Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bende yeni kontrol edebildim. Has not been kervanına katıldım. Seneye tekrar deneyeceğim. Çıkan arkadaşları tebrik ederim. Önemli bir şans ve umarım iyi değerlendirirler.

• Ben halen siteye giriş yapamadım. Sayda kullanılmıyor uyarısı veriyor..

• Bize de çıkmadı eşimle. Seneye devam 😂

• Arkadaşlar sanırım site kapatılmış durumda hiç yükleme bile yapmıyor çökmüş olabilir inşallah en kısa zaman da açarlar.

• Permanent Address
    Please provide the following information on where you intend to live after arrival in the United States.

Please provide the address in the United States where you want your Permanent Residence Card (Green Card) mailed.
    BUNLARA NE CEVAP YAZDINIZ ?

• Bana ve eşime 'Siz gelmeyin' dediler yine. Dünden beri daha yeni bakabildim, açamamıştım siteyi. Şimdi imzamı düzeltmeye girdim ve 2020 sonucunuda ekledim. Kendimi rütbe almış asker gibi hissettim. 😃

• Arkadaşlar merhaba. Ben ilk sene başvurumda çekiliş onaylandı. sıralamam 31XXX. Civarları sıra gelme olasılığı nedir ? Sizce bu sene kontenjanı kaçta kapatırlar tahminleri alalım ?

• Çıkan arkadaşlarla bir whatsapp grubu kuralım diye düşüncesindeyim..Belli bir çoğunluğa ulaşınca açılmalı kanaatindeyim. Sonraki süreçler hakkında verimli bir yardımlaşma ortamı doğar diye düşünüyorum. Malum case no.lar büyük ve gelişmeler hakkında anlık paylaşım yapmak iyi olur.

• @elektra DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

has not been! 😞

Çıkan bekar arkadaşlara not; gel beni al gel beni allll. çeyizim hazır XD

Şaka bi yana, kazananlara tebrikler. Biz kaybedenler, çıkmış gibi para biriktirmeye, hayal kurmaya devam. Birgün olacak! Böyle olmasa başka türlü olacak ama mutlaka olacak.

İşte hayallerinin önemi anlamış ve onların peşinden koşmaya gayret gösteren bir insan. Tebrik ediyorum sizi 🙂

• Yaklaşık beş senedir haberdar olduğum çekilişe hazır olduğumu düşündüğüm son iki senedir başvuruyorum. Ama bu sene umudum oldukça azdı ve beklediğim sonucu da aldım. Oldukça üzgünüm ama talihli olamadığım için değil. Bunu gerçekten isteyen kendini hazırlayan insanları bi yana ayırarak maalesef youtube da bazı videolar son iki senede oldukça artınca altı boş başvurularda çoğaldı. Yani düşünün 2017 yılında 200.000 küsür başvuru yapılırken 2018de 500.000 e yakın başvuru yapılmış, örneğin 500.000 kişi aboneli İlkay Zaman(aklıma o geldi kişisel değil) kendi bile Amerikaya green card ile gitmemişken o videoyu izleyen kaç kişi başvurmuştur. Dünden beri o kadar çok görüyorum ki insanlar haberi bile olmadan onlarca arkadaşına, 60 yaşında babaannesine, çıktığı halde onu götüremeyen ebeveynlerine, ulan dur bakalım çıkacak mı nasıl olsa gitmem diye kendine başvuru yaptı. İki senedir bikaç platformda gerçekten süreci ısrarla takip eden kimseye çıkanı doğru düzgün görmedim bu boş başvurular yüzünden evet birilerine çıktı ama kime çıktı acaba belki bakmayacak birilerine 😂 tek umudum altı boş başvuru yapanların ds-260 formunu bile doldurmaya tenezzül etmemeleri, evrak mailini atmamaları.. belki geçen yıllarda ki eylül ayı gibi tekrar bi çekiliş yapılır sürece katılan olmayınca.

• @air_technic DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

Çıkan arkadaşlarla bir whatsapp grubu kuralım diye düşüncesindeyim..Belli bir çoğunluğa ulaşınca açılmalı kanaatindeyim. Sonraki süreçler hakkında verimli bir yardımlaşma ortamı doğar diye düşünüyorum. Malum case no.lar büyük ve gelişmeler hakkında anlık paylaşım yapmak iyi olur.

Yanlış bilmiyorsam telegram adında bi uygulamada telefon numarası olmadan kullanıcı hesabı açıp grup kurup konuşabiliyoruz. Bunun tarzı birşey yapsak bence de çok mantıklı olur. Birbirimizle iletişim halinde oluruz.

• @ahmeter32 kimse böyle birşey için adresini vermek istemiyor sanırım, karşı tarafa ne gibi bir sorun olabilir bilmiyorum

• Bende kazandim ve yeni uye oldum foruma ve yardımlarınızi bekliyorum su an inanin ne yapacağımi bilmiyorum dunden beri arastirmalara basladim bayagi bi bilgi sahibi oldum gibi beklemedeyim şimdilik

• biz de kazandık 🙂 ben mimarım eşim kimyager.. iş bulabilecek miyiz, nereye yerleşeğiz.. sorular... sorular...

• Yasaklı

@uysalkedi DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

@zgrrdn hadi hayırlısı. bana sanki ya tüm numaralar current olacak ya da sayıyı artıracaklar gibi geliyor. aslında eu bölgesinde kazanalar nasıl? keske herkes aynı anda bir siteye girip paylaşsalar bölge bölge görürüz

Selamlar,

Current olma durumu nedir hocam? Nereden takibi yapilabilir? Bende 49.000 lerdeyim. Denk gelme sansi ne kadar olur acaba..

Birde sitede sanirim randevuya cagirilma sirasi falan bulunuyor biryerden yani hangi case number cagirildi vb..

Varmi boyle bir data elimizde gorebilecegimiz?

Aydinlatabilirsebiz sevinirim

• @rodin bence ilk zamanlar cok zor olacak gibi ilk 1 yil mesleginle alakali gayet cok is imkanı vardir derim asil ven ne yapcam isletme aof mezunu yum garsonluga baslarim direk

• @bezdarniy 21xxx case numarası çok uygun bi rakam neredeyse %100 denilcek bi rakam teknik açıdan bi sorununuz yok ise gideceginizi düşünüyom zira bu rakamlarda kimse sıra gelmeme gibi bi sorunla karşılaşmadı diye biliyorum

• Bu ileti silindi!

• @yusuf128 DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

@uysalkedi DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

@zgrrdn hadi hayırlısı. bana sanki ya tüm numaralar current olacak ya da sayıyı artıracaklar gibi geliyor. aslında eu bölgesinde kazanalar nasıl? keske herkes aynı anda bir siteye girip paylaşsalar bölge bölge görürüz

Selamlar,

Current olma durumu nedir hocam? Nereden takibi yapilabilir? Bende 49.000 lerdeyim. Denk gelme sansi ne kadar olur acaba..

Birde sitede sanirim randevuya cagirilma sirasi falan bulunuyor biryerden yani hangi case number cagirildi vb..

Varmi boyle bir data elimizde gorebilecegimiz?

Aydinlatabilirsebiz sevinirim

Su basliktaki 3. madde sorunuzu yanitlayacaktir (tum konuyu okumanizi tavsiye ederim):

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari

Ayrica Vize Bultenlerine dair:

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mearth @paldon_caner @ahmeter32 @mustafabayram @air_technic @reko1195 @rodin @yusuf128

DV sureciyle ilgili soru ve bilgiler icin:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari

DV mulakatiyla ilgili soru ve bilgiler icin:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2163/dv2020-mulakat-deneyimleri

Ciddi ve resmi surecler hakkindaki sorulari sohbet konularinda sormamalisiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

57

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.7k

| | | |