Üyelik oluşturma, şifre hatırlatma veya foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
DV2020 Talihlileri DV2020 Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!

ABD'deki Turk Youtuber tavsiyeleri

• Arkadaşlar selam ,

Bu konuda sizinle youtube da abd ile ilgili konularda yardımcı olan kişileri paylaşacağım .

Özellikle Can Çolpan'ı öneririm . Yalın , sade , samimi ve bilgilendirici videoları var.

İlkay Zaman , ( Bu arkadaş yakın zamanda ormanda kaybolmuştu sanırım :)

Turk Tracker

İdris Usta ( Dili biraz sert , komik ve argodur ama komik videoları vardır )

Amerikan Rüyası

It is Musti

• Gönül isterki forumdaki herkes gittikten sonra az çok bir şeyler paylaşsa ama me yazık ki gidenlerin çoğu arkadakileri unutuyor.Halbuki en ufak bir bilgi bile paylaşmaya o kadar değerli ki.

• Konusunu açmışken Bir kaç tane de ben paylaşayım.

Serkan yürekli

Malkoç Ömer ( Forumumuz üyesidir )

Amerikanya Günlükleri

Amerika Rehberi

Pioneers

Selush Adel

Amerikanın Aslı

Emrah Uysal

Biancowasthere

Erkan Önder Duyar

• @ikizbabasi ABD Youtuberlar içinde söyledi:

Gönül isterki forumdaki herkeş gittikten sonra az çok bir şeyler paylaşsa ama me yazık ki gidenlerin çoğu arkadakileri unutuyor.Halbuki en ufak bir bilgi bile p kadar değerli ki.

Sorun sevgili kardesim, buradayiz.

• Ben yapmayi dusunuyordum ama cok yogun bir is temposuna girdigim icin hala imkan bulamadim...

Yakin bir zamanda ufak ufak do it yourself videolari ile baslamayi planliyorum. Ozellikle arabalar ile ilgili.

• @semavi ABD Youtuberlar içinde söyledi:

Ben yapmayi dusunuyordum ama cok yogun bir is temposuna girdigim icin hala imkan bulamadim...

Yakin bir zamanda ufak ufak do it yourself videolari ile baslamayi planliyorum. Ozellikle arabalar ile ilgili.

Büyük bir zevkle izleyeceğimizden emin olabilirsin ;)

• @sadriabi teşekkürler.

• @semavi sabırsızlıkla bekliyoruz.
    Bir gün Amerika da yaşadığımız da ama GC ile ama başka bir vize türü ile benim de kanalın ismi hazır.

• Arkadaşlar merhaba İlkay Zaman ın son videosu hakkında bilgisi olan var mı? Özellikle Amerika da yaşayan arkadaşlar duyumlarını paylaşabilir mi?
    Seyretmeyenler için biraz anlatmaya çalışayım.
    Yeni yasa tasarısına göre Avustralya ve Kanada gibi puanlama sistemine gidilecekmiş.Başvuru 160 $ olacak,ve yılda 140000 göçmen 6 aylık 2 periyotta alınacak.Çekiliş değil puanlama üzerinden gidilecekmiş.

• Selamlar,

Green card çıktığı günden bu yana süreci başından itibaren her detayı paylaştığımız youtube kanalımız var, tüm deneyimleri paylaşmak için bekleriz:)

Kanal Adımız: Evrim Tayanç

• @burak-tayanc Burak Şef 👍🏻 Evrim i ve sizi samimiyetinizden ötürü çok çok tebrik ederim. Severek takip ediyorum 👏🏻

• @burak-tayanc biraz daha sık video çekebilseniz daha iyi olur.ehliyet olayını çok kısa detaylı anlatmadınız.birde gittiğiniz şehirden pişmanmısınız yada usa gittiğinize pişmanmınısınız teşekkürler?

• @burak-tayanc ABD'deki Turk Youtuber tavsiyeleri içinde söyledi:

Selamlar,

Green card çıktığı günden bu yana süreci başından itibaren her detayı paylaştığımız youtube kanalımız var, tüm deneyimleri paylaşmak için bekleriz:)

@burak-tayanc merhaba,
    ben de eşinizle birlikte çektiğiniz videoları takip ediyorum, yeni hayatınızda başarılar dilerim,

son çektiğiniz videoların birinde şöyle dediniz:
    'amerikaya ilk önce eşin gelip önden hazırlık yapıp sonra ailesini yanına aldırması konusunda bir yanlışlık var, süreç olarak mümkün değil, sadece tek kişi giremezsiniz, ailece gelmeniz gerkiyor '

normalde forumdan okuduklarımız ve @crazycells in de yorumlarında belirttiği : asıl talihli yanında ailesi olmadan giriş çıkış yapabilieceği yönünde idi;

youtube daki sohbette farkında olmadan mi söylediniz bunu veya ben mi yanlış anladım yoksa bildiğiniz yaşanmış bir vaka var mı?

• @yboran ABD'deki Turk Youtuber tavsiyeleri içinde söyledi:

@burak-tayanc ABD'deki Turk Youtuber tavsiyeleri içinde söyledi:

Selamlar,

@burak-tayanc merhaba,
    ben de eşinizle birlikte çektiğiniz videoları takip ediyorum, yeni hayatınızda başarılar dilerim,

son çektiğiniz videoların birinde şöyle dediniz:
    'amerikaya ilk önce eşin gelip önden hazırlık yapıp sonra ailesini yanına aldırması konusunda bir yanlışlık var, süreç olarak mümkün değil, sadece tek kişi giremezsiniz, ailece gelmeniz gerkiyor '

normalde forumdan okuduklarımız ve @crazycells in de yorumlarında belirttiği : asıl talihli yanında ailesi olmadan giriş çıkış yapabilieceği yönünde idi;

youtube daki sohbette farkında olmadan mi söylediniz bunu veya ben mi yanlış anladım yoksa bildiğiniz yaşanmış bir vaka var mı?

bana daha once youtube linkini gondermisti arkadaslar, ben de Evrim Hanim'a ulasip bilgiyi verdim, fakat anladigim kadariyla kendileri sadece kendi yasadiklarindan yola cikarak bazi tavsiyelerde bulunmuslar, yani bunun resmi bilgi olmadiginin farkindalar ve resmi bilgiyi almak icin zaten insanlari foruma yonlendirdiklerini de belirttiler. Dolayisiyla orada bir yanlis anlasilma oldu kanimca.

Zaten genel olarak youtuber'ci arkadaslarin kendi yasadiklari sureci aktardiklarini unutmamak lazim.

• @burak-tayanc ABD'deki Turk Youtuber tavsiyeleri içinde söyledi:

Selamlar,

Takipteyiz şef:)

• idris usta

• @burak-tayanc Takip.

• @burak-tayanc Şef sizi burada görmek güzel. Kanalınızı seviyorum, bence en samimi ve gerçekçi kanallardan biri.. yolunuz açık olsun güzel aile...

• @burak-tayanc teşekkürler videolarınız için,detaylar hayatın kendisi lütfen detaylara daha çok önem verin,sevgiler ve umarım seneye görüşmek üzere

• Can Çolpan kanalını kapatmış. Üzüldüm. Sebebi hakkında bilgisi, fikri olan var mıdır?

Cevaplamak için giriş yapın

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

4483
Kullanıcı

1555
Başlık

67741
Ana Sayfa | Forum Kullanımı | Künye | İletişim

© 2019 Yesilkart Forum - All rights reserved