Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @suv2019 bildim bileli çocukluk dönemlerim dahil oralı hissederdim kendimi... Küçük bir sır vereyim Lakabım bile Şerif Taytıs'tı 🤣🤣🤷♂🤦♂

• @ayvalik10 Güzelmiş videoları çok teşekkürler önayak olduğunuz için bir kişi daha kazandık takip edecek.

• @hasnotbeen DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bu sabaha karşı gördüğüm rüya;
    Tarih 7 mayıs. GC için giriyorum siteye, numaraları yazdıktan sonra enter. Önce site komple kıpkırmızı oluyor. Heh yine has not been. (İç ses sövüyor). Daha sonra site yenileniyor. WTF, bekle beni Trump Reiz. Önce hüzün sonra sevinç aynı anda yaşatıyor. Tıpkı küçük Asena Arya reisin........spoiler....... Oradan oraya şuursuzca koşturup, mal gibi sırıtıyorum sağa sola. Taaki 3 haftalık yavru iki kedinin üstüme atladığı ana kadar. Len nereden çıktınız siz. Ne güzel anın tadını çıkartıyordum. Neyse gelin mıncıklıyim sizi.
    Rüyalar tersine çıkar derler. Kim dediyse onun da allah belasını versin. 😕
    Deer god if u exist, just see this poor kulunu be bro.

Spoiler mı? Ciddi olamazsınız?
    Şuan kızsam mı üzülsem mi ağlasam mı bilemedim...
    Bunu yapmayaydınız eyiydi..
    Aman Ya Rabbiiii...
    Nerelere gidim..

• O günü(Pazar günleri) beklerdim kaçırmazdım ve hep aklıma Batman gelirdi. Parliament Pazar Sinema Gecesi 😉

@suv2019 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Eskiden starda parliament gece sinemaları vardı. O müziği duyunca sanki orada önceden yaşadığımı hissederdim.

• @dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@olcayist DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@suv2019 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bugünü ve salıyı saymazsak 3 gün kaldı.

Günaydın herkeze😊 aynen 3 gün kaldi salı yı
    Ve bugünü saymazsak🙂 yatcaz kalkcaz. yatcaz kalkcaz. yatcaz kalkcaz hooop ordayiz! Akmi karami belli olacak 😃👍

Yahu @olcayist ak mak karıştırmayaydın keşke. İşin içine ak girince tüylerim diken diken oluyor 🙂

Ya kusura bakma ağzımdan kaçtı 🙂 aynen benimde sinirlerim oynuyor 🙄 kurtuluruz inşallah en kısa zamanda😀👍

• Hem kardeşim hem kendim için başvuru yaptım. Ruyamda sonuclara bakiyorum ve ikimize de çıkmış. Benim cn tam 30.000 kardeşiminkini tam hatırlamıyorum çünkü 2 binlerde idi ve karişik sayılardı🙈🤣. Kendi kendime bana sıra gelmez diye üzülüyordum😊. Umarım en çok gitmek isteyenlere çıkar🙏

• sayfa baya kalabalık şuan normalde 1 günde bukadar hızlı sayfa artmazdı 🙂 kalabalık güzel olmuş

• ulen spoiler yedimmmmm yapma ya :((((( @hasnotbeen bu hafta sonu torrentten indiren arkadaştan alıp izliyeceğim fakirik yok bizde dijiturk mürk :(( zaten düşmedide hiçbir dizi izleme sitesine bulamıyorum... sizin yorumuda gördüm şimdi @aysegul bende müzdaribim aklımdan silmeye çalışıyorum şuan okuduğum şeyi kazıya kazıya 🙂

• @gizemb DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

ulen spoiler yedimmmmm yapma ya :((((( @hasnotbeen bu hafta sonu torrentten indiren arkadaştan alıp izliyeceğim fakirik yok bizde dijiturk mürk :(( zaten düşmedide hiçbir dizi izleme sitesine bulamıyorum... sizin yorumuda gördüm şimdi @aysegul bende müzdaribim aklımdan silmeye çalışıyorum şuan okuduğum şeyi kazıya kazıya 🙂

Silmek ne demek, bende döne döne tekrar ediyor bozuk plak gibi.. vay bana vaylar bana..

• @aysegul bide tatlı tatlı okuyordum önce anlamadım bidaha okudum hey allahım 🙂 neyse gc çıkıp unuttursun artık 🙂

• @hasnotbeen çok sağlam spoiler vermişsiniz, izlememiş olsam baya sinirim bozulurdu..

• Az önce istanbula geldim sokak arasinda arabayi cekmişler. Ben salağım ya araba 41 nasılsa anlamam. Gittim yediemine polis o sira yeni araba cekmiş yedi emindeki yavşak otoparkçıya diyor ki "yeni ekmek getirdim" sırıtıyor gözlerinin içi gülüyor. Burdan çıkaracağımız özet şu ki ADALET VE DÜŞÜNCE imam osssrrsa cemaat zıçarmış.

• Bu ileti silindi!

• @hcanbyrm DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

O yedimenim otoparklarini isleten isletmecinin sahibi Sayım Cumhurbaşkanımız diye duydum. Gelir olarak vs.

Oralaradami el atmış 🤔 yok yok kafayı yemeden gidiyim ben🙂

• @olcayist DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@hcanbyrm DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

O yedimenim otoparklarini isleten isletmecinin sahibi Sayım Cumhurbaşkanımız diye duydum. Gelir olarak vs.

Oralaradami el atmış 🤔 yok yok kafayı yemeden gidiyim ben🙂

O vakit bende gideyim. Vatandas olarak ne değerimiz nede hakkımız kalmamış

• Bende geliyom.. Safları sıkılaştırın bakalım...

• yüce kozmos hissediyorum bu sefer beni de göreceksin.

• ⭐⭐

Sonuçların açıklanması yaklaşınca buralar kalabalıklaştı. Umarım sonuçların açıklandığı gün de burada sevinen çok olur. Bakalım kaç forumdaşı Amerikalı yapacağız bu sefer 🙂 Heyecanlıyım bayağı bir an önce gelsin şu salı günü.

• Destek için buradayız. Birbirimize moral vermek için. Oyüzden kazanamasak bile sıkıca kenetlenip birbirimize yardımcı olalım motivasyon için. Kazansakta kaybetsekte bir olalım arkadaşlar. Bizim halimizden yine ancak biz anlarız. Kaybeden kaçıp gitmesin... Umarım bunu o gün geldiğinde hatırlar ve uygularsınız.. Bir deyim vardır... "ateş almayamı geldin" diye. Ateş isteyen olmayın ateş söndüren olun...

• Son günler yaklaşıp da gerçekten kazanmayı ve yeni bir hayata başlamayı isteyen arkadaşların paylaştıklarını okudukça hissettiklerim sürekli değişiyor. Küçük çocuklu aileler kazansın istiyorum, çocukları eğitimlerine orda başlasınlar. Yeni evli çiftlere çıksın, çocukları orda doğsun yeni hayatlarına en baştan başlasınlar. Bekarlara çıksın, en kolay onlar alışır, belki orda evlenir yuva kurarlar. Büyük çocuklu ailelere de çıksın, çocuklar 21'i geçmeden şanslarını kullanabilsinler...........

Ne bileyim, gerçekten isteyen, gerçekten hayal eden herkese çıksın istiyorum işte

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

145

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.2k

| | | |