Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dreams_usa umarım hepimize çıkar da yeni bir hayat, yeni bir düzen, yeni bir yaşama hep beraber merhaba deriz 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Mevzuuya bakar mısınız.
    Fenamen in amerika diye bir youtuber var. Takipçileri adama ''Amerikaya nasıl gittin?'' diye sormuşlar. Adamın cevap aynen şöyle;
    ''WAT için Amerikaya geldim, burayı beğendim ve kalmak istedim. Kuzenlerimden green card diye birşey duydum, ben de başvurdum geldim''.
    La bu kadar kolay mı? Biz niye tırmalıyoruz bu kadar?

Bence buradaki en buyuk problem, forum uyelerinin youtuber arkadaslari bir otoriteymis gibi ciddiye almasi 🙂

Yanlis anlasilmasin sayin @dreams_usa , sizin de gerceklerin farkinda oldugunuzu goruyorum, sizi etiketlemis oldum ama cevabim kesinlikle size degil; aktardiginiz oldukca komik bir cevap, o nedenle ben de yorum yapmadan gecemedim 🙂 Dediginiz kisiyi bilmiyorum ama cok da gercekci konusmadigi belli 🙂 Bazi arkadaslar, inanmak ve istemek yeterli zannediyor 🙂 biz basvurduk cikti, siz de basvurun temali video cekiyorlar... Geri kalan kisilere cok istemedigi icin mi cikmadi 🙂 Bunun "Amerika'ya nasil geldigime inanamayacaksaniz" temali turk medyasi basliklarindan bir farki yok 🙂 kanimca, bu tur videolar vakit kaybi...

Kamera karsisinda konusup video'yu youtube'a yukleyince, otomatik olarak paralegal ya da avukat olmuyorsunuz 🙂 Oldukca akli basinda bilgi veren forum uyelerimizin kanallari varken, bu tur gercekdisi bilgi veren kanallari takip etmeye cok da gerek yok bence 🙂 Youtuber arkadaslarin cogu yasal surecler konusunda oldukca bilgisiz maalesef, cekilisi hala green card ile ayni zanneden arkadaslar var. Bu arkadaslardan sadece yasamlarina dair bilgi alabilirsiniz, ama soyledigi her seye yasal ve gecerli bilgi muamelesi yapmak sizi sadece yaniltir.

• @crazycells Kesinlikle öyle,herif bildiğin kaçak konumunda orada bir de insanları kandırıyor.Çok değişik gerçekten.

• Ne kadar güzel forumun en cok ilgi goren başlığı gibi olmuş. Her açtığımda yeni birşeyler okuyorum.

• @omertug DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Tek biletle metro turnikesinden arka arkaya sarılıp tek kişi gibi geçen öğrenciler vardı 🙂 biz de tek gc ile böyle kolkola girsek almazlarmı ki? 😛

Eski günlerimi hatırladım İnönü'de az çift turnike yapmadık biletsiz 😃

• Beyler/Bayanlar iş güçle uğraşıyordum girdim bir bakıyım dedim burayı resmen Twitter'a çevirmişsiniz 1-2 dk da bir yazı paylaşıyorsunuz. Sinerjinizi takdir ettim.
    3 Mayıs itibarıyla bugün Forum'a katılmamın 1. yılını kutluyorum 😃 😛 @crazycells başkan bizi diskoya götür 😉

• ⭐⭐

@likable DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Beyler/Bayanlar iş güçle uğraşıyordum girdim bir bakıyım dedim burayı resmen Twitter'a çevirmişsiniz 1-2 dk da bir yazı paylaşıyorsunuz. Sinerjinizi takdir ettim.
    3 Mayıs itibarıyla bugün Forum'a katılmamın 1. yılını kutluyorum 😃 😛 @crazycells başkan bizi diskoya götür 😉

Forum kalabalıklaştı iyi oldu valla 🙂 İnşallah 7 Mayısa da yansır bu enerji...

• Forum 7 Mayısta en kalabalık gününü 8 Mayısta en hüzünlü gününü yaşar sanırım.

• @suv2019 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Forum 7 Mayısta en kalabalık gününü 8 Mayısta en hüzünlü gününü yaşar sanırım.

İnşallah diyorum. 5 mayıs doğum günüm aynı zamanda evlilik yıl dönümüm.7 mayıs bana güzel bir ikinci doğum günü olursa benim gibi isteyen herkesle İzmir, İzmit ya da İstanbul da partileyelim olur mu? İstmarin Jolly joker Kartal ya da İzmir Oz Venue de kurtlarımızı dökeriz.
    Dip not mekanlar tanıdık olması hasebiyle örnekler çoğaltılabilir. 😁✌🙏🙏😉

• Spoiler Yapıştıran Arkadaş Sana da EYVALLAH ... Günlerdir heryerde hissettigim an okumayı izlemeyi bırakıyordum... çok iyi yapıştırmış... 🙂 Onu da yarıda bıraktım okumayı sırf o yuzden cevaplama yapmadan mesaj yazıyorum. ismine bile bakmadan geçtim mesajı ... Sayın Spoiler cı 🙂

• Arkadaşlar bu konuda yeniyim. Birşey sormak istiyorum.Bu case number bizim dünya üzerindeki sıralamamız oluyor aslında değil mi?

• @alp-turk eu ile başlayan case number bizim için avrupa bölgesindeki dosya sıra numaramız diyebiliriz sanırım.

• Herkese selam araniza yeni katildim bugun itibariyle. Onca vakit bütün sayfalari okuduktan sonra daha fazla dayanamadim.

• @aysegul çok teşekkür ederim. Heyecanla bekliyoruz. Umarım en çok ihtiyacı olana çıkar 🙂

• @35-buçuk-soner hoşgeldin karşıyakalı hemşerim aramıza.

• @topraxxx hosbulduk. Cok fena gribim fazla yazmayayim size gecmesin :))

• Arkadaşlar green cardı kazanmak isteyen imzasını güncellesin.güncellemeyene çıkmasın aminnnn 😁😁😅😅🤭🤦♂🤷♂🤣🗽🇺🇸🤕 Ana sayfada bununla ilgili konu açtı sayın sharm.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

• @topraxxx hemen hallettim sonra cikmaz falan.

• @35-buçuk-soner hemen sizi şu konuyada alıp yaptıklarınızı yazın. Az önce zorunlu yaptığınızda dahil 😁😅👍🏻

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2161/dv-lottery-i̇çin-yapılacak-totem-listesi

• İnanmazsınız, az önce kendimi gıgıla austin imsakiye 2019 yazarken yakaladım 🤣🤣🤣 benim kafa yavaş yavaş gider 😜
    Austin için ilk iftar 20:18 miş, bayram namazı da 07:04 🤓

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |