Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• green card çıkıp da giden insanların hikayelerini dinlerken başlangıç noktası hep ve genelde "başvurduğumu bile unutmuştum. sonradan tesadüfen baktım ve kazandığımı gördüm" oluyor. böyle bizim gibi delice gün sayan, aklından bunu bir türlü çıkaramayan kimselere çıkmıyor galiba. ben hiç denk gelmedim, siz denk geldiniz mi? 🙂

• @sinanoren benim de öyle oldu inan ya ben sözlüklerde takiliyordum başliklarda görüp başvuru yaptım sonra yine bir gün gündem olmuştu baslik baktim sonuclar aciklanmis.. sonra baktim çıkmış ama zor iş dedim yani birton engel falan.. tabi arastirdim iyice ve durum gayet olanaklı görünüyordu..

Gerçi şimdi bakınca hala zor iş görünüyor 🙂

• @asilcenk inşallah sizin de bekleyişiniz güzel bitecek ben yürekten inanıyorum

• gün bir gün azalıp hergün o güne yaklaştıkça birazdaha korkmaya başladım. içim hem umutlu hem korkak hem üzgün hem direnmekte, garip birşey.

• @sinanoren kayıtların başladığı ilk gün kayıt oldum, sonuçların açıklandığı ikinci gün de (ilk gün çok uğraştım ama yoğunluktan site açılmıyordu) kazandığımı gördüm 🙂 Çok takip edip kafa yorana da çıkıyor :))

• @civil_engineer DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@sinanoren kayıtların başladığı ilk gün kayıt oldum, sonuçların açıklandığı ikinci gün de (ilk gün çok uğraştım ama yoğunluktan site açılmıyordu) kazandığımı gördüm 🙂 Çok takip edip kafa yorana da çıkıyor :))

içim biraz olsun rahatladı ve çok mutlu oldum 🙂

• @sinanoren olabilir biz bir kere başvurduk. tesadüfen wepte gezinirken green card reklamı denk geldi oradan hatırladım ve çekilişten 2 gün sonra çıktığını öğrendim 🙂
    şans işi tabi belki ondan unutuluyor. O günden bugüne 11 ay geçti ama zor geçti yani halada bekliyoruz mayısta randevu alacağız inş.

• 👉51👈 Niğde' lilere selam olsun.

Günaydınlar ve iyi haftasonları.

• @sinanoren izleyip duyduklarıma göre genelde öyle oluyor ama mutlaka bizim gibilere de çıkıyordur🙃 değil mi.

Kısmet ya çok da şey yapmamak lazım😁

• Mayıs 15 te burası kitlenmesin de...😁
    Sevincini paylaşanlar mı dersin, benim gibi ağlayanlar mı dersin, çok eğlenceli olacak😁

• @reader o konuda sana katılıyorum forum online rekorunu kırar o gün kesin 🙂

• Bu ileti silindi!

• En yeni şehrimiz: Nevşehir'e hoşgeldiniz😁

👉50👈

Günaydın...

• @reader yalniz olmicaksin birlikte aglariz ben gene kendimi kapatirim arkadaslardan uzaklasir 3-4 ay sessiz dolasirim gulmem eglenmem sonra tekrar bi greencard mevzusu acilir ben busene kesin bana cikacak derim cosarim 🙂 3 yildir bu boyle simdide 4. yil olcak :DD

• @askimkoray 😁 valla siz baya sağlammışsınız ben bir daha cesaret edermiyim bilmiyorum.

O zaman inşallah bu sene size çıkacak diyelim.💪

• @reader 😃 tesekkurler gitmem sart oyuzden hersene basvuruyorum 😃 umarim sizede cikar:) bana ilk sene ciksaydi para sikintimda yoktu ama her sene elimdeki para git gide azaldi tam ters orantili oldu bu sene cikarsa nasil parayi denklestiricem bilmiyorum herzaman dedigim gibi umarim hakedenlerin hepsine cikar

• Fazla birşey kalmadı arkadaşlar. 15 yaşından beri hayalimdi ama ilk başvurum. Eğer çıkarsa yeniden doğacağım. Gerçi parada yok ama yapacağız birşeyler artık.

• ⭐⭐

@reader DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

En yeni şehrimiz: Nevşehir'e hoşgeldiniz😁

👉50👈

Günaydın...

Kotu espri gozumden kacmadi reader atlamayalim 😂😁

• umarim benim gibi hergun ciksin diye yalvaranlara gun icinde bunu dusunup bir nebze mutlu olanlara cikar , umarim laylaylom diye basvuranlara cikmaz bunun degerini kiymetini calismaya azimli ve gelecekten birseyler bekleyen bunun icin azicik sans isteyen hatta benim gibi yalvaran insanlara cikar .

• Ben Türkiyede geçen vaktime üzülüyorum burada yaşadığımız hayat mı sanıyorsunuz? Herşeyin en iyisini yapmaya çalıştım ama benim hayat tarzıma uymuyor Türkiye. Her konuda kısıtlamaktan sıkıldım yaptığım işimi bile dilediğim gibi yapamıyorum gümrük vergiyi yapıştırıyor. İstediğim şeylere sahip olamıyorum. Bunlara sahip olabilecek kabiliyetim varken bile olamıyorum. Engelleniyorum, engelleniyoruz arkadaşlar. İnşallah gerçekten İSTEYEN herkese çıkar. Eğer olmazda yeni gc yasası girerse son umudum ya birisi ile istemeden evlenecem yada kaçak yaşayacam.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |