Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @anilcangokben 🙂 Koyleri, okuma yazmasi olmayanlari dusunun, rastgele tuum tanidiklari icin form dolduranlari dusunun. Ornek, herhangi bir koyden 70 yasinda bir amcanin gc kazanip seneler once ABD ye gittigini dusunun 🙂 Kesinlikle bu sene sansimiz daha fazla 👍🏼 🤞 Duyuldukca veya bilinclendirme arttikca GC basvurup kazanmanin ileride herhangi ABD vizesi alma duruma engel olacagini bilecekleri icin , rastgele basvuranlar da daha temkinli bir sekilde yaklasacaklardir diye tahmin ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

@Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@evrennce, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster üniversitem devam ediyor

Re Entry Permit mi düşünüyorsunuz hocam çıkarsa?

hayır 7 ayla bitmiyor sonuç 7 ayda açıklanıyor süreç yaklaşık 1.5 2 sene gibi birşey başvuruyu yaptıktan sonra

• dv 2021 basvuru ekranını goremedım.dv 2020 sonucları cıkıyor.
    Electronic Diversity Visa
    Applicant Entry System: 12.4
    mozılladan hıc acılmadı sımdıye kadar.chrome u actım.basvuru sayfası acılıyor

• @jinglebells begin entry var ona tıkla

• @Mrfirat sorun o degıl mozılla surum 12.4 gosterıyo chrome 12.6 chromedan yaparım ama mozılla eskı sayfada takılı kalmıs nedense.

• @jinglebells yoğunluk vardır 2-3 gün sonra başvur bence

• @Mrfirat sorunu cozdum yoğunluk degılmıs.mozılla sıtelerı hafızasına almıs toplam 1gb tutmus.sildim yeniden girdim sorun kalmadı.basvuruda sorun yasayan kısıler optıons -prıvacy & securıty-Cookies and Site Data secenegınde yanda clear data dıyerek hafızayı sılıp mozıllayı yenıden baslatıp tekrar dv lottary sayfasına gırmeyı deneye bılırler.

ancak hafızaya kayıtlı sıtelerle calısmanız gereklıyse sılmek yerıne manage data secenegını kullanın

• turkce versıyonda mozılla ıcın secenekler -gızlılık ve guvenlık baslıgı vardır.o kısma bakın.

• Herkese merhaba, yarın benim doğum günüm. Doğum günümde başvuru yapacağım.. totem yapıyoruz gençler :p

her neyse bazı şeyleri teyit amaçlı sormak istiyorum.. cevaplarsanız çok sevinirim.

1. kardeşim de ben de başvuru yapacağız, aynı ip'den yapmamızın muhtemelen bir sakıncası yoktur, değil mi?
    2. ikimizde de middle name yok, orayı boş bırakacağız sanırım.
    3. mailing adres kısmına illa ki ikamet adresini mi yazmamız lazım. yoksa dükkanımın adresini yazabilir miyim? biri aynı apartmanda no:33/6 diğeri de no:33/B
    4. her şeyi büyük harflerle mi yazıyoruz?
    5. örnek isim olarak soruyorum, "gülşah" ismini GULSAH olarak mı yazacağız yani?
  • ⭐⭐⭐

@evrennce çok teşekkür ederim bol şanslar🍀

• Benim gibi kazandıktan sonra isim soyisim değişikliği yapmayı düşünen var mı? 🙂

• @travelleth, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese merhaba, yarın benim doğum günüm. Doğum günümde başvuru yapacağım.. totem yapıyoruz gençler :p

her neyse bazı şeyleri teyit amaçlı sormak istiyorum.. cevaplarsanız çok sevinirim.

1. kardeşim de ben de başvuru yapacağız, aynı ip'den yapmamızın muhtemelen bir sakıncası yoktur, değil mi?
    3. mailing adres kısmına illa ki ikamet adresini mi yazmamız lazım. yoksa dükkanımın adresini yazabilir miyim? biri aynı apartmanda no:33/6 diğeri de no:33/B
    5. örnek isim olarak soruyorum, "gülşah" ismini GULSAH olarak mı yazacağız yani?

ip sorun degıl.sorun olsa danısmanlık sırketlerı ıs yapamazdı.tecrubelı degılsenız yada detaylar cok kafanıza takılan bırıysenız sıze tavsıyem sudur: dv 2021 ın yayınlanan turkce tercumesını bekleyın.bırkac gun ıcınde yayına gırer.https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-instructions.html bu adreste dv 2021 translatıons (unoffıcal )yazan yerde olacak sabırsızsanız altta dv 2020 translatıons kısmı var ordakı dokumana bakıp fıkır sahıbı olabılırsınız.ancak sıstemde degısıkler mevcut dv2020 duyurusuna gore hareket etmeye kalkmayın.

edıt:gecen senelerde turkce cevırı vardı.bu senede uscıs fıkır degıstırmezse olacak.dıller lıstesı yavas guncellenıyor.

• @Merika benimde bu şekilde dilemekten başka bir çarem yok. İnşallah ben dahil herkes için hayırlısı olur 👏🏻

• ⭐⭐⭐

@Rhonster ara ara yüklenmemi oluyor acaba bilemiyorum henüz denemediğim için😊

• ⭐⭐⭐⭐

@bidünya bilmem gece denemiştim 2. sayfaya geçmiyordu sabah denedim oldu uykusuz uykusuz yaptım bir sonraki sayfaya geçtiğinde başta ismimle soyismimin yerini yanlış yazmışım hemen düzelttim uykusuzluk kurbanı oluyorduk az kalsın 😃

• ⭐⭐⭐

2020 yılı Green kart mülakatları 30 Eylül 2020 tarihinde bitiyor. 1 ekim 2020 de 2021 Green kart mülakatları başlayacak. Gerisini sizce de malum değil mi 😊

• @jinglebells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@travelleth, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese merhaba, yarın benim doğum günüm. Doğum günümde başvuru yapacağım.. totem yapıyoruz gençler :p

ip sorun degıl.sorun olsa danısmanlık sırketlerı ıs yapamazdı.tecrubelı degılsenız yada detaylar cok kafanıza takılan bırıysenız sıze tavsıyem sudur: dv 2021 ın yayınlanan turkce tercumesını bekleyın.bırkac gun ıcınde yayına gırer.https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-instructions.html bu adreste dv 2021 translatıons (unoffıcal )yazan yerde olacak sabırsızsanız altta dv 2020 translatıons kısmı var ordakı dokumana bakıp fıkır sahıbı olabılırsınız.ancak sıstemde degısıkler mevcut dv2020 duyurusuna gore hareket etmeye kalkmayın.

edıt:gecen senelerde turkce cevırı vardı.bu senede uscıs fıkır degıstırmezse olacak.dıller lıstesı yavas guncellenıyor.

hocam bu gönderdiğin ingilizcesi sanırım.. ingilizcem var.. bundan da faydalanırım ben..

• ⭐⭐⭐

@Rhonster evlerden ırak😂😂😂
    iyi ki farketmişsiniz. Bu elenme sebebi olabilirmi bilmiyorum ama sanırım o şekilde başvuran biri oldu bugün.

• @Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Benim gibi kazandıktan sonra isim soyisim değişikliği yapmayı düşünen var mı? 🙂

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2151/amerika-da-isminizi-değiştirmek-isteseydiniz-ne-olurdu?page=1

konusu bile mevcut

• Ardakaslar, bir sorum daha olacak, (muhtemelen daha cok sorum olacak zamanla gerci) :), fotograf cektirdigimde dokundurtmadim ayarlarinda degisiklik olmasin diye, dogrudan flashcardla aldim. Ama su an goruyorum ki, photo tools macbookta acilmiyor. Fotografi nasil ayarlayip duzenlerim? idphoto4you dediginiz site guvenilir midir? fotografin sistemde kalma olasiligi var mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |