Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 18 yıldır Ankara’da yaşayan biri olarak 7 Mayıs ı beklerken yapacak bir aktivite bulamıyorum 😃 ne bi denizimiz var ne bi doğa parkımız.... Olurda çıktığı zaman Amerika’ya gittiğimde bu şehiri özleyecek miyim çok merak ediyorum.. Ankaralı olmayan herkes Anıtkabir var ne güzel diyor ama her gün Anıtkabir ede gidemiyorum.. Ankaralı olupta ne yapıyorsunuz bunu sormak istedim? Ayrıca bir başka sorumda; Amerika’da eyalet seçimi yaparken Ankaralılığı ağır basacak olan var mıdır? :))))

• 27 yıldır bu memleketteyim 😂 Yapacak çok fazla aktivite yok maalesef. Hava güzelse çık gez dolaş. Değilse evde pinekle veya kafelerde seni anlayabilen 3-5 dostunla sohbet et. Anıtkabir'e gidiyoruz da Ankara da ziyaret amacı dışında gidemiyoruz çünkü her gelen misafiri gezdirdiğimiz için 500defa ezberledik 😛
    Onun dışında ilçelere günlük seyehatler düşüne bilirsiniz. Civarda bulunan ufak göllerde deniz hasretini gidermesede azcık su görüp mutlu olabilirsiniz 🙈

• O kadar avm yaptılar ama bize 🙂

• @StarWars Avm Avm Avm 🙄 Zaten taş yığını her yer, yetmezmiş gibi nefes alınmayacak şekilde dolu olan avmleri saymayalım 😂

• ⭐⭐ Yasaklı

Cankayadan yayan rampa aşagı ulusa in halde takıl boşboş gez işsiz aç bir adet ekmek bir maydonoz alıp eve dönüyorum. Halde ucuz tavuk döner yiyorum bazen.Hafif yeşillik gördügüm yerlerde oturuyorum. Panorası bahcelisi vb zevk vermiyor.Yollar Egzoz kokusu sıcak asfalt ve taş. kafada 80 ler pop jazz vb cins müzikler. İş yok işe girecek iş yok. İş kuracak peace of mind yok.Parasi batsin

• @Calibraturbo Keçiören de dolanıp duruyoruz bizde 😊 İşten dolayı hergün Armada, Çukurambar tarafındayım ve öğlen aralarında avmden başka seçenek olmadığından (çünkü civarında bulunan her yer aşırı pahalı) yıldım avmlerden.

• ⭐⭐ Yasaklı

s.a - a.s 50 ila 75 tl arası degişiyor sokaga cıksanız ankarada.

• 42 yıldır bu şehirdeyim Anıtkabir evim gibi gözümü bağlasan içinde dolaşırım. Nefes alabilmek adına yılda 2 hafta tatil yapıp nefes alabilirsek öpüp başımıza koyuyoruz.. Ankara demek beton demek AVM demek bildiğiniz açık ceza evi başkada bir aksiyon yok maalesef 😞

• Haftada yedi gün çalışarak bekliyorum 7 Mayıs’ı.
    Acaba orada da bu kadar çalışır mıyım🤔.
    Zannetmiyorum.

• Denizde Yüzün Ah Pardon 😃 Deniz Yoktu .d En Iyi Aktivite Balkona Çıkıp Çay İçebilirsiniz.

• Bu konu başlığına gülüyorum ben ya yaşayın 🙂 Seçim zamanı röportaj başlığı gibi.
    Bizimle misin Ankara ..

• ⭐⭐ Yasaklı

yatakta ac bi ilac kıvranarak 16 saat yatarak. Foruma bakmak için Wc ye gitmeyi bile erteleyerek. Elimde olsa 7 mayısa kadar olan iki gunu para verip cope attırırım

• iş arıyoruz ne yapıcaz ki başka

• Çalışarak tabii ki 😞 çalışırken vakit çok çabuk geçiyor.

Çalıştığım için yarın sonuca bile 22.00'dan önce bakamam heralde.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

147

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |