Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Günaydın, cümleten hayırlı ramazanlar olsun.
    Bu güzel günler hürmetine sen bizleri Amerika'ya gönder Yarabbim.. 🙂

• Son 34 (İstanbul) saat içindeyiz 🙂

• ⭐⭐

Heyecanlı bekleyişin sona ermesine saatler kaldı... Umarım gerçekten isteyenlere ve gerçekten bu şansı değerlendirebileceklere çıkar diyorum. Amerika'dan hepinize sevgiler, selamlar...

• Bugün 01-Adana. İnşallah sonuçlarınız Adana Kebabı gibi lezzetli olur 🙂

• Şafak doğan güneş, 33 saat 40 dakika

• Günaydın arkadaşlar buralar 2 gün yangın yeri olacak sanırım 🙂

• @captainblue Yok şafak doğan güneş değil 🙂 bu geceden itibaren şafak batan güneş diyeceğiz 🙂 Malum yarın gün batımı civarı açıklanacak sonuçlar.

• @rüzgar DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Günaydın arkadaşlar buralar 2 gün yangın yeri olacak sanırım 🙂

sonra 3 ay uğrayan olmaz buralara 🙂

• @apex DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Günaydın arkadaşlar buralar 2 gün yangın yeri olacak sanırım 🙂

sonra 3 ay uğrayan olmaz buralara 🙂

Aynen gelen giden olmaz simdi ise populer konu

• Günaydın mutlu sabahlar olsun herkese!! Nasılsınız?

• Bu ara malesef dolar füze 6 lira oluş ya

• @nicomedian4135 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Günaydın mutlu sabahlar olsun herkese!! Nasılsınız?

Günaydın kardeşim

• @mbasoguz DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bu ara malesef dolar füze 6 lira oluş ya

Akşam saatlerinde alınacak bazı kararlar ile gece 12 ye kadar 7 görürseniz şaşırmayın. Yıl sonuna 10 ları görmek bizi de fena etkileyecek burası kesin. 😡😠

• Günaydın arkadaşlar hepinize🤗
    Rüyamda @daydreamer ismini gördüm hayırdır inşallah bu arkadaşa çıkcak herhalde dedim kalktım arabada pal station dinlerken biri bağlandı en büyük pişmanlığım geçen gün gittiğim av fuarı dedi aha dedim bu arkadaş sakın bizim foruma yazan olmasın sonra da dedim foruma gireyim de arkadaşlar yalnız kalmasın🤩 bakıyorum herkesin kanı kaynıyor fokur fokuruz🤣 hadi bakalım az kaldı😃 burda bizimle bekleyen herkese çıkmasını dilerim

• @reader ben uyardım onu sakın gitme boşuna vaktini yeme diye. Gitmedi. Pal staitona bağlanan ben değildim ama 😁 forumdan giden bendim. Rüyanız hayrolsun. 🇺🇸🗽🤗

• @topraxxx 😃artık nasıl bilinçaltıma girdiniz bilmem, o kadar da düşünmeyecem diyom😬

• Vallahi çok heyecanlıyım zaman geçmek bilmiyor

• @reader yüksek konsantrayon, etkileşim ve enerji yoğunlaştırma. Kimsenin yaşamnda gc den daha önemli birşey yok bu hafta. Eşim yemek masası alalım diyor. Salı gününe kadar bekleyelim diyorum. Bebeğe şifonyer alınacak, salıya bir şey kalmadı bak diyorum... Kazandığımı öğrenmek için neden bukadar beklemek zorundayım anlamıyorum 🤗🗽🇺🇸👍🏻

• @emir600rr heyecanını derin nefesler alarak vererek bastır. Heyecan yapmaya gerek yokki. Sana bu heyecanı dayatmasına müsade etme zihninin. Onu yoksay. Aklın gelsikçe gül geç....

• @topraxxx 🤫 e bekleyin tabi salıya ne kaldı zaten gideceksiniz bişey almayin şimdi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |