Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Reddit'teki soccerstreams'te bulabilirsiniz maçları.

• Selamlar. Konu açılalı uzun bir zaman olmuş... Hortlatmış gibi olucam ama, işinize yarayacağını düşünüyorum.
    Android tv box yada smart tv de android olan arkadaşlar, Kodi programını bir araştırın derim. Youtube üzerinden kolayca kurulumlarını ve gerekli ayarlarını bulabilirsiniz.
    tamamiyle ücretsiz ve tüm dünya kanallarına ulaşabilirsiniz. Spor, haber v.s Umarım işinize yarar. ( ios içinde uygulanabiliyor ama kurulumu androide göre biraz zor, aynı zamanda pc yada laptop üzerinden de kullanabiliyorsunuz. windows destekli yani )

• @opctebur Turkiye Super Ligi'ni ABD'den izlemek içinde söyledi:

Selamlar. Konu açılalı uzun bir zaman olmuş... Hortlatmış gibi olucam ama, işinize yarayacağını düşünüyorum.
    Android tv box yada smart tv de android olan arkadaşlar, Kodi programını bir araştırın derim. Youtube üzerinden kolayca kurulumlarını ve gerekli ayarlarını bulabilirsiniz.
    tamamiyle ücretsiz ve tüm dünya kanallarına ulaşabilirsiniz. Spor, haber v.s Umarım işinize yarar. ( ios içinde uygulanabiliyor ama kurulumu androide göre biraz zor, aynı zamanda pc yada laptop üzerinden de kullanabiliyorsunuz. windows destekli yani )

İos için maalesef sürekli sorun çıkartıyor çalışmıyor ama Android için KODİ candır tavsiye ederim sadece spor için değil filim müzik spor belgesel ne arasanız

• Yasal mı bilmiyorum fakat iptv için tavsiye verebilirim. Kasma sorunsuz hd ve bütün futbol kanalları vs açık . Özel mesaj atabilirsiniz
    Pc yada tv de kullanabilirsiniz tercihinze bağlı

• Guncel kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Edit : Arkadaslar ben buldum bir tane. Ilgilenen varsa ozelden ulasabilir.

• Bu konuda bir tavsiye rica etsem super lig ve major avrupa liglerini Amerikada nasil sorunsuz izlerim?

• ⭐⭐

katar sirketi olan bein sport var, buraya bir goz atmanizi tavsiye ederim.....

ingiltere maclari icin. premier league videos and highlights-footyroom.

...baska bir link hoofoot

• @sir-altan abi Bein Sport u biliyorum ama aylik ucretleri Amerikada bildigim.kadariyla cok yuksek o sebeple alternatif ariyorum.

Arkadaslar hic mi yok futbol tutkunu konu hakkinda oneri veya yonlendirme de bulanabilecek ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@AE123 iptv türkiyeden alıp amerika da seyredebilirsin yada Türkiye de süper lig paketi alıp yanına da exxen ozaman seyredebilirsin.

• @ayvalik10 , evet benimde aklimda Iptv var burda Amerikada kullanip sorunsuz kullanan varsa tavsiye verirse diye sordum aslinda.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@AE123 daha amerikaya gitmedin dimi Türkiyedesin olmazsa 3 günlük deneme bir iptv şifresi alıyım arkadaştan eğer oluyorsa satın alırız

• Fanatiz.com üzerinden süperlig ve Latin Amerika liglerini aylık 10$'a izleyebilirsiniz.

• twitter uzerinden yuruyun beyler bayanlar , ucretsiz . Kesiliyor mu : evet ama 30 ila 60 sn arasi.

• @kadargo, içinde söyledi: Turkiye Super Ligi'ni ABD'den izlemek

Fanatiz.com üzerinden süperlig ve Latin Amerika liglerini aylık 10$'a izleyebilirsiniz.

Selam, bu uygulamaya baktim ama superlig maclari hangi Bein kanalinda oluyor ve anlatimi Ingilizce mi Turkce mi, bilgi verirseniz memnun olurum.

• @AE123 Live sekmesinde maçın başlıgi görünüyor. Ben herhangi bir kanala tıklayıp izlemiyorum. Maçlar İngilizce anlatımlı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |