Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Yokluğun belli oluyor @reader ne yazık ki dolduramıyoruz boşluğunu :))

• Her zaman su gibi geçen zaman 40 gün kalmış hiç geçmiyor. Şu kadar umut bağladım inşallah şansıma çıkarda Rabbim nasip eder giderim zorla yaşadığım bu ülkeden.. Zulüm gibi güzel ülkem vah ne yazık.

• Haydi bakalım canlanın millet.

Öncelikle günaydın hepinize
    Şunun şurasında 👉39👈 günümüz kaldı.
    Sayfamız top 3 ten inmesin yahu.

• @reader Bize şafak saydıranlar utansın. Madem öyle askerde saydığım gibi sayarım. Bu gece 00.00 dan sonra atarsa 37 🙂 Az önce bi forumda okudum geçen dönem bir evli çiftin ikisine birden aynı dönemde gc çıkmış. İnşallah darısı başımıza..

• @hsndmn herhangi birimize çıksın yeter 🙂

• ⭐⭐

15 mayista ogrenmeye cok umutlanmayin derim. Safak 1 gun atabilir. Zira son 2 senedir sistem kilitleniyor. Hatta 2 sene oncesiydi sanirim kazanan bir cok kisinin sayfasi hata vermisti kazandiklarindan kesin olarak 1-2 gun sonrasinda emin olabilmislerdi.

• @goodluck DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

15 mayista ogrenmeye cok umutlanmayin derim. Safak 1 gun atabilir. Zira son 2 senedir sistem kilitleniyor. Hatta 2 sene oncesiydi sanirim kazanan bir cok kisinin sayfasi hata vermisti kazandiklarindan kesin olarak 1-2 gun sonrasinda emin olabilmislerdi.

geçen seneydi. sonuç alınamıyor uyarısı alıyordu insanlar confirmation numberları girdiklerinde. 1-2 gün sonra tamamen düzelmişti. ben iyi hatırlıyorum. hatta olumsuz sonuç alanlar acaba bizim numaralarımızda da yanlışlık var mı diye tekrar tekrar kontrol etmişlerdi. ben de bunlardan biriydim. bu yüzden iyi hatırlıyorum zaten 🙂

• @sefer-çavuş Bu forumdan en az 2 kişiye vuracak bu piyango bence. İnşallah hepimize çıkar. Burada kaldığımız her saniye vaktimize ziyan. Bir an önce basıp gitmek ve zor yada basit yepyeni bir hayata başlamak istiyorum. İnanın benim için gram önemi yok ne şartlar altında kalacağımın. Haydi hayırlısı bakalım.

• @goodluck 15 16 17 hiç farketmez sadece bir an önce 15 mayıs gelsin istiyor herkes. Ayın 15'i geldikten sonra 2-3 gün sonrası kimsenin gözünde önemli olmaz. 🙂 Bekleriz sağlık olsun.

• Bu ileti silindi!

• ekpr ben de aynı dileği diliyorum.

• Galiba tükenmişlik sendromuna yakalandım😓 kendimi çok bitkin hissediyorum. Çevrenizde utanmadan sıkılmadan dertleştiğiniz sizi asla yargılamayacağını bildiğiniz birileri varsa kıymetini bilin. Çünkü benim yok. Ailem de dahil. Belki de ben kendimi çok kasıyorum. Ne bileyim işte...

• Bu ileti silindi!

• @reader senın durumunu iyi görmüyorum 🙂 biraz yumuşat kendini bak zaten sana çıkacak nie dert ettin mayısda kuzunu yerim bak

• @ekpr aslında ben gc 'den çevremde pek bahsetmiyorum hatta hiç bahsetmiyorum. Tek konuştuğum yer burası belki de o yüzden gün sayıyorum. Benim derdim en basit şeyler yani ne bileyim eşinle kavga etmişsindir veya herhangi birşeye canın sıkılmıştır ne olursa işte, güvendiğin biriyle konuşup rahatlarsın ne bileyim annen baban arkadaşın kardeşin kim olursa işte...onlarda seni dinler bir kac yorum yapar veya tavsiye de bulunur bunun gibi insani şeylerden bahsediyorum.
    Ben artık hiç kimseye böyle acilamiyorum bu da beni tüketmeye başladı sanırım...
    Aman neyse gece gece gecelim bunu.
    Hakkimizda hayırlısı olsun gunler cok cabuk geçiyor

• @sawas inşallah ayıp ettin her zaman.

• @reader Seni çok iyi anlıyorum. Binevi bende aynı pozisyondayım. Konuşabileceğim bir iki arkadaşım dışında etrafımda kimse kalmadı. Bana birşeyler katamayacak kişiler ile arama mesafe koyup arkadaşlığımı bitirdim gibi birşey oldu. Gc konusunu dışarıda açmıyorum kimseye. Bu çekiliş kazanana kadar kimseyi ilgilendirmez. Kazandıktan sonra da peşinde olurlar ama benide al yanına benide götür diye. Nasip olursa göreceksin bunları. Ailem bu konuya artık kötü bakmıyor. Özellikle annem çok karşıydı. Arkadaşının oğlu ağlaya zırlaya londraya kaçtı. Kadın her geldiğinde dert yanıyordu. Belki de bunu gördükten sonra bana da pek sorun yapmak istemedi. Babam zaten keşke olsa diyor. O da her zaman isteklerim olsun isteyen gariban. Ben oraya gittikten sonra ailem dışında sivil hayatımdan kimseyi tanımam. Çok açık kararımdır. İsmimi falan da değiştirme gibi birşey söz konusu olabilir. Herşeye yeniden başlamak istiyorum. Çok çile çektim. Çok parasız kaldım. Şuan iş yerim olmasına rağmen samimiyet ile söyleyebilirim ki hala parasızım. Bu yüzden etrafa bakma bence. O çekiliş olur da çıkarsa nasıl değiştiğinin farkına bile varamayacaksın. Pozitif bir insan olarak yaşamak, açık görüşlü sığ olmayan insanlar ile aynı toplumda bulunmak, cümle sonuna a.... k..... demeyen insanlar, sokağa çıktığında yere tükürmeyen insanlar, trafik kurallarına uyan araçlar düşünsene bunları. Bir meslekte de dikiş tutarsa eğer en kötü ihtimalle ömür boyu hiçbişey sahibi olma emin ol mutlu olursun. O yüzden 12 den sonra atarsa 37. Beklemedeyiz.

• Bu ileti silindi!

• Kayseri'ye geldik 👉38👈 günümüz kaldı.

• Bugün hava kapalı ama olsun neşemiz yerinde😀
    Herkese günaydın

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |