Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Aynabat-Babayeva, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Chromium adına çok üzüldüm ben yarı şansılardanım kazandım ama sıra numaram EU42 binlerde sıram gelmezse hayatım boyunca şansız olduğuma inanıcam

dv2021 içinde başvurmalısın bence.eğer sıra numaran gelmez ise belki düşük numara ile tekrar kazanırsın.umarım sıra numaran gelirde gidersin.

• ⭐⭐ Yasaklı

Son 300 gün diyelimmi.

• Bende ilk defa GreenCard çekilişine başvuracağım beklemedeyim

• @bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@sadikcagan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

acaba bu pasaport mecburiyeti lüzumsuz yere başvuranları ne kadar azaltır.kazanma oranımızıda 0,7 nin ne kadar üzerine çıkar.çooook istiyorum amerikada yaşamayı.hayalim..

Bence ciddi bir azalma olacak @sadikcagan abi dediğin gibi lüzumsuz başvuran o kadar çokki.

SÜRE 2019 Yılı Harç Tutarı Defter Bedeli Toplam

6 Aylık 170,00 ₺ 133,00 ₺ 303,00 ₺

1 Yıllık 248,26 ₺ 133,00 ₺ 381,26 ₺

2 Yıllık 405,00 ₺ 133,00 ₺ 538,00 ₺

3 Yıllık 575,00 ₺ 133,00 ₺ 708,00 ₺

4+ Yıllık 811,00 ₺ 133,00 ₺ 944,00 ₺
    Ücretler de malum. Param yok Amerika ya nasıl gidebilirim diyenler için caydırıcı olacağına inanıyorum 😄

Arkadaşlar selam,
    pasaportu kaç yıllık almayı düşünüyorsunuz ?

• 10 yıllık almayı düşünüyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tahsinceltikci aramıza yeni düştün hoşgeldin. 300 gün var diye herkes uysalk kedi gibiler ama stres basında açıklamaya 1-2 gün kala yada aynı gün sistem açılmayınca bu uysal kediler oluyor sana kaplan oluyor gelene gideni ısırıyorlar

• @ayvalik10 Bundan eminim eski gönderilerin çoğunu okudum ve halada okumaya devam ediyorum , ne yazıkki yaşım greencarda başvurmama engel ancak annemle başvurucaz bakalım kısmet işi herkese şimdiden bol şans ama daha dediğiniz gibi önümüzde 300 gün neredeyse bir sene var

• Yeni sisteme göre pasaport sartı varsa danışman firmaları insanlara Dala dombola herkese yıllarca başvuru yapamayacak çünkü pasaport bilgileri onlarda yok. 2. İse klavye başında zevkine başvuru yapıp kazandığını bile görmeye tenezül etmeyen birde herkesin pasaportu olmadıgı için başvuran sayısı düşecek 3. İse 2019 da 32 bin kazandı ama 55 bine yükseldi. 4. İse mail sisteminin gelmiş olması nedeniyle kazanıpta gitmek istemeyenleri mülakata davet edilmeyecegi için kazanıpta gidememe sorunuda büyük oranda düşecek. Tüm bunlar nedeniyle 2021 de kazanma ihtimali çok yükselecek ben ailem içinde başvuru yapacağım için sizinle aynı heyecanı paylaşıyoruz. İnşallah pasaport mecburiyeti vardır

• @atilla, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Yeni sisteme göre pasaport sartı varsa danışman firmaları insanlara Dala dombola herkese yıllarca başvuru yapamayacak çünkü pasaport bilgileri onlarda yok. 2. İse klavye başında zevkine başvuru yapıp kazandığını bile görmeye tenezül etmeyen birde herkesin pasaportu olmadıgı için başvuran sayısı düşecek 3. İse 2019 da 32 bin kazandı ama 55 bine yükseldi. 4. İse mail sisteminin gelmiş olması nedeniyle kazanıpta gitmek istemeyenleri mülakata davet edilmeyecegi için kazanıpta gidememe sorunuda büyük oranda düşecek. Tüm bunlar nedeniyle 2021 de kazanma ihtimali çok yükselecek ben ailem içinde başvuru yapacağım için sizinle aynı heyecanı paylaşıyoruz. İnşallah pasaport mecburiyeti vardır

2019'da 32K kazandı ama 55K'ya yükseldi ne demek tam anlayamadım ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@umutaga toplam avrupa ülkelerine verilecek vize sayısıdır 55k sayısı ama bu rakam yeni değil ki 32k ne zaman söylendi ki DV2019 sürekli 55k zaten söylendi

• @ayvalik10 case no 2019 da en yüksek 32 k. Ama 2020 de en yüksek case no 55k

• ⭐⭐⭐⭐

@gizemb hoşgeldiniz tekrardan 🙂 ekim kasım arası bi görünürüz sonra da mayısta küsmek yok her şey güzel olacak

• ⭐⭐⭐⭐

benimde kasımda askerlik var 1 sene kesin yokum. dur bakalım zaman ne gösterecek

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@atilla tüm avrupa için verileri inceledin mi case no için yoksa sadece forumdaki kişilere göre mi yazıyorsun. Ayrıca 2019 current oldu case no 70k bile olsa gitme şansın doğdu ayrıca case no göre vize dağıtılmıyor. Standart bir sayı var vize sayısı olarak ona göre dağıtılıyor. Her kazanan yada case 1k olupta gidemeyecek ret alabilecek insanlar da var. Geçmişte yaşamış oldukları mahkeme - hapis yada bu sene çıkan sosyal medya olayı bakalım bu yeni durum neler getirecek hiç kimse bilmiyor ekim ayında mülakatlar başlayınca göreceğiz. Çünkü bu sosyal medya neyi takip ediyorlar neyi kriter olarak baz alınacak bilinmiyor. Eminim @crazycells tam anlamıyla hakim değildir çünkü çok yeni daha. Ne vardır yüzeysel irtica vatan düşmanlığı gibi klasik şeyleri arıyorlardır. Detayını bilmiyoruz.

• ⭐⭐

Maalesef bu sene istediğim hiçbir şey yolunda gitmedi. Önce green card konusunda tokat yedim. Sonrasında da canım babam uzun süredir savaştığı kansere yenik düştü ve onu kaybettim. Keşke bu seneyi hiç yaşamamış olsaydım.

• @Chromium Babanız için üzüldüm.. Umudunuzu lütfen kaybetmeyin her şeyin çok güzel olacağı günler belki de çok uzakta değildir sizin için.. Her şeye rağmen hayat yaşamaya değer..

• ⭐⭐ Yasaklı

Chromium yapabilecegim bişey varsa bana mesaj at cok uzgunum

• @Chromium başınız sağolsun

• @Chromium çok üzüldüm başınız sağolsun. İnşallah 2020 yılı size 2019 yılından çok daha güzel anılar biriktirmenize yardımcı olur...

• @atilla Keşke biri kocaman insanlara DANIŞMA ŞİRKETLERİNE GİTMEYİN dese.. ve bir kısımda öyle elense çok sinirleniyorum o firmalara ya..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |