Başvuru Yap!

Yeşilkart Forum Başvuru Servisi

Green Card Başvurusu sayfasında belirtildigi gibi, çekilişe başvuru ücretsiz bir şekilde dvprogram.state.gov adresinden yapılabilir.

Yeşilkart Forum, tüm üye ve takipçilerine kendi çekiliş başvurularını kendi kendilerine yapmalarını tavsiye eder. Başvuru için gerekli bütün bilgileri ücretsiz bir şekilde sitemizdeki yönerge ve videolardan edinebilirsiniz. Eğer başvuru hakkında sorularınız varsa bunu forumdaki ilgili sayfada sorabilirsiniz.

Eğer başvurunuz sırasında profesyonel destek almak isterseniz, LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfı‘na bağış karşılığında Yeşilkart Forum Başvuru Servisini kullanabilirsiniz. Başvuru için LÖSEV’e yaptığınız bağışın dekontu yeterlidir, bize ayrıca bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Not: Forum üyelerimizden gelen istek üzerine artık LÖSEV dışında Darüşşafaka Cemiyeti , Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Türk Eğitim Vakfı , Ali İsmail Korkmaz Vakfı veya Türkiye Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı ‘na yapılan bağışları da kabul ediyoruz. Bu kurumlara yapacağınız bağışların dekontunu veya fotoğrafını bize göndermeniz yeterlidir.

Yeşilkart Forum aracılığı ile başvuru için;

1) LÖSEV’e 250 TL ya da daha üstü bir bağış yapmanız kafidir.
LÖSEV’e ya da kampanyalarına internet bankacılığı ile, EFT ile, Bankalardan veya PTT şubelerinden, SMS ile, telefon veya faks ile, veya yurtdışından bağış yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için LÖSEV’in bağış sayfasını inceleyebilirsiniz.
Bağış sonrası dekontunuzu fotoğrafını [email protected] adresine göndermelisiniz.

2) Daha sonra aşağıda bulunan başvuru formunu doldurun.

Green Card Çekilişi Başvuru Formu

Başvuru formunu açan QR kod:


Başvuru formunuz, dekontunuz ve fotoğrafınız bize ulaştıktan sonra kısa bir süre içerisinde başvurunuzun yapıldığına dair bilgileri ve ekran görüntülerini email ile alacaksınız. Çekiliş şartlarına uygun fotoğraf hazırlamak için şu sayfayı ve orada bulunan videoyu incelemenizi tavsiye ederiz. Yeşilkart Forum aracılığı ile başvuruyorsanız fotoğrafınızı direkt bize gönderebilirsiniz. Fotoğrafı başvuruya uygun hale biz getirebiliriz.

3) Adınıza başvurunuz yapıldıktan sonra gerekli tüm bilgiler size gönderilecektir. Başvuru sonuçları açıklanınca eğer kazanırsanız bizden bir email alacaksınız. Ayrıca başvuru sonrası size göndereceğimiz onay numarası ile 4 Mayıs 2024’ten sonra başvuru sonucunu kendiniz de kontrol edebilirsiniz.

4) Yeşilkart Forum Başvuru Servisi hakkında sorularınız için şu forum konusunu kullanabilir, ya da emaillerinizi direkt olarak [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Yeşilkart Forum tüm başvuru sahiplerine bol şanslar diler!


Not: LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfı’nın, Darüşşafaka Cemiyeti’nin, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin, Türk Eğitim Vakfı’nın, Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nın veya Türkiye Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı’nın Yeşilkart Forum ile herhangi bir ilişkisi yoktur.