.

*Merhaba ben şu an evliyim ancak bazı sebeplerden dolayı eşimle 3 yıldır ayrı yaşıyoruz.
    Görüştüğüm bir kadın Greencard talihlisi ve benimle evlenmek istiyor. 18 yaşında bir oğlum var. Şimdi sorulara gelelim.

1- Görüşmüş olduğum bayan DS260 formunu doldurmadan önce greencard talihlisi bayan ile evlenirsem vize görüşmesinde sıkıntı çıkar mı?

2- 18 yaşındaki oğlum bu durumdan yararlanabilir mi? Yararlanabilirse prosedür nasıl işler

3- Adli sicil kaydımın olması vize görüşmesinde engel yaratır mı?

Teşekkürler *

Bu konuyu inceledikten sonra sorunuzu yine bu konuda sorabilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/78/abd-yolunda-evlilik

• @crazycells
    Teşekkür ederim, 1 numaralı sorunun cevabını almış oldum. Peki 2 ve 3

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Basligi onceden tab'de actigimdan cevabinizi gormeden yazmistim, ama sorunuzu sorduktan yarim saat sonra "güncel+++" yazmanizi hic hos karsilamadim ve forum duzenine saygisizlik olarak degerlendiriyorum. Acaba ne gerek var boyle bir cevaba? Gercekten anlayamiyorum... Eger bu kadar ilgi alaka bekliyorsaniz bir avukattan danismanlik hizmeti alabilirsiniz. Forumdan 48 saatligine sizi cikariyorum, bu surede forumu ve ilgili konularini okuyabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |