Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gizemb bi kahve yapın kendinize derin derin nefes alın yeminle hemen geçiyor üzüntüsü. Gc çıkanlar gibi stres yaşamıcaz hiç değilse. Geldimi gelmedimi sıra şu bu diye 😎😅🤗👍🏻

• canadaıcın kosullar nedır 😃

• Aman iyikide çıkmadı 😃 oturur ingilizce çalışır seneye tekrar denerim 😃 ölüm yok ucunda napalım. Oturup yasmı tutalım 😃

• @mutlukurt0534 uzulduk. Vallahi site cokunce herkese bu mesaji veeiyorlar galiba...😥

• @topraxxx imzayı güncelle toprakkk :D:D:D:D benim gibi 😃 yap bakalım hangi yılda çıkacak bize 😃

• Arkadaşlar merhaba benim ilk denemede çıktı daha pasaportum bile yok lise mezunuyum teknisyenlik yapıyorum eu53xxx sırasındayim Amerikaya gitme ihtimalim nedir acaba 😊

• @uysalkedi Yok ya ona bağlama site çökükken girip bakanlardada kazanan var 🙂

• @samet-yetgin Gideceğin meçhul sıran çok yüksek çünkü

• @imgey DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@azuleverde Cevabınız için teşekkürler. Aslında girdiğim sitede sonuç ekrani gov uzantılı. Yani sanırım resmi siteye yönlendirdi. Çıkan ekranda kazandığım yazıyordu. Ama sabah baktığımda has not been selected yazısı vardı. Acaba kazananlar ve kaybedenler karışmış olabilir mi onu merak ediyorum açıkçası. Herkese bol şanslar.

Ben de sayın @Sharm 'ın az önce bir iletisinde yazdığı durumu hatırladığım için sizin de benzer bir durumla karşılaşmış olabileceğinize ihtimal verdim. Bahsedilen durum sizinkinin tam tersi bu arada.

Siz de hem kontrol ettiğiniz site uzantısı hem de gördüğünüz sayfa konusunda eminsiniz anladığım kadarıyla. Bakalım beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok. Eğer herhangi bir yanlışlık varsa resmi duyuruları takip etmek gerekir. Forumu da ara ara takip etmenizi öneririm, öyle bir durumda burada da duyurusu yapılır.

• @samet-yetgin belkide bu sene son cekilistir herkesi alirlar bu kadar yuksek numaralar icin sans yok pek ama belli de olmaz . Umudunu kaybetme. Crazycell in dedigi gibi DS 260 formunu doldurmaya basla ve bu sitedeki gruba uye ol. Bol sans arkadasim.

• @samet-yetgin hayırlı olsun kardeşim. Bu sene durumlar karışık ilk defa sanırım bu denli yüksek nolar var. Ne olacağı belli değil. Tavsiyem biran önce pasaport çıkart. Ve DS-260 formunu doldur yolla. Asıl bilgiyi bu forumda 2020 konularında bulabilirsin. Ne çok sevin ne de üzül.

• @samet-yetgin DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar merhaba benim ilk denemede çıktı daha pasaportum bile yok lise mezunuyum teknisyenlik yapıyorum eu53XXX sırasındayim Amerikaya gitme ihtimalim nedir acaba 😊

Tebrikler. Benim kanaatimce gidip gidememe ihtimaliniz konusunda şu an için net bir şey söylemek mümkün görünmüyor. Şimdilik neler yapmanız gerektiğine dair araştırma yapabilirsiniz. Şu başlıktan başlayabilirsiniz: https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari

• haber verdıkten sonra herkes sıteye kostu 😃 bırdaha emın olayım dıye bakayım dedım sıte yıne zorlanyor 😃

• Ds-260 formunu ne kadar zaman için doldurmam gerekiyor

• @gizemb DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

haber verdıkten sonra herkes sıteye kostu 😃 bırdaha emın olayım dıye bakayım dedım sıte yıne zorlanyor 😃

En temizi haftada bir kontrol edip sürekli olarak has not been sayfasını görüp, ne günlerdi beee diyerek terapi yapmak. Çelik gibi sinirlere çok kısa zamanda sahip olunur böylece. Sabırın sınırlarını zorladık daha ne olsun. Derviş olcaz hepimiz yakında.

• @samet-yetgin DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Ds-260 formunu ne kadar zaman için doldurmam gerekiyor

Az önce bağlantısını eklediğim başlığın ilk iletisini okursanız birçok sorunuza cevap bulabileceğinize eminim, uygun oldukça bakın isterseniz

• @samet-yetgin mümkün olan en kısa zamanda senin numaraan yüksek olduğu için. Aama acele edip hata da yapma. Oyüzden ilgili konulara gir oku. Ayrıntılı yazıyor ne yapman gerektiği.

• @gizemb aynen 😃 😃 aynı durumu yaşıyoruz 😃

• Site gene gitti arkadas, fakat gelisme var,bu sefer soy isim yazmama izin verdi sistem ama guvenlik kodu yazdirmadi.
    Ciksa da artik sevinemeyecegim galiba 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |