Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar merhaba, ben geçtiğimiz 2 ay içinde sağ gözümden 3 ameliyat oldum.katarakt,tansiyon ve retina dekolmanı gibi ciddi ameliyatlardı şuan daha tedavi sürecim bitmemesine rağmen sağ gözüm daha az görüyor yani puslu görüyor ama yaşamsal faaliyetlerimde hicbir sorun yok tabi ki merak ettiğim şey; bazı kişiler göz kontrolüne sokulurken bazıları sokulmuyor neye gore ? Son olarak eğer doktor ameliyat geçirdin mi? Diye sorduğunda söylemezsem birşey olur mu

• Oncelikle gecmis olsun.Muayenede bulasici hastaligin olup olmadigina bakiliyor.bence dogruyu soylemek en iyisi onlarda sistemden gorebilirler herhalde diye dusunuyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@leningrad Göçmen vizeyi olumsuz etkileyecek bir durum değil. Doğru şekilde bilgi vermenizi öneririm.

• @leningrad Ben muayeneye gözlüklerimle gittim. Problemimi söyledim ve dr not aldı sisteme. Hatta gözlük numaramı sordu, onu da söyledim.

• @metert sistemden nasıl görebiliyorlar. bizim bilgilerimize mi giriliyor anlamadım

• Bilgilerinizİ kimse göremez özel muayene orası sigorta kullanılarak yapılan işlemlerinizi aile doktorunuz görebilir. Başka kimse göremez. Aynı şey diğer bütün devlet işleri içinde geçerli Amerika hiç bilginzi göremez sizin verdiğiniz bilgiler ve bunları belgelerle doğrula islemleriniz var sadece

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

46

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |