Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yldrmmm az önce hem kardeşim hem benim için baktım. şuan yeniden giremiyorum. Google da dvlottery yazdıktan sonra gelen sayfada entrant status check e tıklayıp girdim.

• @imgey rica ederim. Belki yönlendirme yapıyordur, denemedim de o yüzden bilemiyorum ancak bu konuyla ilgili çok fazla yanlış ve kötü niyetli işler yapıldığı için bahsettiğiniz durumu da bunlardan biri gibi düşündüm ilk etapta.

Siz şimdi .com uzantılı siteden girmiş olmanıza rağmen sonucu kontrol ettiğiniz ekranın .gov uzantılı olduğunu söylüyorsunuz (belki yönlendirme olmuştur diye düşünüyorsunuz) ve iki farklı kontrolünüzde farklı sonuçlar yazdığını söylüyorsunuz. Kazandı ekranında adres vb. bilgiler yazıyor mu sayın @crazycells ? Sayın @imgey 'in karşılaştığı durumu irdeleyebilmek için soruyorum, şayet kontrol ettiği sayfa .gov uzantılı resmi sayfa ise

• Baktım çıkmamış diyenler biriniz söyleyebilir mi nasıl giriyorsunuz ? Bana da çıkmamıştır emin olayım en azından 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@azuleverde DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@imgey rica ederim. Belki yönlendirme yapıyordur, denemedim de o yüzden bilemiyorum ancak bu konuyla ilgili çok fazla yanlış ve kötü niyetli işler yapıldığı için bahsettiğiniz durumu da bunlardan biri gibi düşündüm ilk etapta.

Siz şimdi .com uzantılı siteden girmiş olmanıza rağmen sonucu kontrol ettiğiniz ekranın .gov uzantılı olduğunu söylüyorsunuz (belki yönlendirme olmuştur diye düşünüyorsunuz) ve iki farklı kontrolünüzde farklı sonuçlar yazdığını söylüyorsunuz. Kazandı ekranında adres vb. bilgiler yazıyor mu sayın @crazycells ? Sayın @imgey 'in karşılaştığı durumu irdeleyebilmek için soruyorum, şayet kontrol ettiği sayfa .gov uzantılı resmi sayfa ise

Bu siteden kontrol etmelisiniz:
    https://www.dvlottery.state.gov/ESC/

Evet, en ustte adres de yaziyor olmali. Ekranda soyle bir mektup gormelisiniz:

https://yesilkartforum.com/wp-content/uploads/2018/05/yesilkartforum-winner.jpg

• hala girip bakamadım şaka gibi bi durum gerçekten 😃

• Sizin yapacağınız çekilişede sityede akşam akşam sinir etti ya ..

• Giremiyorum

• @uysalkedi Ankara mı engelliyor yoksa kimse bakamasın diye 🙂

• kabak tadi verdin lan usa misin nesin. benim olmadi . esime merak ediyoruz. yanlis anlasilmasin devlet mensubuyuz gelirimiz ulkeye gore cok iyi. ama bu site arizasi sadece bizde degil. internet denen mevzunun membagi ve dunyaya veren usa da olabiliyor. serveriniz mi yetmedi cicikolar

• @ezgi-gökhan evet evet ılk okula baslayana kadar devam olucaktır emınım ya hakkınızda hayırlısı gercı benımde herkese pozıtıf yaklastıgıma bakmayın sonucları ogrenemedım ve cok ıstıyorum bunun psıkolojık etkısını zor da olsa bastırıyorum sımdılık 😃 ya hayır bır ınsan adaletı hukuku gecım olanagı guzel olsa nednn gıtmek ıstesın ama durumlar hıc ıc acıcı degıl..

• https://www.dvlottery.state.gov/ESC/ icin uptimerobot.com ile 300saniyede bir izleme baslatmistim, gorunuse gore web sitesi birkac dk disinda hizmet vermemis. Asagidaki tabloda gosterilen “date-time” Istanbul saati:

D566-A058-59-CC-44-BB-9-F3-B-8-B08-B8485747.jpg

• @crazycells anladım teşekkür ederim. Sayın @imgey , crazycells'in eklediği bağlantıdaki mektuba benzer bir şey görmeniz gerekiyor. Dediğiniz gibi bir durum olduysa site normale dönünce ve de bir süre sonra tekrar kontrol etmekte fayda var sanırım. Herkes için hayırlısı olsun

• Sitede neden yanlışlık olsun ki? Not selected diyorsa bitmiştir..

• @35-buçuk-soner saolasın belliydi zaten 😅 bu seneyi zaten geçireceğimiz. Herşeyin hayırlısı.

• Halen bakamadım, nasıl olsa bakarız 🤔

• yuh yahu saat kac oldu hala sıte yok allah allah ya.. hanı refresh yaptıgımda 1 tur bıle donmuyor dırek yok..

• Lanet olsun ya böyle işe gün boyu giremedim siteye. Koskaca amerika devlet sitesi yapılan olaya bak gına geldi denemekten.

• @edizg DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Sitede neden yanlışlık olsun ki? Not selected diyorsa bitmiştir..

Gecmis yillarda ilk gunlerde teknik sorunlar nedeniyle sonuclarin hatali gosterildigi olmustu.
    Bu durumu forumun eski uyelerinden @yapay-zeka sahsen tecrube etmisti diye hatirliyorum.

• Siteye girmedi, giremedi, güvenlik kelimeleri beliremedi.. Bekletti durdu... Ama şerefsiz has not been i salisede gösterdi 🤣🤣🤣🤣🤣🤭🤗🙄🤔😅 Layyyynnnn dedim şok oldum 😎 nasipsiz kısmetsiz olmak böyle birşeymiş demekki 🤗 allahtan işlerim iyi gidiyorda biraz keyfim yerinde. Yoksa tükenmişlik sendromunun dibini görmüştüm.

Şimdi ertelediğimiz şeyleri yapmanın vakti geldi.

Önce hanıma söz verdiğim bebeğin şifonyerini alacağım.

Direk bir İngilizce kursuna yazılacağım.

Hanıma yine söz verdiğim yemek masasını alacağım.

İşlere dört elle daha çok sarılacağım.

Dolar biriktireceğim.

Pasaport çıkarıp bi turistik vizeye başvuracağım.

Ekimi hasretle bekleyeceğim... 🤭🤣👍🏻🇺🇸🗽

Vazgeçmek yok. Ne yardan ne de ser den...

• @mutlukurt0534 bravo hocam. kendimizin web hizina kizarken. bu rezilligi usa da gormek varmis. server yetmiyosa ver dhl ye mektup versin haci.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |