Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @fredyjones Aynen öyle ilk defa bu forumda olan arkadaşlara söylüyeceğim tek şey imkanınız varsa başvurun 🙂

• Arkadaşlar merhaba gren card başvuru yaptım ancak soyismi yalnış yazmışım bunu nasıl duzeltebilirim teşekkürler cevaplarsanız sevinirdim iyi günler

• @serdar Malesef düzeltemezsiniz.

• @srhnkskn ee nasıl olucak

• ⭐⭐⭐⭐

@serdar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@srhnkskn ee nasıl olucak

yapacak hiç birşey yok hocam eğer kazanırsanız bunu mulakatta basit bir hata olduğuna ikna etmeye çalışacaksanız tabi buna izin verirler mi bilmiyorum beklemeniz gerek.

• @serdar 2020 talihlisi olarak case number ınız hiç de fena değil, endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok bence. Soyadınızda yaptığınız hata da bir harf hatasıdır muhtemelen, gerektiğinde durumu açıklamanıza izin vereceklerdir ama zaten gerek olmayacaktır.

• ⭐⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@serdar 2020 talihlisi olarak case number ınız hiç de fena değil, endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok bence. Soyadınızda yaptığınız hata da bir harf hatasıdır muhtemelen, gerektiğinde durumu açıklamanıza izin vereceklerdir ama zaten gerek olmayacaktır.

@serdar bende böyle düşünüyorum ama ne olacağını görmeden bilemiyoruz malesef 🙂

• ⭐⭐

@serdar green card a niye başvurdunuz ki. Siz zaten çekilişi kazanmadınız mı? İmzanızda 2020 talihlisi görünüyorsunuz.

• @Rhonster son bulten açıklanana kadar tabiki bilemeyiz ama yani biraz da görünen köy kılavuz istemez, 2018 den daha kötüsü olmaz bu sene. Ayrıca hadi case number avantajını geçtim, zaten başvuruyla ilgili yapılabilecek bir şey artık olmadığı için boşa sıkıntı yapmasına da gerek yok beyefendinin.

• ⭐⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster son bulten açıklanana kadar tabiki bilemeyiz ama yani biraz da görünen köy kılavuz istemez, 2018 den daha kötüsü olmaz bu sene. Ayrıca hadi case number avantajını geçtim, zaten başvuruyla ilgili yapılabilecek bir şey artık olmadığı için boşa sıkıntı yapmasına da gerek yok beyefendinin.

aynen 2018 den kötüsü olmaz herhalde

• @arnblt yok arkadaşın başvurusunu yaptım soyismi tamamen başka yazmışım

• Arkadaşlar merhaba, pasaport konusunda yardımınıza ihtiyacım var.

Benim pasaportum yok ve çıkartmak için randevu aldığımda en erken ayın 30’una randevu tarihi veriyor. Şimdi ayın 30’unda başvuru yaparsam, green card başvurularının bitmesine 6 gün kalıyor. Pasaportun gelme süresine bakarsak eğer başvuru tarihine yetişmeme ihtimali var.

Acaba pasaport bilgilerini, pasaport bize ulaşmadan öğrenme ihtilamiz var mı? Bir de bu aralar pasaport çıkaran arkadaşlar pasaportlarının kaç günde geldiğini söylerse ortalama bir rakam ortaya çıkabilir. Şimdiden herkese teşekkürler.

• @n0ne Edevletten pasaport bilgilerine bakabiliyorsunuz fiziki olarak gelmesine gerek yok diye biliyorum, 2 günde geliyor pasaport

• @n0ne aksi bir durum oluşmadığı sürece max. 2 günde elinize ulaşır diye düşünüyorum. İstanbul için konuşuyorum bana böyle bir sürede ulaşmıştı.

• @serdar hımm o zaman iş değişir tabi, basit bir harf hatası değil de soyadını tamamen başka yazmanız biraz sıkıntı olacaktır eğer talihli olursa. Ama sıkıntının boyutu, direk ret midir yoksa ikna olma bâbında konsolosa kalmış birşey midir yoksa ap ye kalmak gibi birşey midir bilemedim. Bunun örneğini hiç görmediğim için de bu aşamada ben net bir yorum yapamıyorum, belki Ali Cihan Bey örneğini biliyordur veya direk cevabı biliyordur.. hayırlısı olsun arkadaşınız hakkında.

• merhaba arkadaşlar yanımda loto ya katılacak bir arkadaşım rica ediyor diyor ki çekişi yapmadan mı nişalısını yazması lazım mı yoksa mülakat a girerken mi söylemesi yeterlimi kanunlar değiştiği için tam fikir sahibi olmak istedi bilgi sahibi arkadaşlar yazarsa şimdiden teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐

@serdar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@arnblt yok arkadaşın başvurusunu yaptım soyismi tamamen başka yazmışım

basit bir hata değil hocam 😞

• ⭐⭐⭐⭐

@n0ne, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar merhaba, pasaport konusunda yardımınıza ihtiyacım var.

Benim pasaportum yok ve çıkartmak için randevu aldığımda en erken ayın 30’una randevu tarihi veriyor. Şimdi ayın 30’unda başvuru yaparsam, green card başvurularının bitmesine 6 gün kalıyor. Pasaportun gelme süresine bakarsak eğer başvuru tarihine yetişmeme ihtimali var.

Acaba pasaport bilgilerini, pasaport bize ulaşmadan öğrenme ihtilamiz var mı? Bir de bu aralar pasaport çıkaran arkadaşlar pasaportlarının kaç günde geldiğini söylerse ortalama bir rakam ortaya çıkabilir. Şimdiden herkese teşekkürler.

e devletten pasaport no sunu öğrenebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐

@hüseyin, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

merhaba arkadaşlar yanımda loto ya katılacak bir arkadaşım rica ediyor diyor ki çekişi yapmadan mı nişalısını yazması lazım mı yoksa mülakat a girerken mi söylemesi yeterlimi kanunlar değiştiği için tam fikir sahibi olmak istedi bilgi sahibi arkadaşlar yazarsa şimdiden teşekkürler

nişanlılarsa birbirlerini yazamazlar zaten.

• @hüseyin green card çekilişi başvuru aşamasında sadece eş ve çocuk bilgileri isteniyor, nişanlılıkla ilgili bir durum yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.8k

| | | |