Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Forum Müdavimi Olup "Green Card" veya "Amerika'da Yaşam" Konulu Youtube Kanalı Olanlar

• @yalta üye olup olmadığını bilmiyorum maalesef

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nilfersev Forum Müdavimi Olup - "GC & Amerika'da Yaşam" Konulu Youtube Kanalı Olanlar içinde söyledi:

@crazycells tabiki de ama anlayamadım yalnış anlaşılan videonun bu sayfada paylaşılması mı yoksa

dogrudur. Bu baslik forum uyelerine ozel:

Forum Müdavimi Olup - "GC & Amerika'da Yaşam" Konulu Youtube Kanalı Olanlar

Eger forum uyesi olmayan birinin youtube kanali tavsiyesinde bulunacaksaniz su basligi kullanmalisiniz:

ABD'deki Turk Youtuber tavsiyeleri

• @crazycells ok o zaman

• 1 senedir deneyimlerimi aktardigim kanalim:

• Merhaba,Ben Muhammet, Dv lottery 2020 talihlisiyim, bu sürece aşina olmam ve genel manada bilgi sahibi olmam konusunda youtube videoları çok yarar sağladı. Bende buna istinaden, mesleğim olan iş makineleri bakımı ve kullanımı olan youtube kanalıma, greencard sürecindeki deneyimlerimi aktarıyorum. Genellikle video içerikleri bilgi içerikli oluşacak, kafamda çok video fikri var, gerek Amerika'daki gerek türkiyede ki form üyeleri benimle iletişime geçerek videolara dahil olabilir,birlikte içerik üretmeyi çok isterim, ben her türlü eleştiriye açığım, herkese iyi günler dilerim. Kanalıma linkten ulaşabilirsiniz.👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

• @muhtaradana hemen sizede üye oldum

• @muhtaradana Vay bee, gecmis gunlerime dondum. Haydi hayirli olsun. Surecin gerisinde bol sabir ve kolayliklar dilerim. Bundan sonrasi bolca bekleme ve hazirlik.
    Mutlulugunuzu paylastim.

• @caglaror çok teşekkür ederim,mutlu anılarınızı tekrar hatırlamanız çok güzel

• Merhaba, biz de kanalımızda deneyimlerimizi paylaşıyoruz:

• Cogunuza zaten uyeymisim olmadiklarima da simdi uye oldum, keyifli icerikler.

• @knnrn Beyi takip ediyorum Kendisi meslektaşlarına yönelik çok değerli bilgiler veriyor, Kendisine teşekkür ederim.

• 27 ocakta San Diego ya yerleşen değerli forum üyelerimizden Dv 2020 talihlilerinden @egeli35 bey YouTube kanalından yaşadıklarını anlatmaya başladı, Bizde destek verelim
    Bu vesileyle tekrardan hayatında bol bol mutluluklar diliyorum, yeni yaşamında mutluluklar,yolun açık olsun Mert

• Size taze kanalimi onerebilirim: Aslı'nın Amerika Hikayesi

Amerika'ya evlilik yoluyla greencard alarak yeni geldim. New Jersey'de yasiyorum. Son 3 yilim merak ettiklerimi didik didik arastirarak gecti o yuzden kendi merak ettigim ne varsa onlari video haline getiriyorum. Abone olup bildirimleri acarsaniz cok mutlu olurum. Ayrica konu onerilerinize de acigim.

• @asliozel abone olduk bile 🙂

• @optimistic Harikasiniz oleyyy 😂 Hosgeldiniz

• ⭐⭐⭐

@asliozel, içinde söyledi: Forum Müdavimi Olup "Green Card" veya "Amerika'da Yaşam" Konulu Youtube Kanalı Olanlar

Size taze kanalimi onerebilirim: Aslı'nın Amerika Hikayesi

Amerika'ya evlilik yoluyla greencard alarak yeni geldim. New Jersey'de yasiyorum. Son 3 yilim merak ettiklerimi didik didik arastirarak gecti o yuzden kendi merak ettigim ne varsa onlari video haline getiriyorum. Abone olup bildirimleri acarsaniz cok mutlu olurum. Ayrica konu onerilerinize de acigim.

inşallah istediğiniz gibi faydalı bir kanal olması ümidiyle hayırlı olsun dileklerimizi iletelim
    ABD deki Türk YouTuberlar ⬇⬇
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/171/abd-deki-turk-youtuber-tavsiyeleri?page=1

• @fetihy Tesekkur ederim 🙂

• Herkese merhabalar,
    Bundan sonra Amerikada egitim ile ilgili videolar cekiyor olacagim. Videoyu yararli bulduysaniz begenmeyi ve yeni videolardan haberdar olmak icin abone olmayi unutmayin. Eksik veya yanlis gordugunuz noktalari yorum olarak yazarsaniz sevinirim. Izlediginiz icin tesekkurler.
    Mahmut,

• Walker oldum dostlar. Kanalima uye olarak destek olursaniz sevinirim. Simdi ben de teker teker herkese uye olacagim.

Edit: butun kanallara uye oldum 😎

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mutlu-Percin burası fazla kullanılmıyor aşağıda yer alan bölüme aktar ki daha fazla kişiye ulaşırsın
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/171/abd-deki-turk-youtuber-tavsiyeleri/301?_=1606490815552

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |