Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• gecermi okadar ay derken geldik son saatlere herkes hakkında hayırlısı olsun .vizeyi aldıktan sonra gidebileceklere çıksın.

• @badass DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

2018'de ki talihsizlikten sonra bu sene bir daha denedik şansımızı bakalım ne olacak

Hakkınızda hayırlısı olsun. Her şerde bir hayır vardır.

• O değilde.... Yarın sistem hata verirde ayın 8 inde açıklayacağız derlerse işte o vakit zaman geçmek bilmez. Herkes tırnak yer... Oruç yer 🤭😁👍🏻😅😎

• @topraxxx hep bir bekleme süreci var bu işte bunu öğrendim. case number ne kadar fazlaysa bu gerilim o kadar artıyor. 2018'in son bullet-in açıklandığı günü hala unutamıyorum. 2019 yılında şuan 27xxx civarında olsa gerek. işte kısmet.

• @topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

O değilde.... Yarın sistem hata verirde ayın 8 inde açıklayacağız derlerse işte o vakit zaman geçmek bilmez. Herkes tırnak yer... Oruç yer 🤭😁👍🏻😅😎

dakika bile kaçırmıyorlar merak etme 😃

• @badass DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@topraxxx hep bir bekleme süreci var bu işte bunu öğrendim. case number ne kadar fazlaysa bu gerilim o kadar artıyor. 2018'in son bullet-in açıklandığı günü hala unutamıyorum. 2019 yılında şuan 27xxx civarında olsa gerek. işte kısmet.

Bu sene 31.000 son rakammış case numberlar için.

• hey gidi kaç ayı burada sabırla nasıl devirdik valla helal olsun zaman su gibi akıp geçti aslında..

• @emregdk dayım ilkokul mezunu ve atlantada bir otelde garson, barmenlik falan yapıyor. Ben mühendisim ama acaba onu geçerli hale getirebilecek miyim, mesleki ingilizce öğrenebilecek miyim endişesi var. Ben abd iken saati 8 dolardan eğlence parkında çalışıyordum ve 1 günde 13 saat ayakta olduğumu hatırlıyorum. abd de çalışma şartları ağır. Forumdada birçok olumsuz mesaj okudum. Ama doların 6 tl olması biraz olsn endşeyi gideriyor 🙂

• ........

• @topraxxx mantıklı olanı yapmışlar açıkçası. insanlar buna bir umut bağlıyorlar benim gibi. bekle bekle zaman geçmiyor sonrasında kötü haber.

• Valla çıksında ordan burdan para bulunur TL cinsinden borç bulursak Amerikada çalıştıktan sonra ödemesi daha kolay olur malum dolar 7-8 olacağı için

• @gokcell Sabırlıyımdır 🙂 sorun yok benim için 🙂

• Bu greencard 90larda çok bilinmiyordu, internet hayatımıza girmediğinden dolayı.O zamanlar olsa en fazla 5 senede kazanılabilirdi.

• Olursa uğraşmadan ABD olmazsa biraz daha uğraşmak zorunda kalarak Kanada, ama her şart altında bu sene bu ülkede son sene.... Herkese bol şans. Bu arada gidemeyecek olanların çekilişe girmesinde bir sorun yok, olasılığınızı değiştirmez onların çekilişe girmesi kazansalar bile teknik olarak, o yüzden kimseye takılmayın, kendi şansınıza güvenin sadece. 😉

• Üç kişilik bir aileyiz.kazananlardan biri olur isem eğer 25k $ göstermek zor olacak.şuanki kur ile deli para.buraya iban bırakırım.gönlünüzden ne kadar kopar ise artık. az çok demeyin boş geçmeyin. 😀🙃🙃🙃

• @topraxxx Merhaba konudan bağımsız ama bişey dikkatimi çekti bu case number başvurudan sonra aldığımız confirmation numberdan farklı bir numara sanırım herkesde 2020 Eu xxxxx (eu burda avrupayı temsil ediyor sanırım) olarak yazılı benim başvuru sonrası aldığım çıktıda böyle bir numara yok ayrıca bi yerden mi ulaşıyoruz bu numaraya ?

• @sadikcagan herkes 20 tl atsa bu iş tamamdır abi 😀

• @ilkeryat DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@topraxxx Merhaba konudan bağımsız ama bişey dikkatimi çekti bu case number başvurudan sonra aldığımız confirmation numberdan farklı bir numara sanırım herkesde 2020 Eu xxxxx (eu burda avrupayı temsil ediyor sanırım) olarak yazılı benim başvuru sonrası aldığım çıktıda böyle bir numara yok ayrıca bi yerden mi ulaşıyoruz bu numaraya ?

Case number conf.number dan başka bir numara.
    Kazanırsanız, kazandığınızı gördüğünüz yazının alt tarafında bir yerlerde yazacak. Sizin avrupa bölgesindeki dosya sıra numaranız olacak.

• @ilkeryat DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@topraxxx Merhaba konudan bağımsız ama bişey dikkatimi çekti bu case number başvurudan sonra aldığımız confirmation numberdan farklı bir numara sanırım herkesde 2020 Eu xxxxx (eu burda avrupayı temsil ediyor sanırım) olarak yazılı benim başvuru sonrası aldığım çıktıda böyle bir numara yok ayrıca bi yerden mi ulaşıyoruz bu numaraya ?

conf. numberdan ayrı olarak seçilen kişilere verilen özel bir kod. kcc aylık olarak bültenler ile hangi numaraları mülakata alacağını açıklıyor örneğin ekim için EU00001 ile EU02500 gibi. sizde kendi numaranızın gelmesini bekliyorsunuz.

• Maddi konuda herkesin kesinlikle haklı endişesi var. Fakat kendinize güvenin arkadaşlar. Giderken olabildiğince toplayabildikten sonra hiç bir işe erinmeden hiç bir şeyden kaçmadan çalışır çabalarsanız olmayacak bir şey yok. Evet o kadar param giderken hali hazırda yok ama sağlığım el verdiğince ben her türlü işe varım duygusu önemli. Sabır acıdır meyvesi tatlıdır, herkesin ağzının tatlanması dileklerimle 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |