Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@asilelif benim bildiğim pasaportlar her ülkede biliniyor bir nevi dünya vatandaşlığı.. yani rastgele uydurma bir pasaport numarası direk o başvurunun silinmesine neden olacaktır.

• @Chromium başın sağolsun, çok üzüldüm. Mekanı cennet olsun..

• ⭐⭐

@crazycells @LordBolton @muhtaradana hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim

• ⭐⭐

@crazycells Merhaba size bir sorum olacak firma sahibi aracılığı ile başvurdum demiştim hatırlarsanız şu anda o siteye ulaşılmıyor Giden parayı üzülmüyorum gitsin önemli değil fakat firma sahibinin öldüğü söyleniyor yorumlarda işin açıkçası benim endişem daha önce hiç başvuru yapmadığım için çok basit bilgiler lazım denmişti şimdi firma benim bilgilerimi farklı amaçlarla kullanabilir mi ya da önemli bir bilgi başvuru için vermiş olabilir miyim hatırlayamıyorum yardımcı olabilir misiniz sadece Başvuru bilgilerini istemişlerdi ama o bilgiler neler di hatırlayamıyorum ve çok endişeleniyorum

• ⭐⭐

@crazycells Bu arada bu sene için hiçbir bilgi istemediler pasaport bilgimi de vermedim bunun yanında yeni resim de vermedim

• @asilelif aynı bilgilerinizle adınıza başvuru bile yapsalar pasaport bilgilerinizi vermediğiniz için yaptıkları başvuru geçersiz sayılacak.. dolayısıyla kendi yaptığınız başvuruda bir sıkıntı yaşamazsınız..

• ⭐⭐

@hayallerabd teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için fakat benim asıl endişelendigim basvuru için verdiğim bilgiler bunu farklı amaçla kullanabilirler mi başvuru için hangi bilgiler isteniyordu bunu hatırlayamıyorum

• @asilelif yanlış hatırlamıyorsam ad-soyad, doğum tarihi, mail, adres, bitirdiğiniz en yüksek eğitim seviyesi ve fotoğraftı. Belki ekstra 2-3 bilgi daha olabilir ama kesinlikle TC falan vermedik.

• @asilelif TC yazıyor muyduk hatırlayamadım fakat adınız, soyadınız, eğitim durumunuz, yaşadığınız il-ilçe, medeni durumunuz gibi bilgiler vardı.. sorun yaşanacak bilgiler olduğunu düşünmüyorum..

• ⭐⭐

@cancakicitr @hayallerabd çok çok teşekkür ederim biraz olsun rahatladım bu saatten sonra firmayı arayıp ben gitmekten vazgeçtim benim adıma başvuru yapmayın para falanda istemiyorum demeyi düşünüyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif 567.jpg

evli isen de eşinin ve çocuklar var ise adı - soyadı - doğum tarihi

• ⭐⭐

@ayvalik10 binlerce teşekkür ederim içim rahatladı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif ne demek lafı bile olmaz biz burada bir aileyiz herkes birbirine yardım etmek için deli divane olurlar. Ondan sen kafana ne takılıyorsa hemen yaz ki biz de sana cevap bulalım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells Merhaba size bir sorum olacak firma sahibi aracılığı ile başvurdum demiştim hatırlarsanız şu anda o siteye ulaşılmıyor Giden parayı üzülmüyorum gitsin önemli değil fakat firma sahibinin öldüğü söyleniyor yorumlarda işin açıkçası benim endişem daha önce hiç başvuru yapmadığım için çok basit bilgiler lazım denmişti şimdi firma benim bilgilerimi farklı amaçlarla kullanabilir mi ya da önemli bir bilgi başvuru için vermiş olabilir miyim hatırlayamıyorum yardımcı olabilir misiniz sadece Başvuru bilgilerini istemişlerdi ama o bilgiler neler di hatırlayamıyorum ve çok endişeleniyorum

bilgileriniz baska amaclarla tabii ki kullanilmamali.

• çok çok isteyen gerçekten gidebileceklere çıkmasını dilediğim çekiliş olur umarım.

2020 talihlisiyim, gerçekten çok çok istiyordum. o kadar çok istemişim ki hem bana hem de eşime aynı sene çıktı! darısı benim gibi çok isteyenlere. umudunuzu kaybetmeyin.

bende umarım hiç bir problem yaşamadan süreci bitirir vizemi alırım. buraya notum olsun Amerikada olduğum sürece ( sıkıntısız gideceğimi öngörerek söylüyorum) herhangi bir konuda yardıma ihtiyacı olan talihlilere elimden gelen bütün yardımı göstereceğim.

• @bezdarniy, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

çok çok isteyen gerçekten gidebileceklere çıkmasını dilediğim çekiliş olur umarım.

2020 talihlisiyim, gerçekten çok çok istiyordum. o kadar çok istemişim ki hem bana hem de eşime aynı sene çıktı! darısı benim gibi çok isteyenlere. umudunuzu kaybetmeyin.

bende umarım hiç bir problem yaşamadan süreci bitirir vizemi alırım. buraya notum olsun Amerikada olduğum sürece ( sıkıntısız gideceğimi öngörerek söylüyorum) herhangi bir konuda yardıma ihtiyacı olan talihlilere elimden gelen bütün yardımı göstereceğim.

valla bizde cok istiyoruz 13 yildir araliksiz basvuruyoruz ama malesef cikmayinca cikmiyor. Keske ciksa. Ama hic bir zaman gc beklemekle kalmadim ogrenci olarak gittim geldim simdide turist olarak gidicem onemli olan istemek bende haddinden fazla istiyorum ve hayatimi buna baglamaktan ise ben kendim birseyler yapmaya calisiyorum istedigim gibi olmasa da sadece ogrenci ve turist olabilsem de oturum alana kadar tirmalayacagim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bezdarniy insanlar hatim indirdiler istemekle olmuyor yani sadece istemek olsa sülalesine çıkardı

• Selamlar yeni katıldım aranıza. Öğrenciyim ve şimdiden para biriktirmeye başladım, ilk başvuruda sanmıyorum ama belki ilerleyen zamanlarda çıkarsa zorluk çekmeyeyim diye. İşe ilk olarak work and travel ile başlayacağım. Bu hususta Ankara'da olmak şartı ile "Şu iş var yapar mısın" diyen herkesten yardım bekliyorum 🙂 3 yıl garsonluk tecrübem 4 aylık da giyim mağazasında çalıştım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Oğuzhan-Sarpkaya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Selamlar yeni katıldım aranıza. Öğrenciyim ve şimdiden para biriktirmeye başladım, ilk başvuruda sanmıyorum ama belki ilerleyen zamanlarda çıkarsa zorluk çekmeyeyim diye. İşe ilk olarak work and travel ile başlayacağım. Bu hususta Ankara'da olmak şartı ile "Şu iş var yapar mısın" diyen herkesten yardım bekliyorum 🙂 3 yıl garsonluk tecrübem 4 aylık da giyim mağazasında çalıştım.

Hos geldiniz, bol sanslar!

Work and Travel bence de ABD'yi tanimak icin iyi bir baslangic fikri...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |