Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba ali bey benim mülakatım 10 eylülde oldu herşey olumlu pasaportum konsolosluğa verdim tebrikler bir iki haftaya vizeniz onaylanır seçtiğiniz ptt kargo adresine gelecek denilerek cıktık konsolosluktan bugün bir mail geldi 19eylüle tekrar bir randevu verildi diploma ds260 formunu cıktısı ve pasaport ile beraber 19 eylülde ek vize mülakatına cagrıldım boyle konu ilk
    defamı oluyor daha öncedende bu tarz bişey oldumu olduysa ne gibi problem oldu veya olmadı diplomamı aldılar baktılar verdiler fotokopiside onlarda konsoluslugun çalisanin bir hatasindanmi kaynakli tekrar neden böyle bişey talep ettiler?

• @suat-yry vize basılı pasaportları aldıkdan sonramı geldi mail ? Bende 10 eylülde girmiştim mülakata benim pasaport 11 eylülde vize basılı pasaportumu aldım

• Sizin islem cok hizli olmus normalde bir hafta sonra adrese gondermiyorlarm?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@suat-yry mulakatan sonra tekrar mulakata cagirildim. içinde söyledi:

Merhaba ali bey benim mülakatım 10 eylülde oldu herşey olumlu pasaportum konsolosluğa verdim tebrikler bir iki haftaya vizeniz onaylanır seçtiğiniz ptt kargo adresine gelecek denilerek cıktık konsolosluktan bugün bir mail geldi 19eylüle tekrar bir randevu verildi diploma ds260 formunu cıktısı ve pasaport ile beraber 19 eylülde ek vize mülakatına cagrıldım boyle konu ilk
    defamı oluyor daha öncedende bu tarz bişey oldumu olduysa ne gibi problem oldu veya olmadı diplomamı aldılar baktılar verdiler fotokopiside onlarda konsoluslugun çalisanin bir hatasindanmi kaynakli tekrar neden böyle bişey talep ettiler?

Mulakatla ilgili sorularinizi su konuda sormalisiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/73/dv2018-mülakat-deneyimleri

Ayrica sorunuza medeni durumunuzu ve ilk gorusmedeki konusmalari da aktarirsaniz iyi olur.

• @Suat-Yry AP'ye kaldığınıza dair bir email almadınız değil mi?

• Sona yaklaştıkça AP konusu mu arttı yoksa sadece tesadüf mü bu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mhepekiz mulakatan sonra tekrar mulakata cagirildim. içinde söyledi:

Sona yaklaştıkça AP konusu mu arttı yoksa sadece tesadüf mü bu

evham diyelim 🙂

arkadaslar ceac'tan dosya durumunu kontrol edince, once durumun 'ap'ye sonra da 'onay'a donustugunu biliyor. Fakat buna ragmen son ay oldugu icin -bu sekilde olmasi beklenmesine ragmen- ap yazisi tedirginlige neden oldugundan, foruma durumu bildirip stresi azaltmaya calisiyorlar 🙂

Ama soyle bir durum da var, bu tabii gercekten idari isleme kalanlar icin gecerli... 30 Eylul son vize basim tarihi oldugu icin, sonlara yaklasirken daha fazla kisinin idari islem sureci sonuclaniyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |