DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Türkiye artık onların ülkesi arkadaşlar. Greencard çıkarsa acaba gider miyim diye aklımda bulunan düşünce yok oldu. Bu ülkeden en yakın zamanda gitmeliyim

Bizim yaptıklarımızın, seçtiklerimizin hiçbir geçerliliği yok bunlar için. Biz yok hükmündeyiz madem, var sayılacağımız ufuklara yelken açarız

• @emir600rr DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@toronaga böyle bir timer'ı nasıl bulabiliriz ?

• @toronaga Çok teşekkür ederim 🙂

• Dolar’ı artık kimse durduramaz ülkemizin ve milletimizin Allah yardımcısı olsun 😔😡🥺

• ⭐⭐⭐⭐

Bunlarla herhangi bir mücadele şansı yok. Adamlar o kadar rahattılar ki, biliyorlar seçimi iptal ettirebileceklerini. Oylara yeterince sahip çıkılınca sandıkta oyun tutmayacağını anlayıp YSK ile bitirdiler işi. Her zamanki standart taktik. Her zaman bir yolunu bulup bir usulsüzlük yapıyorlar. Forumdaki akp taraftarı arkadaşlar kusura bakmasın, taraflı bir yorum oldu. Ama 17 yıldır sıtkımız sıyrıldı. Mahvolduk bittik yandık eridik tükendik ama kurtulamadık. Bak memleketten kaçıp gitme sevdasındayız. Sizin olsun... Yine de biz o kadar şanslı değiliz. Daha bunların harami imparatorluğunda ömrümüz yıllarca çürüyecek.

• @ibrahimasar O partiden kim niye göçmenlik sayfasına gelsin ki ? Onlar memnun .

• ⭐⭐

Türkiye gündemini takip etmiyorum çünkü bu ülkenin gündemi aklı biraz çalışan her insanı hasta eder. Şu green card çıksa da bu tımarhaneden bir an önce kurtulsak.

• Hadi inşallah yarın çıkıyor çünkü artık son noktalara kadar geldi.

• Merhaba arkadaşlar, herkese iyi iftarlar. İlk defa başvurdum, açıkçası çıkmasını pek beklemiyorum ama yine de bir selam vermek istedim. Yorumları okurken bayağı eğlendim ve benim gibi başka yerlerde yaşamak için bir fırsat bekleyen insanlar olduğunu gördüm. Herkesin kendini ait hissettiği yere kavuşması dileğiyle.

• GC çıkmasa bile artık bir şekilde bir yolla gidicem dostlar benim gibi düşünen varsa konuşalım.

• Hiçbir somut gerekçe sunmadan, "bir şeyler oldu, kesin var bu işte bir iş, değişik şeyler oldu" diyerek 20 milyonluk kentin seçimlerini iptal ettirdi adamlar. Hakkımızda hayırlısı olsun ama çıkarsa gidermiyim gitmezmiyim düşüncesini komple sildiler. Gc olmazsa başka bir şekilde niyetim devam edecek.

• ⭐⭐⭐⭐

@muhammed01 Yok babacım, onlar da memnun değil, patır patır kaçıyorlar onlar da. Bir şekilde gönülden inanmışlar. Bir şey diyemiyorum. Herkesin kendince fikirleri var. Zaten siyasi bir tartışmayı da bu foruma getiren kişi olmak istemem. Şey gibi düşün. Fenerbahçeliyim ve ne kadar kötü giderse gitsin başka takımı tutmam. İnsanların siyasi tercihleri de böyle. Değiştiremiyorlar ama sıkıntıyı da yaşıyorlar.

• ⭐⭐

İnşallah sevdiğim ve aidiyet hissettiğim ülkeye gidiş biletimi alabilirim yarın.

• ⭐⭐⭐⭐

@brkgrms Var bir çok yol. Ama en ucuzu bile GC den zor, pahalı ve riskli. Para çöpe gidip hiç bir şey elde edemeyebilirsin.

• @ibrahimasar Avukatla görüştüm bu durumları ve başvurabileceğim bir çok yol çizdim. B planı, C planı, D planı vs... Çünkü kaybedeceğim bir zamanım yok ve hiç sevmem. Ve tabiki risk var ama umrumda değil.

• @ibrahimasar Yeterli cesarete sahip olunduğunda hiçbir şey imkansız değildir. Eğer bu dünyaya 1 defa gelmişsek ve istemediğimiz bir yerde yaşıyorsak bence bunu değiştirmek en büyük önceliğimiz olmalı. Tek yapmamız gereken şikayet etmeyi ve korkmayı bırakıp harekete geçmek. Evet bu ülkede doğduk büyüdük bu bir gerçek, ama şikayet ederek bir yere pek varılmaz.

• Arkadaşlar saat tam olarak kaçta açıklanacak sonuçlar?

• @nobitium Aynen öyle dostum çok doğru söylüyorsun 👍

• ⭐⭐⭐⭐

@brkgrms Benim için sırasıyla dil okulu, collage eğitimi, ve ya E2 gibi seçenekler var. Benzeri seçenekler kanada için de söz konusu. En düşük başlangıç maliyeti 5 bin $. O da hemen yerleşip iş bulma imkanı olursa. Yoksa min. 10 bin. Collage için tek olursam 10-15 arası, aile olursa 20 yi geçiyor. E2 için rahat bi 60-75 bin $ lazım. Hepsinde para çöpe gidebilir. Hiç biri garanti değil.

• ⭐⭐⭐⭐

@azad7 23 saat sonra

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

147

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.6k

| | | |