Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gkhanfeez aynen katılıyorum !

• @reader Sinop'u severim Siirt'in fıstığını ne zaman yiyeceğiz bakalım :)))

Herkese güzel mutlu pazarlar!!!

• Ayrıca bugün 18 Mart tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun 🙏

• case no üzerinden tahmin mi yapıyorsunuz.hangi numara nın şansı daha yüksek oluyor

• @zagatoff ilâhi sen🙃

• Keyifle beklemek telaş içinde olmamak sadece umut etmek hepsi bu

• tarih: 19/03/2018
    saat: 00.00
    bugün doğumgünüm. kalan gün sayısı: 56. bu sene olsun artık 🙂

• Önemli olan 50 60 gün kalması değil o gün geldiğinde kura size çıkmış ise asıl önemli olan günlerin başlaması...
    Ailenizi bilgilendirmek onlardan uzak kalmanın psikolojisini kaldırabilmek birikim durumlarınız eyalet seçimi evli ve çocuklu iseniz yapmanız gerekenler ne iş yapabileceğiniz evrak kayıt işlerini saymıyorum bile yani kısacası önemli olan mayıs değil sonrası...
    Dilerim ki isteyen herkes birgün umutlarına kavuşsun şans yanımızda olsun iyi geceler forum ailesi 🙂

• @sinanoren doğum gününüz kutlu olsun bir sonraki yaşınıza Amerika'da girmeniz dileğiyle...

• @reader ben Adana'yı bekliyorum valla

• Haydi bakalım Siirt yolcusu kalmasın😁

Yepyeni bir haftanın başlamasıyla mübarek üç aylara girmiş bulunuyoruz.
    Herkese iyi dileklerimle...

• merhaba bos bir soru olacak ama , benim bir arabam var ama babamin ustune green card cikarsa onu ustume alip varlik dokumu gibi gosterebilirmiyim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizsak DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

merhaba bos bir soru olacak ama , benim bir arabam var ama babamin ustune green card cikarsa onu ustume alip varlik dokumu gibi gosterebilirmiyim

size aitse gosterebilirsiniz.

• Günaydın Yeşilkartforum ailesi

Uzun bir yolculuktan sonra Samsun' a varmış bulunmaktayız.👉55👈

• Birazda melankoli takılalım 🙂
    Sanki bizimi anlatıyor :)))

• ama modumuzu düşürmek yok değil mi? Hep pozitif olalım ki USA bize doğru gelsin :)))

• @gözde DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@sinanoren doğum gününüz kutlu olsun bir sonraki yaşınıza Amerika'da girmeniz dileğiyle...

güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. umarım ben, siz ve forumdaki isteyen herkes bir (veya iki) sonraki yaşına amerika'da girer.

• 👉54👈Sakarya’nın suyu Türkiye’deki Büyükşehirler içerisinde dünya ortalamasının çok üstünde ve en sağlıklı sulardan biridir.

• Şu geri sayımı gördükçe üzerinden 20 yıl geçmesine rağmen askerlik günlerimi hatırlıyorum 🙂

• 👉53 Rize👈

Bugün Regaib kandili.

Bol bol dua edelim de case no. En düşük olanlar bize denk gelsin. Yoksa daha fazla gün saymaya bu yürek nasıl dayanır bilemiyorum...Allah' ım case no.su yüksek olan arkadaşlara sabır ver bize de düşük case no.lu kazanayı nasip et. Âmiiinn.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |