Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

1. Adıma atlarken hata veriyor proxy sunucu bulunamadı hatası

• @Mrfirat aynen böyle bir çözümü var mi ne yapmak gerek.

• doldurdum bekliyorum...girmiyor şu anda

• İleri geri yaparak ilk adımı atladım şimdi 2. Sayfa ile uğraşıyorum

• Fotoğraf isminde noktalama işareti olmasın

• @Mrfirat 5 kasima kadar yaptik yaptik yapadiysak allah rahmet eylesin seneye bakacaz.

• MERHABA ARKADAŞLAR
    Siteyi misafir olarak takip ediyordum ve ben de üyelik sorunu yaşıyordum. Bu sorunu çözdükten sonra üye olup size nasıl çözdüğümü anlatmak istedim.
    Aynı sorunu 3 hafta önce de yaşamıştım ama bir sonraki sayfaya geçmeyi başardığımda eşimin fotoğrafını da istediğini gördüm ve bugüne kadar başvuruyu erteledim, nihayet dün eşime de fotoğraf çektirdim ve bugün başvuruyu yaptım.
    Kullandığım browser: Chrome
    İlk olarak chrome ayarlarından geçmişi ve tüm çerezleri silin ve malum çekiliş sayfasına girin.
    Öncelikle ilk sayfada kendi bilgilerimizi eksiksiz olarak doldurduktan sonra (burada sinirlenip tekrar doldururken hata yapmamaya özen gösterin) aşağıdaki devam tuşuna basıyoruz. Karşımıza çıkan bağlantı hatası sayfasını görünce browser'ınızdan geri tuşuna basıyoruz. Doldurduğunuz sayfa yeniden dolu vaziyette geri gelecek ama siz yine de fotoğrafınız yerinde duruyor mu bilgileriniz eksiksiz mi diye yeniden kontrol edin. Yeniden devam tuşuna basıyoruz ve hata sayfası geldikçe bu işlemi tekrarlıyoruz. Merak etmeyin mutlaka olacaktır.
    Eşiniz varsa onun da bilglierini gireceğiniz sayfaya nihayet ulaşacaksınız ve onun da bilgilerini girdikten sonra devam tuşuna basıyorsunuz.
    Muhtemelen bu sayfada da bağlantı hatası sayfası çıkacak ama siz yine aynı şekilde browserdan geri tuşuna basıp sayfadaki bilgileri kontrol ettikten sonra devam tuşuna basın.
    Bu şekilde onay sayfasına ulaşacak ve tüm bilgilerin doğruluğunu onayladıktan sonra DV-2021 Submission Confirmation: Entry Received sayfasını göreceksiniz.

Umarım işinize yarar. Herkesin hakkında hayırlısı olsun.

• ben de aynı sorunu yaşıyorum.

• @cahit4 ben başvurmuştum kuzenim için uğraşıyorum

• @Mrfirat Hangi tarayıcıdan yaptınız acaba?

• @Mrfirat noktalama olmasin derken pek anlamadim

• Fotoğraf adında türkçe karakter ve noktalama işaretleri

• Hâlâ aynı problem kafayı yiyeceğim. Nasıl çözeceğiz bu problem acaba!

• Virüs programını kapattım oldu başvuru tamam

• @Mrfirat hangi browser kullandın

• Tarayıcı yandex

• Formu doldurduktan sonraki sayfaya geçememe probleminin nedenlerinden biri gerçekten fotoğrafın "size"ı!
    Saatlerime acıdım, aynı çözümü pek çok kişi dile getirmiş, ben bir kere daha söylemek istedim. Size'ı değiştirip
    başarabildim ve tesadüf değildi çünkü dvlottery sitesi beni resmen yönlendirdi. Benim gibi önce inanmayan veya
    değiştirmeye üşenen varsa boşuna vakit harcamayın. Garantiye almak için de hiç Türkçe karakter kullanmamıştım
    ilk sayfada. Çabalayanlara kolay gelsin ve herkese rakibim de olsalar iyi şanslar....:-))))

• Dünden beri uğraşıyorum az önce kendim için başvurumu yapabildim. Şimdi eşim için tekrar deniyorum.

• @Hasan-HASAR Fotoğrafın boyutlarını küçültmeyi denediniz mi?

• @Shaimaa fotografi kucultun oluyor ve yandex si kullan

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

63

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |