Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Amin inşallah yürekten isteyen herkese çıkması temennisiyle , benimde içimde ilginç bir heyacan var...

• Merhaba arkadaşlar. Mayıs'i heyecanla bekliyorum. Bir sorum olacak. Yaklaşık 4000 kişiye green card cikiyor. Ama bunun hepsi lotodan değilmiş doğru mudur? Başka yollardan alanlar da bu sayının içindeymiş

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@omerkayan DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba arkadaşlar. Mayıs'i heyecanla bekliyorum. Bir sorum olacak. Yaklaşık 4000 kişiye green card cikiyor. Ama bunun hepsi lotodan değilmiş doğru mudur? Başka yollardan alanlar da bu sayının içindeymiş

"cikiyor" derseniz lotodur, "Green Card", lotonun ismi degil. Onlarca Green Card sahibi olma yontemi var, loto yani cesitlilik vizesi bu yollardan sadece biri.

• ⭐⭐

@omerkayan DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba arkadaşlar. Mayıs'i heyecanla bekliyorum. Bir sorum olacak. Yaklaşık 4000 kişiye green card cikiyor. Ama bunun hepsi lotodan değilmiş doğru mudur? Başka yollardan alanlar da bu sayının içindeymiş
    Loto’dan en fazla 3500 Türk vatandaşı yararlanabiliyor. Hiç bir ülke toplam çeşitlilik Vizesinin yüzde 7 sini geçemiyor. 50000 * 0.7

• arkadaşlar herkese merhaba forum a yeni üye oldum.dv2019 a başvurdum ilk kez başvuruyorum.sizce taşınma masrafı ne kadar olur minimum ne kadar biriktirmen gerekir

• @takip hahaha yazdıklarınızı okuyunca kendimi gördüm bende bolca Amerika videosu izliyorum 😃 Ayrıca ekim ayından beri İngilizce kursuna gidiyorum haftada 12 saat İngilizcem biraz vardı ama kullanmadığım için umutmuşum tabi o yüzden a1 seviyesinden başlamıştım şuan a2 seviyesindeyim bomboş bir teneke gibi gitmek istemedim hiçbir şeyini bilmediğim bir ülkede bu beni daha korkak ve tedirgin yapardı çıktık bir yola inşallah forumdaki herkese çıkarda gidince buluşur bu günleri konuşuruz 😃

• @zagatoff DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

arkadaşlar herkese merhaba forum a yeni üye oldum.dv2019 a başvurdum ilk kez başvuruyorum.sizce taşınma masrafı ne kadar olur minimum ne kadar biriktirmen gerekir

Bence yeni bir ülkede sıfırdan bir hayata başlamak için 20000 $ dan az paranız olmamalı araba ev eşya ve iş bulana kadar sizi idare edecek para tabi bu kaç kişi gideceğinizle doğru orantılı you tube da green card ile giden Türklerin masraf videoları var izlerseniz belki azda olsa yardımcı olur size

• @gözde DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@takip hahaha yazdıklarınızı okuyunca kendimi gördüm bende bolca Amerika videosu izliyorum 😃 Ayrıca ekim ayından beri İngilizce kursuna gidiyorum haftada 12 saat İngilizcem biraz vardı ama kullanmadığım için umutmuşum tabi o yüzden a1 seviyesinden başlamıştım şuan a2 seviyesindeyim bomboş bir teneke gibi gitmek istemedim hiçbir şeyini bilmediğim bir ülkede bu beni daha korkak ve tedirgin yapardı çıktık bir yola inşallah forumdaki herkese çıkarda gidince buluşur bu günleri konuşuruz 😃

bence gitmeden tr de tanışmak daha mantıklı.ben sağlam bi arkadaş bulsam hiç düşünmeden gidecem.tek başına çok korkunç bence.ben çıksa bile tek başıma gitmeyi düşünmüyorum.iki kişi gitsen hiç olmasa kirayı bölüşürsün.

• @zagatoff evet bekar ve aynı eyalete birde aynı zamanda gidecekler için olabilir ama oraya gidince de oda kiralayabilirsiniz

• Hayaller hayatlar mayıs gelsin bayram olsun az sabır çokça umut lazım 🙂

• Ben de sabırsızlıkla bekliyorum🙃

• Tam 3 ay kaldi umutla beklemeye devam

• Dilerim bu forumda bekleyen herkese green kart çıkar

• Delete..

• Umutla ve heyecanla bekliyoruz 😃

• Umarım gerçekten isteyene çıksın. Hepimizin yolu açık olsun!

• eşimle birlikte bizde baş vurduk hayırlısı ile beklemedeyım etrafca bır kac kısıye bıle baş vurdum fakat ilkten kayıtların ıptal oldugunu bılmeyıp basvuru tekrar yapmayan ınsan sayısı o kadar cokkı cevremdede bu sene bazı ları ısın uzucu bazıları ıcın şans diorum artık

• @sawas evet bu sene başvurunun tekrarlandığını duymayanlar olmuş bende bir kaç yerde denk geldim sonradan öğrenenlere inşallah bu forumdan olup başvuran herkese çıkar bu süreçte beni tek tedirgin eden şey Trump kendime telkinde bulunmak istiyorum bu sene çıkmazsa seneye seneye çıkmazsa bir sonraki sene diye ama diyemiyorum

• Şunu sezdim kendi açımdan ne kadar doğru orası ayrı, kafaya koyduysan ve nasibinde varsa rab izin verirse eninde sonunda gidiyosun. ama 1. çekiliş ama 10. çekiliş. Peşini bırakmamak lazım (:

• Delete..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

71

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |