Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar boşlukları dolduralım lütfennnn.. Ya hep beraber alırlar bizi yada hiç ayrılmayın... 🙂

• @daydreamer herbirimize çıksın 🙂 ya sadece banamı öyle geliyor bilmiyorum ama 1 mayıstan itibaren akşam olmak bilmiyor şuan saat 3 allah allah ilerlemiyor tik tok tik tok bakıyorum yine 3 hayır gc heyecanıda değilde günlerin uzaması çok ağır hissetiriyor. ramazan nasıl geçecek alışmalıyım 🙂

• Hafta sonları hep hızlı geçer pazartesi takılıp kalacak 🙂

• Evet arkadaşlar son günleri saymaya devam ediyoruz kime kısmet nasip olacak herkes gibi bende çok merak ediyorum inşallah bir mucize olur forumda ki herkese çıkar

Acayip te kıyak olur dimi

• @tanti evet evet bu hafta sonunu dert etmiyorum zaten ama pazartesi saniye saniye sayıcaz sanırım burada okadar geçmiyecek.. umarım yoğun olurumda geçer..

• Tek biletle metro turnikesinden arka arkaya sarılıp tek kişi gibi geçen öğrenciler vardı 🙂 biz de tek gc ile böyle kolkola girsek almazlarmı ki? 😛

• Pazartesi ve salı çocukları okula gönderip bütün gün uyumayı düşünüyorum 😬 yoksa hiç geçmez zaman...

• 😆 @omertug çakallık bulmamız lazım biz türkler olarak bu işe 🙂 yokmudur bi hacker mekır 😃

• Sayın @omertug öyle birşey olsa kuyuğun sonu olmaz valla 😀

• Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Türkiye'nin 67 ilinde 140 projeyle hayata geçirilen 50 bin yeni sosyal konutun kuraları, 6 Mayıs Pazartesi gününden itibaren yapılacak. @tanti bir ara bu konuda konuşmuştuk ben çekilişe girmekten vazgeçtim hadi bakalım şansın bol olsun 🙂

• @gizemb DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Türkiye'nin 67 ilinde 140 projeyle hayata geçirilen 50 bin yeni sosyal konutun kuraları, 6 Mayıs Pazartesi gününden itibaren yapılacak. @tanti bir ara bu konuda konuşmuştuk ben çekilişe girmekten vazgeçtim hadi bakalım şansın bol olsun 🙂

ak partisindenseniz katılın, yoksa boş yere umutlanmayın 🙂
    Ben neden green card çekilişine katıldım? Çünkü trump ak partililerine gıcık, e ben de gıcığım. Bu nedenle yandaşçılık yok bu çekilişte, anladınııızz 😉

• @gizemb DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Türkiye'nin 67 ilinde 140 projeyle hayata geçirilen 50 bin yeni sosyal konutun kuraları, 6 Mayıs Pazartesi gününden itibaren yapılacak. @tanti bir ara bu konuda konuşmuştuk ben çekilişe girmekten vazgeçtim hadi bakalım şansın bol olsun 🙂

Bakalım başvurduğum kişi adına bana çıkacak mı umarım gc şansım buna kaymamıştır. Sağol bilgi için merak ediyorduk biz de..

• @dreams_usa 😃 Trump'ı rüyamda gördüm ben ya bak şimdi hatırladım bu bir işaret olabilir 🙂

• @oradaki DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@dreams_usa 😃 Trump'ı rüyamda gördüm ben ya bak şimdi hatırladım bu bir işaret olabilir 🙂

Önemli olan nasıl gördüğün 😝

• @dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@oradaki DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@dreams_usa 😃 Trump'ı rüyamda gördüm ben ya bak şimdi hatırladım bu bir işaret olabilir 🙂

Önemli olan nasıl gördüğün 😝

Hor görmüş 😂

• ⭐⭐

Benim rüyalarımda Green Card çıkıyor ama konsoloslukta mülakatlarda başıma gelmeyen kalmıyor, vizeyi alamıyorum 😃 Nasıl bir bilinçaltım varsa artık. Rüyamda bile gidemiyorum Amerika'ya.

• @dreams_usa @tanti
    Gel buraya, gel, gel diyordu :p bende Abd'ye çağırıyor diye şaaptım 😃

• Mevzuuya bakar mısınız.
    Fenamen in amerika diye bir youtuber var. Takipçileri adama ''Amerikaya nasıl gittin?'' diye sormuşlar. Adamın cevap aynen şöyle;
    ''WAT için Amerikaya geldim, burayı beğendim ve kalmak istedim. Kuzenlerimden green card diye birşey duydum, ben de başvurdum geldim''.
    La bu kadar kolay mı? Biz niye tırmalıyoruz bu kadar?

• ⭐⭐

@dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Mevzuuya bakar mısınız.
    Fenamen in amerika diye bir youtuber var. Takipçileri adama ''Amerikaya nasıl gittin?'' diye sormuşlar. Adamın cevap aynen şöyle;
    ''WAT için Amerikaya geldim, burayı beğendim ve kalmak istedim. Kuzenlerimden green card diye birşey duydum, ben de başvurdum geldim''.

@dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Mevzuuya bakar mısınız.

Şans işte bazılarına ilk seferde piyango vuruyor bazılarına on sefer geçse de vurmuyor.

• @oradaki DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@dreams_usa @tanti
    Gel buraya, gel, gel diyordu :p bende Abd'ye çağırıyor diye şaaptım 😃

Ha haaa, ciddi mi? Bence gc çıkmazsa hesabını sor 🙂
    Çıkmazsa ne demek la? Ben de iyiden iyiye şaşırdım herhalde. Umarım çıkar @Oradaki Hem rüyanı anlatırsın kendisine 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |