Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• sankım yanlıs yerdesin@candreva

• @sawas evet şimdi farkettim pardon 🙂

• @reader @FreeWoRLD ben you tube da izlediğim videoların altında çok okudum başvurular iptal olmuş bizim haberimiz olmadı yazanları belki bende forumu ve facebook grubunu takip etmesem benim de haberim olmazdı. İnşallah forumdan müracaat eden herkese çıkarda mayıstan sonra ds260 form doldurma aşamaları ve sonrasında dv 2019 mülakat deneyimlerinde konuşmaya başlarız .

• @reader hocamdan nöbeti devralayım
    78 gün kaldı 😁

• @gözde foruma baktığımda genelde 500-600 arası kullanıcı görünüyor bu işlerden pek anlamam ama bu toplam kayıtlı olanlar mi demek oluyor? Eğer öyleyse diğer forumlarda da bir o kadar insan vardır e haberimizin olmadığı bir o kadar daha olsa eder sana 2000-2500 insan 😁 bence hepimize çıkacak bu sene🙃

• @sefer-çavuş dün çok yoğundu ve de üzülmüştüm giremedim diye çok iyi olmuş yazmanız teşekkür ederim

• @reader hocam rica ederim hepimiz gün sayıyoruz zaten 😉

• benım çvremde 7 kişi iptal oldugunu bile bilmiyor ki yarısına başvuran bendim tekrar bilgi gerektiğini sölememe ragmen ıptal olmamıstır acılır sıte gibisine yorumlar yapınca bende bende hak eden isteyen çabalayanlara cıksın düşüncesiyle eşime kendime baş vurdum sadece

• @reader @sawas @FreeWoRLD az önce forumun facebook sayfasında bir arkadaş yazmış ilk başvurular iptal mi oldu ben yeni öğrendim diye.

• @reader o 500 -600 ün içinde 2018 talihlileri ve eski kazananlarda var acaba 2019 a başvuru yapan kaç kişiyiz bu forumda .İnşallah hepimize çıkacak ben inanıyorum .

• 2018 kazananlarının bazıları daha tarıh bıle alamadıklarını soluyor bu zamanları gelecekmı demek yoksa seneye bıdahamı deneyın sansını demek onu bı turlu anlamadım ınanın warmı bılen 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sawas DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

2018 kazananlarının bazıları daha tarıh bıle alamadıklarını soluyor bu zamanları gelecekmı demek yoksa seneye bıdahamı deneyın sansını demek onu bı turlu anlamadım ınanın warmı bılen 🙂

DV2018 sureci Eylul sonuna kadar devam edecek.

• @sawas kesinlikle geleceğine inanıyorum ben moral olsun diye değil bugüne kadar gördüklerime göre

• @gözde tamam o zaman oldu bu iş😈

• GC ye 77 gün👈

• Umarım hepimize çıkar da burada aynı tatlı telaşa gireriz. Kim bilir belki aynı rotada olur kimilerimiz 🙂 gerçekten isteyenlere çıkması dileğiyle..

• @air_technic bize çıkarsa eğer rotamız belli yolumuzun çakıştığı herkes ile tanışmak kısmet olur umarım

• Umarım dediginiz gibidir 🙂 gerçi başvuru zamanında çok haberlere çıktı iptal oldu vizeler kaldırıldı diye, farkındalık olmuş olabilir

• @crazycells kesinlikle haklısınız her yıl değişiklikler olmuş

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |