Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Crazycell bulten sayfasindaki 21500 rakami niye kaldirildi.yeniden.mi guncellenecek

• @cancakicitr Çok ilgi çekici.Hayırlısı. teşekkür ederim.

• @cancakicitr hayırlı olsun şimdiden...ben gerçekten bu yeni süreci anlayamadan sene bitecek korkarım...

• @arkben anlamak gerçekten güç, fakat yaklaşık aralık sonundan beri zamanımın birçoğunu buna harcıyorum 🙂 bu yüzden size tavsiyem nisan 15ten sonra cutoff sayısına göre evraklarınızı göndermeniz.

• @cancakicitr yani KCC den herhangi bir mail gelmesini beklemeden ? neyse bir nisan 15 olsun da 🙂

• Arkadaslar vize bulteni degistimi mayis.sizin.bilginiz var.mi

• @engineer https://travel.state.gov/content/travel/en/legal/visa-law0/visa-bulletin.html bu adresten takip edebilirsin her ayın ilk haftasında açıklanıyor yeni bülten.

• Onu bende biliyorum.mayis icin aciklanan 21500 rakami iptal mi oldu onu soruyorum

• @engineer olay şöyle oluyor. Geçen ay açıklanan sayı nisan bülteniydi. Bu demek oluyorki bir ay sonra yani nisan ayında mülakat gidecek sayılar gözüküyor ve mayıs ayı içinde mülakat alacakların sayısı açıklanıyor. Şimdi buayki mayıs bülteni ile de mayıs ayındaki mülakata gidecek olan sayıyı görüyoruz ve haziran için mülakat alacakların sayısını görüyoruz.

• Arkadaşlar Britsimon`u boş verin. @cancakicitr ondan daha mantıklı ve akıllıca yorumlar yapıyor ve bu ay CURRENT olacak diyor. Ben de aynı fikirdeyim. CURRENT zamanı geldi.

• @engineer 21900 olmuş şimdi siz diyince baktım merak edip. Çok değişik bir sene oluyor 😅

• https://yesilkartforum.com/bulten/
    Ben bu sayfayi diyorum

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@doctor DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells merhabalar. Benim vakam gercekten ilginc ilerliyor, hergun yeni bir sikinti ile karsilasiyorum:) Suan J1 ile research yapiyorum ve DS-260 formumu submit etmistim. Research yaptigim universitedeki International Student Office'de ki sorumlu kisi birkac gun once vefat ettigi icin bugun bana yeni sorumlu kisinin isminin oldugu guncel DS-2019 formumu gondermisler. J1 waiver'a basvururken suana kadarki olan eski DS-2019 formlarimin bilgilerini girmistim ve Waiver'imi gecen ay teslim aldim. Bugunki bana gonderilen yeni DS-2019 formu hem benim J1 waiver'im icin hemde submit ettigim DS-260 formum icin herhangi bir sikinti olusturmaz degil mi, cunku suana kadarki islemlerimde eski DS-2019 formlarimin bilgilerini yazip submit etmistim? Cok tesekkurler.

Bir sorun olacagini sanmiyorum, DS2019'daki baska bilgilerde degisiklik var mi? (Programin turu, bitis suresi vs. )

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@engineer DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Crazycell bulten sayfasindaki 21500 rakami niye kaldirildi.yeniden.mi guncellenecek

Hemen duzeltiyorum 🙂

Eski sunucudan yeni sunucuya gecerken, bu sayfa icin eski bir kopyayi kullanmisiz sanirim, simdi duzelttim. Bilgilendirme icin tesekkurler.

• @crazycells sadece formun basilma nedeninde new responsible officer yazacak sekilde degisiklik yapildi. Onun disinda bir degisiklik olmadi. Bu soruyu sey icin sormustum, ilk baslarda bir avukat ile calisiyordum waiver icin ve avukat green card alana kadar herhangi yeni DS2019 formu cikmamasi icin vizenizi uzatabildiginiz kadar uzatin demisti, 2020ye kadar uzattim ve waiver a eski DS2019larla basvurdum ancak suan yeni DS2019 formu cikmis oldu. Mantiken bir sikinti olmamasi gerekiyor cunku sadece sorumlu kisi degisti ancak yinede bir tecrubeli kisiye danismak istedim bende. Cok tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tairanu DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@engineer 21900 olmuş şimdi siz diyince baktım merak edip. Çok değişik bir sene oluyor 😅

yok yok, 21.900 seklindeydi zaten o; sanirim sayin @engineer onceki aylardaki sayilarin etkisiyle 21.500 diye yazdi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@doctor DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells sadece formun basilma nedeninde new responsible officer yazacak sekilde degisiklik yapildi. Onun disinda bir degisiklik olmadi. Bu soruyu sey icin sormustum, ilk baslarda bir avukat ile calisiyordum waiver icin ve avukat green card alana kadar herhangi yeni DS2019 formu cikmamasi icin vizenizi uzatabildiginiz kadar uzatin demisti, 2020ye kadar uzattim ve waiver a eski DS2019larla basvurdum ancak suan yeni DS2019 formu cikmis oldu. Mantiken bir sikinti olmamasi gerekiyor cunku sadece sorumlu kisi degisti ancak yinede bir tecrubeli kisiye danismak istedim bende. Cok tesekkurler

Yok, merak etmeyin. O kisinin kim olduguyla, waiver kararinin ilgisi yok sonucta 🙂 , o nedenle bir sorun yasamazsiniz. Ama iki DS2019 belgesini de mulakata goturun ki, program detaylarinda farklilik olmadigi belli olsun.

• @crazycells bende heyecanlandim 😁

• Merhaba arkadaslar, ben ds260 girdiğimde sag üst kosede EXPIRATION DATE 04/30/2019 şöyle birşey goruyorum bu ne anlama geliyor sizce? ds260 formu gecen sene agustos'ta doldurup gonderdim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |