DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba bir sorum olacak KCC nin evrak talep maili göndermediği durumlar olabiliyormus bu durumda ne yapmamiz gerekir ?

• @Bugra35 case numaranız kaç acaba imzanızı güncelleyebilirseniz. daha rahat cevap verebiliriz.

• 21 bin kusurlerdeyim

• @Bugra35 sizin case numaralarınız geçtikten sonra hala gelmiyorsa kcc ye mail atabilirsiniz evrak talep maili almadım diye. yada direk evraklarınızı da gönderebilirsiniz. ilk tercihi denedikten sonra.

• Merhaba, benim case numberim cok kucuk olmasina ragmen KCC'ye belgeleri gec gonderdigim icin Ekim icin randevu alamadim. Galiba Kasim cycle'ina kaldim ama henuz randevu maili gelmedi. Kasim icin randevular ne zaman gelir tahmini olan var mi?

• @gizemm gizem hanım bu yakınlara mülakat maili alırsınız. ay bitmeden olabilir.

• @phozz tesekkur ederim

• Bu ileti silindi!

• @gizemm merhaba benimde case numaram 14xx normalde ekim ayı için randevu maili almam lazımdı ama gelmedi.bende kcc ye evrakları 15 ağustosda gönderdim.onay maili 19 ağustosda geldi.bizde bekliyoruz.inşaallah bu ay çıkmadan mail gelir.mail alırsanız lütfen bizi de bilgilendirin.teşekkür ederim.

• @crazycells üstad ve konu hakkinda bilsi olanlara bir sürem var ds-260 da bir soru vardi sendika üyeliği ile ilgili ben ve eşim türkiyede bir sendikaya üye olsak bunun sürecimize ne gibi bir etkisi olur kötü bir etkisi olurmu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Bugra35, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba bir sorum olacak KCC nin evrak talep maili göndermediği durumlar olabiliyormus bu durumda ne yapmamiz gerekir ?

Siraniz geldiyse ve email adresinizi dogru verdiyseniz emailin gelmesi lazim. 21 binlere henuz sira gelmedi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dogodogo, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells üstad ve konu hakkinda bilsi olanlara bir sürem var ds-260 da bir soru vardi sendika üyeliği ile ilgili ben ve eşim türkiyede bir sendikaya üye olsak bunun sürecimize ne gibi bir etkisi olur kötü bir etkisi olurmu.

Hmm, neden kotu bir etkisi olacagini dusunuyorsunuz? Yasal olmayan islerle ugrasan bir sendika mi?

Normal veya meslegi gruplardan dolayi bir sorun yasamamaniz lazim.

• @davut haber veririm tabii ki

• @crazycells şimdi şöyleki yasal bir işçi sendikası fakat sendikanin politik oluşumunu veya siyasi yandaşlarını bilmiyoruz yani sendikanin söylemi her siyasi görüşten insanı barındırdığı yönünde ve belli bir siyası yönelimi olmadığı yönündeydi çalıştıgımız firmada haklarımızı elde etmemiz sağlandı sendika sayesinde fakat forumda komünist totaliter parti üyesi oldunuzmu diye bir soru hatirliyorum ve sendikaninda böyle bir yönelimi varmi bilmiyorum ondan endişe ettim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dogodogo, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells şimdi şöyleki yasal bir işçi sendikası fakat sendikanin politik oluşumunu veya siyasi yandaşlarını bilmiyoruz yani sendikanin söylemi her siyasi görüşten insanı barındırdığı yönünde ve belli bir siyası yönelimi olmadığı yönündeydi çalıştıgımız firmada haklarımızı elde etmemiz sağlandı sendika sayesinde fakat forumda komünist totaliter parti üyesi oldunuzmu diye bir soru hatirliyorum ve sendikaninda böyle bir yönelimi varmi bilmiyorum ondan endişe ettim.

eger komunist goruslere sahip bir sendikaysa bunu arastirmak isteyebilirler, sendika neler yapiyor, siz bu grubun neresindesiniz vs. diye...

• @crazycells simdi dikkatimi çekti ancak ben bu sendika sorusunu sanırım atladim yani hayir diye cevap verdim, ancak memurum ve memur sendikalarindan birine üyeyim. Sizce bu durumda formu actirmam gerekir mi? Telaş yaptim şimdi..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@recii35, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells simdi dikkatimi çekti ancak ben bu sendika sorusunu sanırım atladim yani hayir diye cevap verdim, ancak memurum ve memur sendikalarindan birine üyeyim. Sizce bu durumda formu actirmam gerekir mi? Telaş yaptim şimdi..

Bence telas edecek bir durum yok. ABD'de de sendikalar var ve hepsi de sol egilimli, yani bu anormal bir durum degil. Sahsen komunist parti uyesi olmadiginiz surece sorun degil.

• Merhaba koop iş ile H&M arasında yapılan anlaşma doğrultusunda eşim de sendikaya katılmak zorunda kaldı bu bir sıkıntı yaratır mı

• @crazycells cevabınız için çok teşekkür ederim. resmiyette kominist olmayan bir sendika bildiğim kadarı ile kominist olduğunu direk beyan eden sendikalarda var bu öyle değil.ince eleyip sık dokuyoruz hali ile sürecimiz zarar görmesin diye keyifli günler diler ve teşekkür ederim.

• Merhabalar, Mülakattan önce hesabımda en az ne kadar para olmalı bilen var mı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

187

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.0k

| | | |