Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells hocam merhaba türkiyeden fiziksel sim kartı nasıl alabilirim. paypal hesabı açmak istiyorum ülkemizde yok. yasal olarak açmak için ingiltere sim kartı almak istiyorum şu linkte gördüm bir tane. alan kullanan bilgisi olan varmı. bunun dışında alabileceğim yer varmı?

https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/ingiltere-three-fiziksel-sim-kart_pdp_576030377

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ufo349, içinde söyledi: yurt dışı fiziksel sim kartları nasıl alabilirim

@crazycells hocam merhaba türkiyeden fiziksel sim kartı nasıl alabilirim. paypal hesabı açmak istiyorum ülkemizde yok. yasal olarak açmak için ingiltere sim kartı almak istiyorum şu linkte gördüm bir tane. alan kullanan bilgisi olan varmı. bunun dışında alabileceğim yer varmı?

https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/ingiltere-three-fiziksel-sim-kart_pdp_576030377

Sorunuz PayPal hesabi acmakla mi ilgili? Yoksa bu urunu almakla mi?

Basligi ve soruyu ona gore duzenlemek isteyebilirsiniz. Bu gonderdiginiz site zaten Turkiye'ye satis yapiyor, bu urunu satin almanizda bir problemle karsilasmamaniz lazim.

Ben PayPal hesabimi Turkiye'de olusturdugumda herhangi bir yasak yoktu, o nedenle problem yasamadim, sonra da ABD'ye gelince ABD adresiyle guncelledim. Turkiye'de hesabi olustursaniz da yurtdisinda bir banka hesabinizin ve adresinizin olmasi gerekebilir, bilginize.

• @crazycells paypal hesabı açmak istiyorum bunun için yurt dışı sim kart gerekli. bu yüzden fiziksel sim kartı almayı düşünüyorum. daha önce hiç yurt dışı hatları almadım kullanmadım. nasıl oluyor merak ediyorum. paypal için telefona onay kodu gelmesi lazım. türkiyede hat çekiyor mu nasıl kod falan gelicek onu bilmiyorum.

• Bir tek sim kart ile halledemezsiniz o işi, hesabı açsanız bile bir süre sonra paypal sizden doğrulama için bazı belgeler isteyecektir. Kanıtlayamazsanız hesabınız askıya alınır.
    Türkiyeden hesap açılamadığı için bu yollara başvuruluyor. Fiziksel sim kart yerine talkU gibi app. larda kullanabilirsiniz. Hangi ülke üzerinden açacaksanız o ülkeden paypal istediği zaman (fatura,kira sözleşmesi vs.) kanıt sunabileceğiniz sağlam bir adres, Türkiye IP sinden bağlandığınızda paypal hesabınızı askıya alacağı için sabit IP sağlayabilen bir VPN programı ,banka yada kredi kartı (paypal Türk bankalarından olanları kabul etmez ancak bazı prepaid kartlar geçiyor)yine açtığınız ülkeyle bağlantılı vergi numarası,SSN,ITIN gibi kanıtlar sunmanız gerekecek.
    İngiltere için şu kaynaklara bakabilirsiniz ama Türkiyede olduğunuz için hiçbir yol sağlam ve kesin olmayacaktır ,bu nedenle paypal hesabınızda fazla para tutmamanızı tavsiye ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ufo349, içinde söyledi: yurt dışı fiziksel sim kartları nasıl alabilirim

@crazycells paypal hesabı açmak istiyorum bunun için yurt dışı sim kart gerekli. bu yüzden fiziksel sim kartı almayı düşünüyorum. daha önce hiç yurt dışı hatları almadım kullanmadım. nasıl oluyor merak ediyorum. paypal için telefona onay kodu gelmesi lazım. türkiyede hat çekiyor mu nasıl kod falan gelicek onu bilmiyorum.

Hesaba baglayacaginiz bankalar Turk bankalariysa zaten ayri bir problem yasama ihtimaliniz yuksek.

Adres konusunda da... ben zamaninda adresimi faturalarin fotolarini gondererek onayladigimi hatirliyorum.

• merhaba fiziksel sim kartları için ulaşabilirsiniz ukraynadan yollayabilirim

• Bu ileti silindi!

• Yurt Dışı Sim Kartı Satışı - Whatsapp, Telegram, Facebook, Vb. Mobil Onay İmkanı

• Whatsapp, Telegram, AliExpress v.b numarası olarak onaylayabilirsiniz,
    • Facebook, twitter vb. sosyal medya,
    • Vk, Mail ru vs. onay kodu talep eden sitelerde,
    • Youtube ile ilgili konularda,
    • V.b istediğiniz her konuda,

Ukrayna Hattıdır +38 ile başlar

Standart numaralar 150 tl  
    Özel numaralar numaraya göre değişiyor.
    İsteğe göre özel sayılar ile (Doğum tarihi, aynı rakamlar, isim vs gibi) numara alınabilir, özel numaralar için lütfen iletişime geçiniz.
    Whatsapp Ukrayna :+380637664723

• Kimlik, pasaport vs kaydı var mı?
    • Herhangi bir kayıt yoktur
    • Sim kartlar gerçek mi?
    • Sim kartların hepsi gerçek sim kartlardır. Bildiğimiz turkcell, vodafone vs. gibidir.
    • Sim kartlar kullanılmış mı?
    • Sim kartların hiç biri kullanılmamıştır. Kartı ilk kullanacak kişi sizsiniz.
    • Nerden kargo ile yollanıyor?
    • Sim kartlar Ukrayna'dadır. Ukrayna'dan tüm dünyaya kargo yollayabiliyorum.
    • Hatlara ücret nereden yatıracağız?
    • Vermiş olduğum hattın kendi internet sitesinden kredi kartı ile yada benim aracılığım ile kontör atabilirsiniz.

• @ufo349 Merhaba, aktif olarak OnayTR de satışını yapmaktayız. https://onaytr.com/ingiltere-fiziksel-sim-kart

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |