DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @alpha2015tr Amin inşallah arkadaşlar.

• @daphne Tebrikler hayırlı olsun. Şansınız bol olur umarım.🙏

• Merhabalar,
    7 Mart 2024 günü eşimle DQ maili aldık. Araştırdığım kadarıyla 3 ay içinde konsolosluk görüşme tarihi veriliyor. Hatta bizden sonra dq olan birisine bir ay sonraya vermişler ama bize hala gönderilmedi. Neye göre tarih belirleniyor bilginiz var mı? Ya da en geç ne zaman gönderirler fikriniz var mıdır? Ankara NVC’ye tarihleri gönderiyor NVC mi bizi seçip yolluyor yoksa Ankara direkt bizim numaralarımıza göre mi tarihi NVC’ye yolluyor?
    Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
    @crazycells

• Merhaba, Haziran ya da Temmuz ayına mülakat tarihi alan var mı? Ve mailler ne kadar süre önce gönderiliyor? Normalde NVC 3 ay gibi bir sürede tarih yolluyor gördüğüm kadarıyla ama bizim 3,5 ay oldu hala tarih gönderilmedi. Gecikme sebebi ne olabilir?

priority date: 5.2.2023
    Uscis onay: 4.2.2024
    Nvc DQ : 7.3.2024
    Vize mülakat:

• @Dream-On IR vizelerine genel bir duraklama mı oldu acaba? ben de eşimin mülakatını bekliyorum. Temmuz ayı için forumdan kimseye mülakat maili iletilmedi henüz 😞

• @Asude-Ugur, içinde söyledi: IR-5 Vize Süreci (ABD Vatandaşlarının anne ve babası)

@Dream-On IR vizelerine genel bir duraklama mı oldu acaba? ben de eşimin mülakatını bekliyorum. Temmuz ayı için forumdan kimseye mülakat maili iletilmedi henüz 😞

Biz daha ilk asamadayiz ve 13 uncu ayi doldurduk ve hala hic bir ilerleme yok.

80841684-5efc-4a62-a841-8b5d73eec938-image.png

AI raporu gore 12. ayda cogu dosya tamamlaniyor.

Call center ariyoruz, kimse acik ve net bir cevap vermiyor. elimiz kolumuz bagli oturuyoruz.
    Bu immigration isleri insani yaslandiriyor.

Herkese sabir diliyorum, umarim en kisa zamanda herkes tamamlar.

• @alpha2015tr
    Herkese bol şans diliyorum ben de.

• Bu arada yeni bir site ogrendim, USCIS da islenen butun dosyalarin genis data analizini yapiyor. Dosya numaranizi takip etmek icin kullanabilirsiniz. bilginize.

image.png

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.9k

| | | |