DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ben de en çok fotodan korkuyorum, aslında şöyle birşey var ki foto ilk başta uymuyordu sonra araçlarla düzelttim ve kabul etti. Yani hatalı olanları zaten kabul etmiyor diye anladım ben değil mi öyle sayın @crazycells

• Ooo Eskisehir, memlekete gelmisiz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ekpr DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells Bunu bir haber kanalının paylaşması daha vahim haber içeriğinde basvurunuzu ücretsiz kendiniz yapabilirsiniz yazdığını görünce bir ümit reklam değildir dedim ancak kopyala yapıştır bilgilerle haberciliğe devam demek ki.

artik cekilisin ucretsiz oldugunu herkes biliyor, o nedenle bunu saklarlarsa guven kaybi yasayacaklarinin farkindalar. O nedenle "ucretsiz ama ufak bir hatada elenirsiniz" diye cumleler kurup, korkutmaya calisiyorlar. Ironik olan da Turkiye'den bugune kadar basvurusu red edilenlerin cok buyuk bir bolumu danisman firmalar araciligiyla basvurusunu yapan kisiler 🙂
    Elenen arkadaslarin cogunlugu ilk basvuruya es ya da cocuk bilgisini eklememis arkadaslar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@reader DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

ben de en çok fotodan korkuyorum, aslında şöyle birşey var ki foto ilk başta uymuyordu sonra araçlarla düzelttim ve kabul etti. Yani hatalı olanları zaten kabul etmiyor diye anladım ben değil mi öyle sayın @crazycells

merak etmeyin, eger fotografin dogrulugundan korkuyorsaniz, yanlis yapmamissiniz demektir 🙂 Online photo tool'u kullanip yanlis bir sey cikartamazsiniz 🙂

Fotograftan dolayi elemeler konsoloslukta gerceklesiyor. Ama konsolosluk bugune kadar fotografini begenmemekten hickimseye red vermis degil.

• Danışman firma = Hatrı sayılır elenme riski.
    Çünkü çok uzun sürmeyen bu işlem ile danışman firma sürekli başvuru yapacaktır. Ki çıkarsa adamdan fazla para talep edebilsin. Bu nedenle unutup kendin de başvursan mükerrer başvurudan eleneceksin, başvurmasan adamlar başvurdu mu emin olamayacaksın, başvurdularsa (bir şekilde eminsen) hatalı bilgi mi girdiler, elleri mi sürçtü bilemeyeceksin.
    Onun için Ekim ayında bir akşam yemeği sonrası, çay içerken, çıkart cep telefonunu, çek fotoğrafları, 10 dk da doldur formları, yaz sağlam bir yere başvuru numaranı, daha güzeli eposta ile kendine gönder, olsun bitsin...
    Ha bu kadarını ben yapamam diyorsan, Türkçen de iyiyse oku şurayı...
    Çıkmaz çıkmaz demeyin, şansınızı deneyin. 6. yılımda çıktı. En umutsuz olduğum anda.

Ekim 2018'e şurada ne kaldı, aç gözlerini 😉

• @reader yarın cağ kebabı ziyafeti var 😁

• @caglaror sağolun. Umarım bize de çıkar. Hangi Eyalete gideceksiniz?

• @crazycells Aslında bazı danışman firmalar fiyatları çok cüzi tutup herkesi kendine çekip insanları sözde greenkart kazandıracağım derken kasten mükerrer başvuru yaptırıp kendi çevresinin şansını arttırmaya çalışıyor bile olabilir kimsenin ruhu duymaz. Olur mu olur 🤣

• Memlekete gelmişiz vay be:) biraz daha sabır..

• has been not selected hazırmıyız beyler :):):)

• @vecihi valla sabah akşam hayal dünyasındayım inşallah gerçekler öpmez 🙂 işin şakası kendimizi çok üzmememiz lazım bir tane basketbolcu amerikaya gidecem diye havalimanında delirmiş her gün oralarda geziyormuş Allah kimsenin başına vermesin. Saplantı çok berbat bir olay.

• Başımıza bir de erken seçim çıktı iyi mi😁

• @wwinter Şimdilik listemizde Oregon, California, Texas, Washington var. Doğu, Orta ve Kuzeyi hiç düşünmedik. Ama vizeyi aldıktan sonra oturup etraflıca plan yapacağız. Onları da burada paylaşırım. Tabii vizeyi alabilirsek 😕

• ne zaman başvuruyoruz ekim 15 mi ?

• @levent-k değişiyor 1 Ekim de takip etmeye başlayın. Başvuru yapmış olsanız bile başvurular bitene kadar takip edin bir değişıklik var mı diye.

• @levent-k Genellikle Ekim başı ve Kasım başı arasında oluyor. Şurayı okuyabilirsiniz.

• @vecihi Açıkçası hazır değilim ancak sonuçlar yaklaştıkça iyice olmayacağını kabullenmeye çalışıyorum. 😓 Kötüye hazır olayım da iyisi çıkarsa ne âlâ.

• Arkadaşlarkonu dışı ama birşey sormak istiyorum. Malum genel seçim erken tarihe alındı. 24 haziranda seçime gidilecek. Ben 17 haziran - 7 temmuz arası amerikada olacağım için oy kullanamayacağım. Acaba orada konsoloslukta kullanabilmem mümkün mü yoksa orada yaşıyor olmam mı gerekiyor. 2 oy 2 oydur önemli bir konu. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim teşekkürler

• Mümkün değilmiş araştırmalarım sonucu sağlık olsun 😞

• Arkadaşlar kafama takılan birşey var. Diyelim ben bu gün turist vizesine başvurdum. Vizem onaylandı kalktım o vizeyle gittim amerikaya. Daha sonra GC açıklandı. Kazandık farzet Case number diyelim 35 binlerde. Amerikada olduğum için yine case numarasının gelmesini mi beklemeliyim GC almak için. Yoksa numarayı beklemeden işlemlerim bitermi orada. Yani bu case numarası sadece vize almak için gerekli gibi geldi bana vizen varsa case numarasından yırtma durumu varmı? Sıra gelmediğinden dolayı hak kaybı olayı bu şekilde çözülebilir mi ki??

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

56

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |