Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Sizce bu uygulama ile birlikte şansımız yüzde kaça çıkmış olabilir?

• dv2021 başvuru sayısı açıklanınca bellı olur.bır artış olucak kesin yalnız soyle bir durum var biz eu bolgesindeyız.pasaport almak eu bolgesinde cok ucuz ve kolay turkıye harıc.yuzde ile filan sınırlı kalır gıbıme geliyor.asya afrika olsa 2 - 3 kat derdim.

• ⭐⭐

@jinglebells aynen doğru ama ben daha çok Avrupa bölgesi değil de ülkesel düşünüyorum 400 bin başvuru varsa ve 3500-4000 kişiye çıkıyorsa bu 400 bin kaça düşebilir. çok büyük bir düşüş bekliyorum şahsen

• @lordbolton şuan onun oranını bilmeyiniz yarıyada ınebilir %3-5 te dusebilir.başvuran profilini tam bılmiyoruz.nekadarında pasport var ne kadarında yok belli değil.ayrıca pasaportu olmayan pasaport başvurusuda yapabilir.olanın sureside bitebilir.

• herkes olan pasaportlar ve numarası ustunden tahmin yurutuyor.ama şu ihtimalde var.başvuru ekranında sade numara ıstenmeyebilir.geçerlilik suresi vs bilgilerde ıstenebilir.boyle bır durumda pasaportu olanın suresı bıterse oda gecersız olur.olmayanda pasaport alabılır.bu cekilis ilginc olucak.

• Hala Extra bir ücret alınmasından yanayım umarım bir gün oda gelir kişi başı bir vize ücreti - … Bakalım görelim…. Umarım Trump onuda getirir. Yok kanada gibi göçmenlik şartları getirmesi bence gereksiz dil iş ve başka şeyler değil- onlar olsa zaten kanadaya giderim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serkanist her sene yeni bir yöntem deniyorlar. Geçen sene evrak isteme maili bu sene sosyal medya ve pasaport isteme yani dediğin yere muhakkak gelecekler ama emrah ateşin son videosunun 8:15 - 12:18 arasını seyredersen amerikalının Türkiye ile ABD yönetimleri hakkında konuşması herşeyi anlatıyor zaten

• Bu pasaport uygulamasının gelmesi Trump ın cıkarmak istedigi yasanın GC ın kaldırılacagı haberlerinin asılsız oldugu anlamına gelir mi? Yani cekilise devam edilecek diyebilir miyiz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erkangeziyor Greencard çekiliş başvurusunda pasaport zorunluluğu geliyor içinde söyledi:

Bu pasaport uygulamasının gelmesi Trump ın cıkarmak istedigi yasanın GC ın kaldırılacagı haberlerinin asılsız oldugu anlamına gelir mi? Yani cekilise devam edilecek diyebilir miyiz?

Zaten Trump'in cikarmak istedigi yasanin tek dayanagi Trump'in aciklamalari, bunun disinda yasal bir dayanak yok henuz. Yasal bir gelisme olana kadar (en azindan yasa tasarisi hazirlanana kadar) bu gibi aciklamalari cok ciddiye almayin bence, her birkac yilda bir benzer aciklamalar yapilir fakat cogunlukla bir degisiklik olmaz.

Buyuk ihtimal bakanligin bir gunde dusundugu bir kanun degildir bu, onceden hazirlik yapiliyordu ve aciklama ile denk gelmis de olabilir. Daha once Trump'a da bilgi vermis olabilirler ama ben Trump'in boyle bir fikirle gelebilecegini cok zannetmiyorum. Disisleri Bakani'ni kendisi atasa da, boyle degisikliklere cok karistigini dusunmuyorum sahsen (istemediginden degil de, bu islerden anlamadigindan 🙂 )...

• ⭐⭐

@crazycells evet o green card tasarısını kolluk kuvvetleri uzmanlarının (Pentagon) hazırladığını söylemişti.

• @ayvalik10 video bir bakayim dostum

• Valla bence de çok yerinde bi karar olmuş bu en azından youtube daki videoları izleyip gaza gelen bi kesim başvuramayacak. Maalesef insanlar öylesine başvuruyor böyle şeylere gerçekten gitmek isteyen kendi başvurur böylelikle lisede okuyup tüm akrabalarına anneannesine dedesine bile başvuru yapanı gördü bu gözler 😂

• @ayvalik10 selam, her sene yeni bir yöntem deniyorlar. Geçen sene evrak isteme maili bu sene sosyal medya ve pasaport isteme demişsiniz. Pasaportum duydum da sosyal medya hakkında bilgim yok, nedirmerak ettim?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@neandertal1 sosyal medya kullanıcı adı istiyorlar nasıl bir sorun yaratacak ekim ayında belli olacak

• ŞİFREYİDEMİ İSTİYORLAR BU NE YA

• @crazycells benim silinmiş yada donddurulmuş sosyal medya hesaplarım var facebook vs. bunlar sıkıntı çıkarır mı sizce?

• Şifre istemelerini etik bulmuyorum. Zira özel denen bir şey var. Bu nasıl bir yenilik işin doğrusu bu hoşuma gitmedi. Çünkü İnsanlarla aramda geçen konuşmayı görmek istemeleri etik gelmedi bilemiyorum yani. Her anlamda tuhaf geldi bana sosyal medya şifre olayı.

• Hiç değilse boş başvurular azalır. Birde 50 100 dolar başvuru ücreti olsa tadından yenmez.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@neandertal1 Greencard çekiliş başvurusunda pasaport zorunluluğu geliyor içinde söyledi:

@ayvalik10 selam, her sene yeni bir yöntem deniyorlar. Geçen sene evrak isteme maili bu sene sosyal medya ve pasaport isteme demişsiniz. Pasaportum duydum da sosyal medya hakkında bilgim yok, nedirmerak ettim?

bu, cekilisi kazandiktan sonraki asamalara eklendi. Oncesi icin gerekmiyor, bilginize.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serkanist Greencard çekiliş başvurusunda pasaport zorunluluğu geliyor içinde söyledi:

ŞİFREYİDEMİ İSTİYORLAR BU NE YA

yok, sifreler istenmiyor. Yanlis yazildi o buyuk ihtimal.
    Kullanici isimleri yeterli.

edit: @mutlukurt0534

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |