Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @evrennce tesekkurler

• @aysegul teşekkür ederim çekiliş için size bol şanslar umarım yolunuz buralara düşer

• @maranty rica ederim, inşallah.

• @bufinita, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach keske dedıgınız gıbı olsa ama napalım elımızdekı sısteme ayak uydurucaz kesınlıkle haklısınız para odemek dısındakı butun engellerı bı yol buluyorlardır su anda bıle pasaport numarasını yanlıs yazıpta katılanlar var ıse denecek bısey yok bazı ınsanların aklından bunu yaparken ne gecıyor bılemıyorum tabı ama hak gasp etmekten baska bısey degıl gıbı gelıyor yınede umudumuz var mayıs ayında o %1 lık sans belkıde bıze guler 🙂 belkıde gulmez 😃 (%98 oranla gulmez :D) tanı sonucta resmı rakamlar bunlar

Sen daha başvuruda bile sahtekarlığa yelteniyorsun adamın ülkesine gitsen Allah bilir neler yapacaksın. Bu tarz başvuru yapanların bir daha turist vizesi bile alamama ihtimali var bence.

• @bufinita ben açıkçası o şansın %8 gibi görüyorum

• @Final-Approach sayılı insan katılırdı çıkma olasılığıda %40 falan olurdu efsane olurdu keşke olsa valla 😀

• Hala ısrarla başvuru yapmadım. Kaç yıldır direk açıldığı gün yapıyorum bu sene de farklılık olsun istedim. İnşallah totem olur. İnşallah en çok isteyenlere çıkar ve şu gereksiz yere başvuru yapan, gitmeyeceği halde öylesine başvurayım diyenlerin de başvuruları olumsuz sonuçlanır. 😀

• @KadirTPT inşallah

• Şu ülkedeki insanlarımız şu başvuruyu bilinçli yapsa kesin gözüyle emin olup her türlü herşeye hazır hissedipte başuvaran sayısı az keyfi çok ondan kaybediyoruz bu senede çıkmıcak çoğumuza bakın görün ....❗❗

• Aslında bu boş beleş başvuru yapanları vazgeçirmenin , engellemenin mükemmel bir yolu var! Fikrimi söyleyeyim de güzel bir linç yiyeyim forumdan...
    Resmi sitede şöyle bir madde koyacaklar aslında pasaport geldi iyi hoş bir de diyecekler ki 100 dolar başvuru ücreti var... Bunu da anlaşmalı bir bankaya vs yatırıp dekont alıp pasaport gibi formda yeni bir madde ekleyecekler. Kazanan adaylara bu para konsolos görüşmesinde geri ödenecek diyecekler. Kazanamayan adaylar içinde yatırdıkları parayı 1 sene sonraki yeni gc çekilişi öncesi elinde mevcut olan com. numarana ya da elinde ki dekont ile konsoloslukla iletişime geçip geri ödeme alacaksın. Sistemi yap böyle bak bakalım sallama boş beleşçiler piyasadan nasıl yok oluyor 🙂 sakın bana para mevzusu çeşitlilik vs o bu şu demeyin forumda üzerim sizi 🙂 Bence gayet mantıklı ...

• @proff01, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Aslında bu boş beleş başvuru yapanları vazgeçirmenin , engellemenin mükemmel bir yolu var! Fikrimi söyleyeyim de güzel bir linç yiyeyim forumdan...
    Resmi sitede şöyle bir madde koyacaklar aslında pasaport geldi iyi hoş bir de diyecekler ki 100 dolar başvuru ücreti var... Bunu da anlaşmalı bir bankaya vs yatırıp dekont alıp pasaport gibi formda yeni bir madde ekleyecekler. Kazanan adaylara bu para konsolos görüşmesinde geri ödenecek diyecekler. Kazanamayan adaylar içinde yatırdıkları parayı 1 sene sonraki yeni gc çekilişi öncesi elinde mevcut olan com. numarana ya da elinde ki dekont ile konsoloslukla iletişime geçip geri ödeme alacaksın. Sistemi yap böyle bak bakalım sallama boş beleşçiler piyasadan nasıl yok oluyor 🙂 sakın bana para mevzusu çeşitlilik vs o bu şu demeyin forumda üzerim sizi 🙂 Bence gayet mantıklı ...

İyi de başvuru ücreti konusunu ben yazdım zaten önceki sayfada. 😂

• @KadirTPT, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Hala ısrarla başvuru yapmadım. Kaç yıldır direk açıldığı gün yapıyorum bu sene de farklılık olsun istedim. İnşallah totem olur. İnşallah en çok isteyenlere çıkar ve şu gereksiz yere başvuru yapan, gitmeyeceği halde öylesine başvurayım diyenlerin de başvuruları olumsuz sonuçlanır. 😀

Benim totemim de bu seferki başvurumda evde fotoğraf çekilip yollamaktı.

Evde kendim hazırladım fotoğrafımı, öyle gönderdim. 🙂

• @Final-Approach Benim gayet mantıklı bir açıklamam var kayıp yok senin yorumunu okumadım ama aynı doğrultuda ise sonuna kadar haklısın kardeşim..

• @proff01, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach Benim gayet mantıklı bir açıklamam var kayıp yok senin yorumunu okumadım ama aynı doğrultuda ise sonuna kadar haklısın kardeşim..

500 dolar başvuru ücreti olsun demiştim.

Sen yine insaflı davranıp 100 dolar demişsin.

Halkını düşünen, insaflı adamsın. 😂

• @Final-Approach 1000 de olur o önemli değil geri dönüş sistemi olması önemli, o boş beleş tayfadan kimse 1 yıllığına bırak 1000 i 50 tl bağlamazlar bu işe 🙂

• Başvurunun ücretli olması gerekliliği şimdiye kadar 459731597 defa yazıldı zaten.

• ⭐⭐⭐⭐

@proff01, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Aslında bu boş beleş başvuru yapanları vazgeçirmenin , engellemenin mükemmel bir yolu var! Fikrimi söyleyeyim de güzel bir linç yiyeyim forumdan...

hiçte mantıklı değil 😃

• ⭐⭐⭐⭐

tabi bence 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lalec, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar başvuru yaparken fotoğrafta 2 inç yerine daha büyük bir foto kullanmışım güncelleme yapabilir miyim yoksa direkt elendim mi bilgisi olan var mı yardımcı olabilir misiniz?

inc dijital bir olcu birimi degil, bilginize.

Eger fotonuz piksel sartlarini saglamiyor olsaydi, site uyari verirdi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar geçen yıl kac kişi Turkiyeden müracaat etti bileniniz varmı?Sizce bu yıl kaç kişi müracaat eder?Şans yüzdemiz kaç sizce?

Suradan aciklanmis olan bilgileri inceleyebilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/629/turkiye-ve-azerbaycan-ile-ilgili-green-card-cekilis-istatistikleri

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |