Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• le le le le indeed linkedin kariyer neden beni görmüyorsun 😃 uf canım sıkkın işlere gidişata yurt dışında çalışmak istiyorum hindistan bile olur nese 3 sene sabırrrrrr:)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kronik, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Merika, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@kronik Merhabalar,

1. Sonucta tum pasaportlari gormek isteyecekler, yeni veya eskisinde olmasi birsey degistirmez diye dusunuyorum. Benim de 2 sene kaldi bitmesine, suanki ile basvurdum birkac ay sonra baska bir durumdan dolayi yenileyecegim, sonuc olarak 2 pasaportu da mulakata goturmek gerekecek.

2. Su anki durumunuzu yazmaniz en dogrusu, highschool degree zaten kabul goren birsey, ben uni degree yazarak riske atmayin derim.

öncelikle cevaplar için teşekkürler. "sonuc olarak 2 pasaportu da mulakata goturmek gerekecek." su kısmı anlamadım, görüşme sırasında geçmiş pasaportlarıda mı istiyorlar?

@Merika, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@kronik Buyrun, ne demek. Eger pasaportta herhangi vize vs var ise, ABD konsoloslugunda tum vizeler icin prosedur oyle diye biliyorum, tum pasaportlari gormek istiyorlar. Bana da oyle onerildi, simdi bununla basvurup, cikinca ds 260 formunda yenisi ile ile guncelleyecegim.
    yanlis bir deginme olduysa, sayin @crazycells den de aydinlatmasini rica edecegim.

Eger pasaportta ABD vizesi varsa istiyorlar. Ama artik pasaport bilgisini verdiginiz pasaportu da gormek isterler.

• @dmrtkn evet Adanalıyım 😀, teşekkür ederim, sizlerinde inşaallah 5 mayıs 2020 de güzel haberlerinizi alırız

• @Muhtaradana inşallah bende Adanalıyim

• @dmrtkn @Muhtaradana bir Adanalı da ben 😄

• Hastayım bugün halsizim, midem bulanıyor, iştahım yok.

Bulduğunuz eyaletlerin şeceresini çıkaramayacağım için üzgünüm.

Ihlamur içip yorumlarınızı okuyorum.

• @Final-Approach Geçmiş olsun,

• @Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Hastayım bugün halsizim, midem bulanıyor, iştahım yok.

Bulduğunuz eyaletlerin şeceresini çıkaramayacağım için üzgünüm.

Ihlamur içip yorumlarınızı okuyorum.

geçmiş olsun kardeş. Acelemiz yok sen iyileş te sonra biz sana eyalet buluruz araştıracak 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@msdrnc ne yazmıştınız merak ettim 😃

• @dmrtkn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Geçen gün başvuruyu yaptıktan sonra gece servisle eve giderken maç sonuçlarını bakayım dedim , gözüme bir maç ilisti Afrika ülke kupa maçı maç 1-0 bilenler bilir normalde o maçlarda çok gol olmaz daha önceki 5 maçları 0-0 bitmiş neyse maçın 85. Dakikası bitmesine 5 dakika var içimden dedimki bu maçta bu dakikadan sonra 2 gol olursa Amerika'ya kesin gidecem bir baktım 87. Ve 90. Dakikada 2 gol oldu totem yaptım yani ister istemez gülümseme oldu. inşallah diliyen herkese cikar.

Toteme gerek yok, benim içime doğuyor sana ve oktay'a çıkacak rahat ol 🙂

• @Rhonster bence de gitmek isteyenlerin hakkına girmeyin derim ben ama sizin kararınız kendinize tam hazır hissettiğinizde başvurun diye yazmıştın yanlış yere yazdım diye sildim yani

• ⭐⭐⭐

@Final-Approach geçmiş olsun kardeşim acil şifalar inşallah.

• ⭐⭐⭐⭐

@tanti, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@gizemb, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@omertug bey takip edemedim çok ama sıra numaranız yetiştimi gidebiliyormusunuz? hangi aşamadasınız? @tanti bey @gözde hanım sizlerde yoksunuz bu sene başvuru ve beklme salonunda göremedim geçen seneden @topraxxx bey vardı 2020 grubu sessiz... 😞 bir @aysegul hanımı gördüm geçen seneden 🙂

Selam, beklenti büyük olunca eski heyecan kalmıyor maalesef. Ara ara girip bakıyorum old tayfa da öyle gibi 🙂

@gizemb 2020 den ben burdayım üzüldüm beni saymayınca 😃

• ⭐⭐⭐

@omerelci güzel dileklerin için teşekkür ederim kardeşim bimukabil inşallah hepimize çıkar ve ilerleyen zamanlarda amerikadada beraber birbirimize yakın yerlerde oturur ve hem forumdan hemde yotubede bu süreç ile bilgi almak isteyen arkadaşlar aydınlatıcı bilgileri bir parkta oturup yada evlerimizin önünde Turkish tea drinkliyerek 🙂 anlatır yardımcı oluruz 🙂

• aranızda gidiyim orda tırcı oluyum diyen var mı ? 🙂

• @evrennce, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

aranızda gidiyim orda tırcı oluyum diyen var mı ? 🙂

Ofis ortamını seviyorum.

• ⭐⭐⭐

@evrennce ben önce mesleğim olan iş makinası operatörlüğü daha sonra diğer mesleğim olan tır şoförlüğünü düşünüyorum ama uzun yol değil akşamları evde olursa daha iyi olur 🙂 hem deneyim hemde gerekli bilgilere haizim bu tırcılık konusunda ama nasip kısmet hangi meslek bana daha çok kazandırırsa o mesleği yapma düşüncesindeyim.

• @Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@omerelci güzel dileklerin için teşekkür ederim kardeşim bimukabil inşallah hepimize çıkar ve ilerleyen zamanlarda amerikadada beraber birbirimize yakın yerlerde oturur ve hem forumdan hemde yotubede bu süreç ile bilgi almak isteyen arkadaşlar aydınlatıcı bilgileri bir parkta oturup yada evlerimizin önünde Turkish tea drinkliyerek 🙂 anlatır yardımcı oluruz 🙂

İnşallah denir. Başka ne diyeyim bu güzel temennilerinize.

• Aramızda en çok başvurup da olumsuz sonuç alan kişi kaç kez başvuru yaptı acaba? Ben 3 kez olumsuz sonuç aldım. Var mı bildikleriniz?

• @Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach geçmiş olsun kardeşim acil şifalar inşallah.

Teşekkürler, Amerika'da olsaydım vitaminlerimi eksik etmezdim. Malum pahalı orda sağlık masrafları.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |