Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Merika, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@kronik Merhabalar,

1. Sonucta tum pasaportlari gormek isteyecekler, yeni veya eskisinde olmasi birsey degistirmez diye dusunuyorum. Benim de 2 sene kaldi bitmesine, suanki ile basvurdum birkac ay sonra baska bir durumdan dolayi yenileyecegim, sonuc olarak 2 pasaportu da mulakata goturmek gerekecek.

2. Su anki durumunuzu yazmaniz en dogrusu, highschool degree zaten kabul goren birsey, ben uni degree yazarak riske atmayin derim.

öncelikle cevaplar için teşekkürler. "sonuc olarak 2 pasaportu da mulakata goturmek gerekecek." su kısmı anlamadım, görüşme sırasında geçmiş pasaportlarıda mı istiyorlar?

• @kronik Buyrun, ne demek. Eger pasaportta herhangi vize vs var ise, ABD konsoloslugunda tum vizeler icin prosedur oyle diye biliyorum, tum pasaportlari gormek istiyorlar. Bana da oyle onerildi, simdi bununla basvurup, cikinca ds 260 formunda yenisi ile ile guncelleyecegim.
    yanlis bir deginme olduysa, sayin @crazycells den de aydinlatmasini rica edecegim.

• @AgeGuns nasıl yani Kıbrıs'ta calismak, Kıbrıs çalışma izni olması sıkıntı mı yaratır bende şuan Kıbrıs'ta çalışıyorum çünkü bendede var aynı mühür

• ⭐⭐⭐

@AgeGuns bende aksine sadece başvurumun sadece başvuruyla sınırlı kalmadan devam ettireceğim. nitekim burada güzel dostlar arkadaşlar edindim dilerimki burada sohbetine doyum olmayan kıymetli arkadaşların kazanıp yen bir hayata yelken açıp düşlediği arzuladığı hayalini kurduğu o güzel hayatı aileleri ile yaşayıp mutlu olmaları. burada forumdada kazansamda kazanmasamda düzenli günlük olarak yorum yapar yardımcı olabilceğimiz konularada elimizden geleni yaparız kazanırsak mutluluğumuzu kazanamasakta kazananların sevincine ortak olur 🙂 en kötü ihtimalle kaybedenlerinde hüznüne ortak oluruz 😉

• @dmrtkn bence olmaz oyle birsey tabii ki, karalama demissiniz ama paspaortun 1 sayfasini diyelim cocuk karalamis, bundan kime ne, bu sebeple yeniden pasaport cikartmanin anlami ve geregi yok bence.

• @dmrtkn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@AgeGuns nasıl yani Kıbrıs'ta calismak, Kıbrıs çalışma izni olması sıkıntı mı yaratır bende şuan Kıbrıs'ta çalışıyorum çünkü bendede var aynı mühür

Mühüre değil, karalama için öyle dedim hani yenile garanti olsun diye

• @Merika aslında karalama biz veya ailemiz tarafından yapılan birşey degil. Örnek veriyorum mühürü basıyorlar doldurulan yerler elle dolduruluyor bir rakam yanlış yazılırsa onu karalayip doğruyu yazıyorlar. Benim sorum aslında Kıbrıs'ta çalışmış olmak sıkıntı yaratır mi

• @AgeGuns anladım teşekkür ederim

• @dmrtkn anliyorum tabii, ama oyle bir durum olsa bile sorun teskil etmemeli diyorum ben de. kibris calisma vizesi kabul gorme durumu hakkinda ise bilgim yok, sanirim @kronik de sadece karalama sorun olur mu diye sormus.

• @Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@AgeGuns bende aksine sadece başvurumun sadece başvuruyla sınırlı kalmadan devam ettireceğim. nitekim burada güzel dostlar arkadaşlar edindim dilerimki burada sohbetine doyum olmayan kıymetli arkadaşların kazanıp yen bir hayata yelken açıp düşlediği arzuladığı hayalini kurduğu o güzel hayatı aileleri ile yaşayıp mutlu olmaları. burada forumdada kazansamda kazanmasamda düzenli günlük olarak yorum yapar yardımcı olabilceğimiz konularada elimizden geleni yaparız kazanırsak mutluluğumuzu kazanamasakta kazananların sevincine ortak olur 🙂 en kötü ihtimalle kaybedenlerinde hüznüne ortak oluruz 😉

Kazanırsak elbette yardımlaşırız, ancak 7 ay foruma girip hayal kurarsam, çok üzülürüm kazanamayınca, 1-2 arkadaş askere gidicek iş, vakit geçirmek için süper 😃 umarım 7 ay sonra beni hatırlarsınınız 😃

• @Merika teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐

@AgeGuns herkesin görüşü saygı duyarım 🙂 biz inşallah hep burada olucaz usa ya gitsek kalsakta 😉

• @Oktay-İbiş bende aynı şekil abi gitsemde kalsamda burdayım. Çünkü insanlar hem çok yardımsever hemde sohbetler çok seviyeli

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn varol kıymetli kardeşim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kronik sana genel olarak anlatıyım. 2 ekim ile - 5 kasım arasında green kart başvuruları var mı var. Sen abcd numaralı pasaport bilgilerini girdin. Başvuruyu yaptın. Fakat abcd numaralı pasaportun vadesi haziran 2020 yılında bitiyor. Sen de mayıs ayında kazandığını öğrendin. Ekim ayında mülakat olacağı için yenilediğin pasaportunla gidicen de fakat ilk kazandığın pasaport olan tarihi geçen abcd pasaport sende mi yoksa yalandan mı diye onu da görmek istiyorlar. Ondan dolayı her iki pasaportu da istiyorlar.

• @AgeGuns, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@tanti, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@gizemb, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@omertug bey takip edemedim çok ama sıra numaranız yetiştimi gidebiliyormusunuz? hangi aşamadasınız? @tanti bey @gözde hanım sizlerde yoksunuz bu sene başvuru ve beklme salonunda göremedim geçen seneden @topraxxx bey vardı 2020 grubu sessiz... 😞 bir @aysegul hanımı gördüm geçen seneden 🙂

Selam, beklenti büyük olunca eski heyecan kalmıyor maalesef. Ara ara girip bakıyorum old tayfa da öyle gibi 🙂

17.Denemesinde kazanan var , lütfen umutsuzluğa kapılmayalım 💪🏼 💪🏼

Bir an önce çıkması lazım bir şeyleri geç elde etmek de sıkıntı 🙂 yoksa devam ettiği sürece başvururum

• @dmrtkn evet, bekliyorum

• @Muhtaradana bir an önce sonuçlanır inşallah Adanalısiniz galiba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gizemb, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Nothing-Man, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@AgeGuns Yanlış anlaşılma olmasın, foruma üye olurken benim gibi aklında yurt dışına gitmeyi kuran insanlarla tanışma ve bilgilerinden istifade edebileceğim bir grup olması çok iyi bir şey.Benden çok daha bilgili veya deneyim sahibi insanların yorumlarına ve önerilerine ulaşıyor olmak adına forum sahibine ve burada bilgi paylaşan arkadaşlara sonsuz teşekkürler.Örnek; ben eyaletler hakkında genel bir bilgiye ve fikire sahibim, burada bir arkadaşımız detayı ile başka bir yer hakkında bilgi veriyor güzel.Olur da kazanırsam o arkadaşa da ayrıca fikrini sorar veya yazdıklarından kendime not alırım.
    Tek tercih USA 'de değil, forumda başka ülkeler adına da bilgiler mevcut ve ben Finlandiya ve Slovakya 'dan insanlarla görüşüyorum,
    özellikle Slovak'ya için önümüz deki Mart ayında belki oraya giderim, bende bilgi birikim ve yaşanmışlık kısıtlı, ülke hakkında ve yasalarından yeterince bilgi sahibi değilim, ama öğreniyor ve aklıma takılanları sora biliyorum,
    belki hiç bir yer olmayacak, ama en azından seçeneklerim varsa bunu nasıl kullanırım bunun bilgisini bilmek bile güzel.
    Kusura bakmayın çalışırken ara ara yazıyorum ve kopukluklar olabilir cümlelerde, umarım anlaşılır olmuşumdur.

merhaba finlandiya ve slovakya mevzusu nedir? nasıl gidiliyormuş imkanlar kısaca özet alabilmem mümkünmüdür?

Bu tur bilgileri surada paylasmak daha dogru olur:
    https://yesilkartforum.com/forum/category/4/kanada-ve-diğer-ülkeler

DV2021 Bekleme Odasi'nin bir sohbet konusu oldugu da unutulmamali, daha sonra bilgi aramak icin bu konuya bakanlarin sayisi cok az olacaktir 🙂 O nedenle onemli bilgilerin bu konunun yanisira forumdaki ilgili basliklarda da aktarilmasi daha iyi olur.

• Geçen gün başvuruyu yaptıktan sonra gece servisle eve giderken maç sonuçlarını bakayım dedim , gözüme bir maç ilisti Afrika ülke kupa maçı maç 1-0 bilenler bilir normalde o maçlarda çok gol olmaz daha önceki 5 maçları 0-0 bitmiş neyse maçın 85. Dakikası bitmesine 5 dakika var içimden dedimki bu maçta bu dakikadan sonra 2 gol olursa Amerika'ya kesin gidecem bir baktım 87. Ve 90. Dakikada 2 gol oldu totem yaptım yani ister istemez gülümseme oldu. inşallah diliyen herkese cikar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |