Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Kazandığını öğrenenleri kutluyorum. Kazananlar nereli olduğunu ve ne mezunu olduğunu yazarsa bir istatistik tutabiliriz

• Arkadaş bu nedir ya...!!! Ne zaman açılacak bu site? yok hani kazanamadığımı biliyorum zaten ama yine de teyit etmek istiyorum 🙂

• arkadaşlar bağlandım fakat doğrulama kodunu vermiyor

• bende henüz giremedim siteye başka bir yerden giriş varmı acaba bilen varmı?
    Daha kazanıp kazanmadığımı bile bilmiyorum.

• Hâlâ site çok yavaş. Ama en azından açıldı, onu bile bilmek güzel ☺

• CN yüksek olmasının sebebi bence kıtalara ayırmamaları. Mesela diyelim EU bölgesi için 40000 case olacaksa, EU40000de biterdi. Afrika da AF50000de falan. Ama bu sene karışık vermiş olmalılar. Hem EU hem AF 0001den 90000e kadar gidiyor. Şu an için EU55000 numarasının başka mantıklı açıklaması yok bence. EU kotasını da artırmış olabilirler gerçi.

• @subhan geçen senenin telafisini yapıyor olabilirler mi (:

• Bu sene hakikaten ilginç

• Şimdi de anasayfaya girebiliyorum ama ilerlemiyor yine başa dönüyor

• @whocares gule gule umutla buyutun gelecegi guzel olsun. Bizim de 4. Basvurumuz. Ama daha giremedik siteye. Birseyler var anlayamiyoruz maalesef. Hic bu kadar uzun sureli cokme yasanmamisti. Hayirlisi bakalim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dreamworld DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

Arkadaşlar kazananlar yaş meslek şehir gibi bilgiler de verebilir mi teşekkür ederim....

@gariban DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

Kazandığını öğrenenleri kutluyorum. Kazananlar nereli olduğunu ve ne mezunu olduğunu yazarsa bir istatistik tutabiliriz

Su cizelgeyi doldurmalisiniz:

• Arkadaşlar kısa süreliğine geldi ama bozuk su an tekrar gitti

• @t2n sürekli deniyorum ama hata veriyor sürekli.

• entrant status check e tıklayın hemen geliyor sıkıntısız

• ben girebiliyorum hemen

• @2020dvwinner denedim ama olmuyor. Hem mobilden hem bilgisayardan ama giriş yapılamıyor 😞

• 6 Arkadaş denedik sadece bana çıkmış ilk daha basvurdum.Lise mezunuyum issizim meslek yok.Vasıflı insanlara öncelik verir diye tahmın ediyordum ama öyle degilmiş demekki Gaziosmanpaşa İstanbul

• @ahmeter32 DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

6 Arkadaş denedik sadece bana çıkmış ilk daha basvurdum.Lise mezunuyum issizim meslek yok.Vasıflı insanlara öncelik verir diye tahmın ediyordum ama öyle degilmiş demekki Gaziosmanpaşa İstanbul

tebrikler

• Greencart cıkanlar mesajları beklıyorum en azından muhabbet ederız ne yapacagız diye İstanbul 2020 talihlisi 🙂

• @bezdarniy DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

Herkese Merhabalar,
    Bu gün itibari ile aranıza katılmış bulunmaktayım.
    herkesin kazanmasını temenni ediyorum.
    kendim için de temenniyi abartmış olmalıyım ki; hem ben hem de eşim bu yıl

Tebrik ederim.çooook ama çoook şanslısınız.küçük olan rakamla girmeniz daha garanti olur bence

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |