GÜNCEL KONULAR

Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler! Forumumuza yeni üye olan arkadaşlar şu iletideki kuralları okumalılar ve tüm kurallara dikkat etmeliler.

Turkiye Super Ligi'ni ABD'den izlemek

• Reddit'teki soccerstreams'te bulabilirsiniz maçları.

• Selamlar. Konu açılalı uzun bir zaman olmuş... Hortlatmış gibi olucam ama, işinize yarayacağını düşünüyorum.
    Android tv box yada smart tv de android olan arkadaşlar, Kodi programını bir araştırın derim. Youtube üzerinden kolayca kurulumlarını ve gerekli ayarlarını bulabilirsiniz.
    tamamiyle ücretsiz ve tüm dünya kanallarına ulaşabilirsiniz. Spor, haber v.s Umarım işinize yarar. ( ios içinde uygulanabiliyor ama kurulumu androide göre biraz zor, aynı zamanda pc yada laptop üzerinden de kullanabiliyorsunuz. windows destekli yani )

• ⭐⭐

@opctebur Turkiye Super Ligi'ni ABD'den izlemek içinde söyledi:

Selamlar. Konu açılalı uzun bir zaman olmuş... Hortlatmış gibi olucam ama, işinize yarayacağını düşünüyorum.
    Android tv box yada smart tv de android olan arkadaşlar, Kodi programını bir araştırın derim. Youtube üzerinden kolayca kurulumlarını ve gerekli ayarlarını bulabilirsiniz.
    tamamiyle ücretsiz ve tüm dünya kanallarına ulaşabilirsiniz. Spor, haber v.s Umarım işinize yarar. ( ios içinde uygulanabiliyor ama kurulumu androide göre biraz zor, aynı zamanda pc yada laptop üzerinden de kullanabiliyorsunuz. windows destekli yani )

İos için maalesef sürekli sorun çıkartıyor çalışmıyor ama Android için KODİ candır tavsiye ederim sadece spor için değil filim müzik spor belgesel ne arasanız

• Yasal mı bilmiyorum fakat iptv için tavsiye verebilirim. Kasma sorunsuz hd ve bütün futbol kanalları vs açık . Özel mesaj atabilirsiniz
    Pc yada tv de kullanabilirsiniz tercihinze bağlı

Log in to reply

Benzer Başlıklar

58

7.7k
Users

2.3k
Topics

127.1k
| | | |