Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Turist vizesiyle geldim. F1 statu degisikligi icin USCIS'e basvuru yaptim. Fakat bu surede 6 aylik turist vizem bitti. Duygudum kadariyla Kanada ve Meksika'ya 30 gunden az ziyaretci olarak gittiginde Amerika'ya giris yaparsan sorun olmuyormus.
    Bu sureci gerceklestiren var mi? Amerika'ya giristeki gumrukde boyle deneyimi yasayan varsa bilgilendirebilir mi? Bu olayin gercekligi nedir? Tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kirik Otomatik vize guncelleme nedir? içinde söyledi:

Turist vizesiyle geldim. F1 statu degisikligi icin USCIS'e basvuru yaptim. Fakat bu surede 6 aylik turist vizem bitti. Duygudum kadariyla Kanada ve Meksika'ya 30 gunden az ziyaretci olarak gittiginde Amerika'ya giris yaparsan sorun olmuyormus.
    Bu sureci gerceklestiren var mi? Amerika'ya giristeki gumrukde boyle deneyimi yasayan varsa bilgilendirebilir mi? Bu olayin gercekligi nedir? Tesekkurler

Boyle bir olanak olsa bile TC vatandaslari icin gecerli oldugunu zannetmiyorum. Visa Waiver Programi ile ilgili olabilir.

Eger gecerli bir vizeniz yoksa ABD'ye tekrar alinacaginizi zannetmiyorum, change of status ya da extention of status sureci size otomatik olarak ABD'de kalma izni ya da vize vermiyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |