Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @cerca-trova aynen biz bahtsız bedevi forum ailesiyiz. 😂👍🏻🇺🇸🗽😁

• @topraxxx yılmak yok çekiliş kalkana ya da çıkana kadar denemeye devam.

• @topraxxx topla tezgahı başkan, tası tarağı topla bu işin mantıklı hiç bir açıklaması yok, biz boşuna bir tarafımızı yırtıyoruz, o insan adına dediğin gibi sevinmeli mi üzülmeli mi bilemedim ancak biz bedevilere çöl gerekmiyor... forum kervan oluştur yolda sdomssaondfmlsdvas!!! 😞

• ⭐⭐

Ben hala 2020'nin şokunu atlatamadım valla. Hayal kırıklığıyla kaldık burada.

• @chromium DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

Ben hala 2020'nin şokunu atlatamadım valla. Hayal kırıklığıyla kaldık burada.

Herşeyi o kadar boşvermişim ki adapte olamıyorum hiçbirşeye 😊 Sanki sonuçların açıklanmasına 1 ay var gibi forumu kurcalıyor, çıkacakmış hissi ile hala araştırmalar yapıyorum maalesef. Araştırmalar boşuna değildir tabi olursa mutlaka işime yarayacaktır da yinede DV-2020 hüznünü atlatamadım.

• İzmir den ilk başvuru hüsran oldu. 2021 e ya nasip bakalım.

• Valla ben çok kızgın, kırgın, hayal kırıklığı içerisindeyim. Bir yanım oraya gitti, bir yanım burada kaldı sanki.

Çıkmalıydı...!

Başka sözüm yok sayın Yargıç...

• İlk başvurumu yapmak için yerimi aldım 🙂 çıksa da çıkmasa da öyle büyük umut bağlamadım. Her şeye rağmen Türkiye'de yaşamakta güzel ve herkese şimdiden bol şanslar 🙂

• Ümidimizi kaybetmeyelim dostlar. Kardeşler abiler, greencard konusunda bilgili arkadaşlarımızın, söylemlerine dayanarak bu tasarının geçeceği kesin değil. Beklemeye devam 🙂

• İlk kez başvuracağım ama içimde gidecekmiş gibi bir his var herkese bol şans diyip beklemeye başlayalım o halde 😊😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haydar bu his insanları bunalıma soktu ondan bu his geldiyse kovala gitsin @SUV2019 19 yıldır bu his geliyor ona

• @gungorhan DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

İlk başvurumu yapmak için yerimi aldım 🙂 çıksa da çıkmasa da öyle büyük umut bağlamadım. Her şeye rağmen Türkiye'de yaşamakta güzel ve herkese şimdiden bol şanslar 🙂

Hahahha ileriki bekleme döneminde göreceğiz seni umut bağlıyormusun bağlamıyormusun? Gün yaklaştıkça ilk sayan sen olacaksın... Burayada bu notu bırakıyorum.. 🤣🤣😁🗽🇺🇸😂👍🏻

• ⭐⭐

umutsuz bekleyiş....

• @ayvalik10 yok kendimi kaptırmak dediler ne bileyim içimde fırtınalar 😁😁

• @topraxxx not alındı hadi bakalım 🙂 🙂 🙂

• Bu sene de ekim gibi basvuru yapilacak değil mi tabiii her hangi bir değişiklik olmazsa

• @nilfersev DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

Bu sene de ekim gibi basvuru yapilacak değil mi tabiii her hangi bir değişiklik olmazsa

aynen, değişiklik olmazsa ekim ilk hafta başlar kasım ilk hafta biter başvurular

• Yine beklemelerdeyiz 😓 Kasıma doğru bir de mayısa doğru coşar buralar.. DV-2020 yi merak ediyorum bakalım bu kadar yüksek numaralar ile ne olacak 🤔 bir değişiklik mi var acaba

• Bazı yerlerde denk geliyorum Green Cart'ın iptal edileceği haberine sevinen Green Cart ile ABD ye yerleşmiş Türkler var 🙂 çok ilginç geldi bana

• @gungorhan hatta soyle bir durum daha var. Nasa tarafindan marsa gidecek roket ici cipe isim kaydetme anisini biri ile paylastim hikayesinde sunu yazmis. Uffff cok sıkıldım ne marsmis bende cekilis var sandim demis. Turkiyeden cok basvuruvar diye ciktigi yeri begenmiyorlar teeee amerikadan

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |